głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I chociaz obiecałam sobie ze zmadrzeje ze zajme sie na powaznie moim zyciem to nadal tego nie potrafie. Bo nadal mam wyjebane na wazne dla normalnych ludzi spra

legalove

legalove.moblo.pl
I chociaz obiecałam sobie ze zmadrzeje ze zajme sie na powaznie moim zyciem to nadal tego nie potrafie. Bo nadal mam wyjebane na wazne dla normalnych ludzi sprawy i
I chociaz obiecałam sobie  ze... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

I chociaz obiecałam sobie, ze zmadrzeje, ze zajme sie na powaznie moim zyciem, to nadal tego nie potrafie. Bo nadal mam wyjebane na wazne dla normalnych ludzi sprawy i nadal zawracam sobie głowe, nic nie znaczącymi pierdołami, ktore straca waznosc najdalej za dwa tygodnie,

Jesli kiedykowiek nadejdzie taka... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

Jesli kiedykowiek nadejdzie taka chwila,ze mnie zostawisz, a ja bede lezała na podłodze, doszczętnie mocząc dywan łzami, to prosze Cie , trzasnij drzwiami tak kurewsko mocno, zeby spadł na mnie zyrandol i zebym juz niczym wiecej nie musiała sie martwic..

Stwarzasz tyle problemów w moim... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

Stwarzasz tyle problemów w moim zyciu, ze gdy zaczęłam je spisywac , to doszłam do sto dwunastego i straciłam rachube. Swoja drogą to jest w Tobie fenomenalne -posiadasz umiejętnosc wywoływania setek wielorakich problemów , a jestes przeciez tylko jednym, jedynym małym człowiekem.

Kiedy serce jest złamane   całe... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

Kiedy serce jest złamane , całe noce stają sie po prostu czarnymi wodospadami łez. Bezdechy, szczegolnie poranne i wieczorne , gdy najbardziej brakuje sensu zycia, stają sie codzienna rutyną.Serce kołata tak szybko , za kazdym razem gdy umysł podsunie jakies mocniejsze z wspomnien zakazanych , ze prawie rozrywa nam klatkę piersiową. Po jakims czasie to kołatanie sprawia nawet lekka przyjemnosc , potwierdzając , ze mimo wszystko cos jeszcze czujemy . A posiłki? Posiłki stają sie wtedy pojęciem całkowicie abstrakcyjnym. A wszystko to odczuwane jest przez organizm tak mocno i wyraziscie, jakbys była nacpana. Tak to mniej wiecej wyglada. I prawda jes taka , ze każdą predzej czy pozniej to dopadnie. I kazda bedzie musiala przez to przejsc , lub tak jak w moim przypadku - nauczyc sie z tym funkcjonowac.

hate me and do it again. rape me . ♥ teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

hate me and do it again. rape me . ♥

życie to nie koncert życzeń... teksty

legalove dodano: 4 stycznia 2012

życie to nie koncert życzeń, jeśli gra pod twe dyktando.

jesteś całym moim światem.... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

jesteś całym moim światem. szkoda, że mój świat niewiele Cię obchodzi.

Nauczyli nas regułek i dat .... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Nauczyli nas regułek i dat . Nawbijali nam mądrości do łba . Powtarzali , co nam wolno , co nie. Przekonali , co jest dobre , co złe . Odmierzyli jedną miarą nasz dzień . Wyznaczyli czas na pracę i sen . Nie zostało pominięte już nic . Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć...

trudno czekać na coś co wiesz  że... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.

Tak  przyznaje się. Nie ma godziny... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Tak, przyznaje się. Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie. A to wszystko przez to, że jesteś tak blisko, a jednak tak daleko .

Mam wszystko czego potrzebuję... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Mam wszystko czego potrzebuję - powietrze i czyste kartki papieru. Lubię rano wstać, nie wiedząc co się zdarzy, kogo spotkam, gdzie mnie rzuci los. Człowiek nigdy nie wie jaka przyjdzie karta, trzeba brać życie takim, jakie jest. Sprawić, by liczył się każdy dzień.

Setki nieogarniętych myśli... teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2012

Setki nieogarniętych myśli, tysiące niewypowiedzianych słów, miliony niepodjętych czynów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV