głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nie wiń rąk o drżenie kiedy chcesz do niego napisać. nie wiń serca o bicie kiedy widzisz jak zbliża się w twoim kierunku. nie wiń łez za to że spływają po twoim

legalove

legalove.moblo.pl
nie wiń rąk o drżenie kiedy chcesz do niego napisać. nie wiń serca o bicie kiedy widzisz jak zbliża się w twoim kierunku. nie wiń łez za to że spływają po twoim polic
nie wiń rąk o drżenie  kiedy... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

nie wiń rąk o drżenie, kiedy chcesz do niego napisać. nie wiń serca o bicie, kiedy widzisz jak zbliża się w twoim kierunku. nie wiń łez za to, że spływają po twoim policzku, kolejnej nocy kiedy zdajesz sobie sprawę, że on nie jest twój i twoim się nie stanie / grandiose

Zakochała się. Śmiesznie  cicho i... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Zakochała się. Śmiesznie, cicho i platonicznie. Taki jej chwilowy kaprys na wzdychanie do wyidealizowanego wizerunku. Taki półgodzinny, aby wyzwolić w sobie określone uczucia.

Jestem tylko człowiekiem  żyje... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Jestem tylko człowiekiem, żyje według własnych przekonań , w świecie , gdzie człowieka określa ilość dokonań , gdzie nikogo rzekomo nie zmusza się do niczego , pozostając sobą i nie ma w tym nic dziwnego.

Właśnie tak  podnosze głowe... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Właśnie tak, podnosze głowe , patrze w niebo. By chodź przez chwilę nie czuć się jak każdego dnia. Pytam dlaczego , lecz znów odpowiedzi nie ma żadnej.Wiem tylko jedno , że zawsze wstanę , gdy upadnę .

Jestem naukowcem   każdego dnia... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Jestem naukowcem - każdego dnia zbieram i analizuje nowe dane, dokonuje obserwacji i ekspermentów z nowymi ideami i pomysłami.I co dzień jestem zawiedzona jak mało kto , trzeba by kogoś naprawde poznać.

Mimo to kochała go nadal  bo   po... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Mimo to kochała go nadal, bo - po raz pierwszy w życiu - poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

dnia 32.13 o godzinie 25:61:61... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

dnia 32.13 o godzinie 25:61:61 przyjdę do Ciebie i powiem , że Cię nie kocham .

Już nie włączam dźwięku telefonu... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Już nie włączam dźwięku telefonu przed snem.. by słyszeć czy dzwonisz. Nie pochłaniam tabliczki czekolady i nie snuję marzeń o tym jak przepraszasz mnie na kolanach. Choroba zwana miłością przeszła.

. gdy jest ciemno  chłodny wiatr... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

. gdy jest ciemno, chłodny wiatr, ona wraca tam. widzi jego, widzi siebie jak tamtego dnia. przypomina sobie gwiazdy co spadają. one chyba jednak życzeń nie spełniają .

'brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

'brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

eżeli świat miałby się skończyć... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

eżeli świat miałby się skończyć , i wszyscy zginąć ,to ja chciałabym umrzeć jako pierwsza.. bo nie wyobrażam sobie życia , gdyby Ciebie już tutaj nie było.

Wiesz.. w chwilach takich jak ta... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Wiesz.. w chwilach takich jak ta kiedy ostatni raz widziałam Cię miesiąc temu a drugie tyle wciąż przed nami. I kiedy mija ta data a ja nie mogę Cię przytulić siadam na dachu dziesięciopiętrowego wieżowca patrze na niebo i księżyc. I myślę że w tej chwili i ty spoglądasz na tę samą gwiazdę. I autentycznie jest mi lepiej. Tak na moment..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV