głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś. jeden

legalove

legalove.moblo.pl
Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.
Gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2011

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.

jeden koleś  a osobowości kurwa... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2011

jeden koleś, a osobowości kurwa milion.

nie musisz używać siły  słowami... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2011

nie musisz używać siły, słowami ranisz jak nikt.

Nie masz pojęcia  jak to jest... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2011

Nie masz pojęcia, jak to jest wykłócać się z Bogiem o normalne życie, pieczętując to wylaniem kolejnych litrów łez, z pięściami w ustach, żeby nikt nie słyszał, jak bardzo krzyk rozsadza Ci płuca.

Kawa stygnie. Uczucia gasną.... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2011

Kawa stygnie. Uczucia gasną. Namiętność wietrzeje, a ludzie zwyczajnie odchodzą.

siemano. tak  to ja. zmieniłam się.... teksty

legalove dodano: 15 grudnia 2011

siemano. tak, to ja. zmieniłam się. już mnie nie zranisz, frajerze.

i dopiero wtedy zrozumiesz czym jest... teksty

legalove dodano: 15 grudnia 2011

i dopiero wtedy zrozumiesz czym jest ten cholerny ból, czym są te cholerne szpilki które codziennie wbijałeś mi do serca, nawet nie odezwałeś się.. odszedłeś. no nic. rozpaczać nie będę, ale nie zaprzeczam, bo czasami mi poleciała niejedna łezka. trwam tak z tym już kilka miesięcy i chyba nie zamierzam nic z tym zrobić. a Ty? może powinieneś? ale po co, dlaczego. to nie ma sensu przecież. to Twoje wytłumaczenie na wszystko. chcę tylko jednego. przekonać się, czy te święta będą udane, czy zjebane jak te cztery miesiące bez Ciebie. przypomnisz sobie o mnie? powiesz ''wesołych świąt''. powiesz ''przepraszam''? chciałabym się najmocniej przekonać. choć wiem, że to nierealne. ale wtedy to ja pokaże ci, jak źle postąpiłeś, i jakie tego będą skutki. też odejde. tak po prostu. bez słowa. przez Ciebie. pamiętaj.

cześć. mówileś coś? bo nie... teksty

legalove dodano: 15 grudnia 2011

cześć. mówileś coś? bo nie słyszałam. ach, wybacz. zapomniałam, że Ty ze mną już od dawna nie rozmawiasz. tak po prostu. najłatwiej jest zostawić, ja i moje uczucia się nie liczą. liczą się tylko Ci twoi jebani kumple. wiesz. skoro nie umiesz docenić czyichś starań, starań dziewczyny, to może zmiana orientacji będzie lepszym rozwiązaniem? od niedawna trwam z myślą, że nie zasługiwałeś, na to aby powiedzieć Ci ''kocham Cie'', chociaż gdybym dłużej to trzymała w sobie, byłoby o wiele gorzej. biłabym się sama z tą myślą. a teraz i ty musisz z tym żyć. nie musisz się tym przejmować, ale gdzieś tam wiesz, że jestem ja i to ja Cie kocham. w sumie, niczego nie żałuje. tylko jest jedna taka rzecz za którą mam do ciebie żal. nie powiedzialeś mi nawet głupiego przepraszam. nie usłyszałam żadnego tłumaczenia, chociaż tej najgorszej prawdy, tego 'spierdalaj'. trudno. nie masz tyle odwagi, co ja. ale chociaż umiesz ranić drugą osobę. mam nadzieję, że w przyszłości, też ktoś tak Cię zrani / cz1

jakby Ci to powiedzieć kochanie.... teksty

legalove dodano: 15 grudnia 2011

jakby Ci to powiedzieć kochanie. wbiłeś mi nóż prosto w serce i odszedłeś bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. wiesz, że to tak nieładnie? nie będę ci wypominać juz tych wszystkich słów, które do mnie kierowałeś jeszcze za nim wyśmiałeś mnie i moje uczucia. ale teraz już wiem, że to były tylko kłamstwa. i wiesz co jeszcze? ZNAJDĘ KOGOŚ, NIE TERAZ. ALE ZA KILKA LAT. KOGOŚ, KTO MI WYJMIE TEN JEBANY NÓŻ Z SERCA, który mi włożyłeś. elo.

Nie wiesz  czy w ogóle coś do niego... teksty

legalove dodano: 14 grudnia 2011

Nie wiesz, czy w ogóle coś do niego czujesz, a myślisz o nim cały czas.

pewnie i tak mi zapomnisz złożyć... teksty

legalove dodano: 14 grudnia 2011

pewnie i tak mi zapomnisz złożyć życzeń. : )

come with me  we’ll take this... teksty

legalove dodano: 14 grudnia 2011

come with me, we’ll take this train. tonight . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV