głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove smętne i nudne takie sztuczne nieprawdziwe. udawana przyjaźń. udawane uczucie. które ktoś już zniszczył. dawno temu.. przepraszam że dopiero teraz zrozumiałam.

legalove

legalove.moblo.pl
smętne i nudne takie sztuczne nieprawdziwe. udawana przyjaźń. udawane uczucie. które ktoś już zniszczył. dawno temu.. przepraszam że dopiero teraz zrozumiałam.
smętne i nudne  takie sztuczne... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

smętne i nudne, takie sztuczne, nieprawdziwe. udawana przyjaźń. udawane uczucie. które ktoś już zniszczył. dawno temu.. przepraszam, że dopiero teraz zrozumiałam.

w oczach nie masz takiej iskry jak... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

w oczach nie masz takiej iskry jak Ja. ;d ♥

nie pytaj mnie o Niego. teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

nie pytaj mnie o Niego.

wszystko jedno jak   byle z Tobą .   3 teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

wszystko jedno jak , byle z Tobą . < 3

19 dni   5 godzin . ♥ teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

19 dni , 5 godzin . ♥

MOŻESZ MYŚLEĆ O MNIE COKOLWIEK:... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

MOŻESZ MYŚLEĆ O MNIE COKOLWIEK: że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. MOŻESZ OSKARŻYĆ MNIE O CO TYLKO ZECHCESZ: dziecinność, niesłowność i ... że nie tak miało być. MOŻESZ DOWOLNIE MNIE TEŻ NAZYWAĆ: dziecinną materialistką, skrajna egoistką, nieczułym kamieniem. TYLKO ZANIM OTWORZYSZ USTA, SPÓJRZ, PROSZĘ, NA MOMENT W KIERUNKU LUSTRA .

Kurwa  życzę Ci  żebyś kiedyś... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć'

Z pewnego punktu widzenia nawet takie... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

Z pewnego punktu widzenia nawet takie aspekty jak zdrada, cierpienie, samotność mogą być pozytywne - mogą być końcem dotychczasowego bólu, wyzwoleniem nowej siły.

I znowu się zawodzę na Tobie... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

I znowu się zawodzę na Tobie, nienawidzę. Unosisz mnie do samych gwiazd, krążę po niebie w Twoim zapachu, a potem tak naiwnie i niespodziewanie spadam na samą ziemie i ciężko mi się podnieść. Cicho płaczę i wspominam znowu, jak było kiedyś. A teraz gdy potrzebuje Twojej ręki na otarcie, łez boję się po nią sięgnąć, by się znów nie zawieść.

bił ją aż jego skóra na kostkach... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

bił ją aż jego skóra na kostkach się zdarła, jej twarz posiniała, a z ust zaczęła wydobywać się ślina zmieszana z krwią. Jej zielone oczy przybrały kolor zwiędłych liści ' siłą z uczuciami nie wygrasz' powiedziała podnosząc się na drżącej dłoni.

Jeżeli ci na czymś bardzo zależy... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

Jeżeli ci na czymś bardzo zależy, nie okazuj tego światu. Kochaj i uwielbiaj skrycie bo w każdej chwili na twej drodze może stanąć wredna jednostka i wysadzić wszystko w powietrze.

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV