głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove a tak całkiem szczerze to świata poza Tobą nie widzę. najchętniej zamknęłabym cię w jakimś pudełku podpisała 'moje' i nikomu nie pozawalałabym się do ciebie zbl

legalove

legalove.moblo.pl
a tak całkiem szczerze to świata poza Tobą nie widzę. najchętniej zamknęłabym cię w jakimś pudełku podpisała 'moje' i nikomu nie pozawalałabym się do ciebie zbliżyć
a tak całkiem szczerze  to świata... teksty

legalove dodano: 13 stycznia 2012

a tak całkiem szczerze, to świata poza Tobą nie widzę. najchętniej zamknęłabym cię w jakimś pudełku, podpisała 'moje' i nikomu nie pozawalałabym się do ciebie zbliżyć nawet na chwilkę.

i jak to być mogło  że ona i on... teksty

legalove dodano: 13 stycznia 2012

i jak to być mogło, że ona i on, osobno przez tyle lat. żyli nie wiedząc o swoim istnieniu, no jak, jak to się mogło stać..

nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

nie mam już na nic ochoty  nie wiem... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

nie mam już na nic ochoty, nie wiem, co robić, nie chcę spać, nie chcę nie spać. nie jestem głodna. nie chcę być sama, nie chcę się z nikim widzieć. wydaje mi się, że jestem zawieszona w powietrzu.

są ludzie  którym szczęście... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

są ludzie, którym szczęście mignie tylko na moment, na moment tylko się ukaże po to tylko, by uczynić życie tym smutniejsze i okrutniejsze.

przeszło mnie dziwne poczucie... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

przeszło mnie dziwne poczucie zawodu. poczucie straty czegoś, czego jeszcze nigdy nie miałam, czego jeszcze nie próbowałam świadomie zdobyć. nieprzyjemna obawa, że po raz kolejny pryska nieziszczalne wyobrażenie o własnym szczęściu.

zgubiłam się między dniem a nocą... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

zgubiłam się między dniem a nocą, fikcją a rzeczywistością, uśmiechem nr 4 , a nr 636. nadszedł czas odkurzyć półkę. każdą szufladkę. każdy zakamarek.. zapisać na dodatkowej płycie kilka ważnych wspomnień i wydarzeń. poddać się formatowaniu. żyć chwilą.

to przychodzi na ciebie... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

to przychodzi na ciebie nieoczekiwanie, kiedy się najmniej spodziewasz - w największym rozgwarze zabawy lub gdy wieczorem ulica wracasz do domu, podczas rozmowy z kimś najbliższym lub gdy zamykasz za sobą drzwi pokoju; nagle zaczynasz rozumieć swoją samotność. jak ręka spadająca bezwładnie po szczeblach drabiny.. jak tonący, który wie, że dna stopami nie dosięgnie.. obyś wtedy miał siłę uwierzyć, że nie jesteś sam.

nagle widzisz jasno tyle utraconych... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

nagle widzisz jasno tyle utraconych szans. słów na które już za późno jest..

pamiętasz   kiedy najgorszy ból... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

pamiętasz , kiedy najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci ? ;d

stawać na granicy dobra ze złem... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

stawać na granicy dobra ze złem, balansować na pograniczu nadziei, nie odnajdywać konsensusu. i nie myśl, że to przez Ciebie, chyba lubisz sobie pochlebiać. jak spalona kartka, jak niepotrzebny wpis w pamiętniku. to właśnie stało się z naszą przeszłością, która nie powróci. a teraz to banalne pytanie, "przecież to musi chodzić o niego, jeśli się tak zachowujesz". chyba mało wiecie o życiu, nie jestem odzwierciedleniem Belli ze Zmierzchu ani Julii.. zamykając jeden rozdział w życiu, otwieramy drugi, więc po co powracać do przeszłości i zachowywać się jak 4-latka, której zabrano ukochanego misia. właśnie! chłopak tak samo jak ten miś, wydaje się być niezastąpiony, ale później znajdujemy innych, mniejszych, większych, z dużymi zielonymi oczami, bądź małymi odbijającymi niebo. wtedy będziemy mogły powiedzieć, że przyszedł czas na prawdziwą miłość. a nie udawanie ciągle nieszczęśliwie zakochanej i wyolbrzymianie wszystkich problemów, choćby tych najmniejszych.

każdy czasem   siedząc w za dużym... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

każdy czasem , siedząc w za dużym swetrze , kieliszkiem wina na parapecie i beznadziejnym filmem w telewizji zadaje sobie pytanie : gdzie się podziało moje życie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV