głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I już nic nie będzie tak jak dawniej. Herbata nie będzie już taka słodka czekolada tak czekoladowa lody tak zimne nawet słońce przygaśnie... Wiesz co się jedyni

legalove

legalove.moblo.pl
I już nic nie będzie tak jak dawniej. Herbata nie będzie już taka słodka czekolada tak czekoladowa lody tak zimne nawet słońce przygaśnie... Wiesz co się jedynie ni
I już nic nie będzie tak jak... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

I już nic nie będzie tak jak dawniej. Herbata nie będzie już taka słodka, czekolada tak czekoladowa, lody tak zimne, nawet słońce przygaśnie... Wiesz co się jedynie nie zmieni? Moje uczucie do Ciebie.

Wiesz. Powinnam Ci życzyć aby... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

Wiesz. Powinnam Ci życzyć, aby ktoś kiedyś złamał Ci serce tak jak Ty złamałeś je mnie. Ale nie będę. Mało tego. Powiem Ci, że będę pierwszą osobą, która z miłą chęcią przypierdoli w twarz osobie, która Cię zrani. Może wtedy zrozumiesz.

 Albo ja albo oni.  Oni. A wiesz... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

- Albo ja, albo oni. - Oni. A wiesz dlaczego? Bo nigdy nie postawili mnie przed takim wyborem.

Mój głos czasami bywa obcy ludzie... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

Mój głos czasami bywa obcy, ludzie różnie reagują na samotność, chciałabym do ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że kocham. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego Ci niszczyć, chciałam ci tylko powiedzieć, że kocham. Że Cie kurwa kocham..

nie lubię jak odchodzisz jak się... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

nie lubię jak odchodzisz, jak się nie odzywasz, nie lubię pociągów, peronów, samotności, braku twojego uśmiechu, gorącej herbaty, kropek w zdaniach, obietnic których nie dotrzymujesz, piwa, wódki, zdrady, kłamstwa, gdy cię nie ma, gdy zapominasz, pustych wieczorów, chemii, piosenek bez słów, pająków, szczurów, soku kaktusowego, łazanek, odkurzania, stresu, bezradności, niepewności, niedopowiedzeń, tajemnic, zapominania, zapachu kapusty, twojej wylewności emocjonalnej, tęsknoty, rozczarowania, łez, horrorów, głupich filmów, anime, poniedziałków, gdy nie patrzysz, gdy się nie troszczysz, gdy wolisz inne. nie lubię ciebie - po prostu mi zależy.

Poprawianie poduszki czy... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

Poprawianie poduszki, czy przekręcanie się z boku na bok nie pomoże. Tutaj potrzebne jest Twoje 'dobranoc' .

chciałam znowu usłyszeć 'dzień... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

chciałam znowu usłyszeć 'dzień dobry' rano , chciałabym znowu usłyszeć po 4 nad ranem 'dobranoc', chociaż zaczęło wschodzić słońce ..

kazałeś jej zniknąć z twojego... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

kazałeś jej zniknąć z twojego życia. spełniła prośbę. odeszła. nie tylko z twojego, odeszła w ogóle. jeżeli nie mogła żyć z tobą, nie chciała żyć, wcale.

 nie można mieć wszystkiego.... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

- nie można mieć, wszystkiego. - przecież, ja nie chcę wszystkiego. chcę tylko Ciebie, bo to Ty będziesz, moim wszystkim.

Życie jest darem  przepisem na... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

Życie jest darem , przepisem na szczęście jest brać je garściami , takie jakie jest . Kończy się powoli rok 2011r. żałuję . jednak dziękuję Bogu , że sprawił ten rok moim ulubionym ♥ najlepszym w moim życiu , bo spotkałam fantastycznego chłopaka . i niech tak zostanie . mimo , iż ranił jak nikt - to i tak dziękuję , bo to najlepsze co mnie w życiu spotkało . może 2012r. będzie lepszy ? może . warto mieć nadzieję ♥

just to dream . ♥ teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

just to dream . ♥

opuchlizna z oczu już prawie... teksty

legalove dodano: 31 grudnia 2011

opuchlizna z oczu, już prawie, zeszła. tusz, już prawie, wysechł, a łzy, już prawie, przestały spływać, po policzku. jednak, Ty musiałeś, się pojawić na nowo. wraz, z Tobą, wróciły opuchnięte oczy, rozmazany tusz, i te pieprzone łzy, nad którymi, nie jestem w stanie zapanować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV