głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove to niby takie proste żyć samemu. wolność żadnych zobowiązań. idealnie? nie. bo kiedy siedzę sama na huśtawkach wtulona w koc myślę sobie jak miło by było gdybyś

legalove

legalove.moblo.pl
to niby takie proste żyć samemu. wolność żadnych zobowiązań. idealnie? nie. bo kiedy siedzę sama na huśtawkach wtulona w koc myślę sobie jak miło by było gdybyś był
to niby takie proste żyć samemu.... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

to niby takie proste żyć samemu. wolność - żadnych zobowiązań. idealnie? nie. bo kiedy siedzę sama na huśtawkach wtulona w koc, myślę sobie, jak miło by było, gdybyś był tam razem ze mną. a ja mogłabym Ci opowiadać o moim życiu. Ty słuchałbyś mnie z ciekawością i tak poznawalibyśmy się co wieczór. śmialibyśmy się ze wspólnych przeżyć. dlatego siedząc tak i rozmyślając uśmiecham się. niestety, gdy umysł mi trzeźwieje, znowu czuję, że jestem sama.

powinnam to przewidzieć . dostrzec... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

powinnam to przewidzieć . dostrzec wyraźne ostrzeżenie . to zabawne, ale kiedy tak bardzo pragniesz uwierzyć w coś i w kogoś , stajesz się ślepy na wszystko dookoła.

Jest z Nami Marek   jest z Nami Anka... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Jest z Nami Marek , jest z Nami Anka , Nie ma z Nami Hanki ! Gdzie jest kurwa HANKA ? XD

To zachodnia strona kraju rozpierdala... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

To zachodnia strona kraju rozpierdala głośnik , to bolesne jak akupunktura przy pomocy gwoździ. Szczerze, mam dość tych hitów jak z wesela. W słowach nie przebieram, robię to jak Cella Dwellas . To nie Disco Relax, udawany hip-hop umiera. Dla mnie rap to całe życie zapisane w trzech literach .

Weź to stestuj  wprowadzamy krwawy... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Weź to stestuj, wprowadzamy krwawy reżim. A wszystkie emo-pedały będą ofiarami rzezi. Pewnie trudno uwierzyć, hejterzy tego nie zniosą. Mój flow jest unikalny jak płaczący krwią posąg. Jak spacer na boso po rozżarzonych węglach , poznańskie rap-podziemie to potęga.

I won't go  I won't sleep   I can't... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

I won't go, I won't sleep , I can't breathe, until you're resting here with me.

Myślą  że są lepsi ? Nie są. Nie... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Myślą, że są lepsi ? Nie są. Nie czuj się gorszy. Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ? Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież . Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze

To szereg blasków i cieni  żyjemy... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

To szereg blasków i cieni, żyjemy jak żyjemy , parę postanowień ratuje szczątki nadziei .

Alkohol często w mym życiu... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Alkohol często w mym życiu , tłumil pasmo niemiłych wspomnień .

przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2012

przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. zwyczajnie się poddajesz, tracą wszelką wiarę na lepsze jutro. wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie. że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy. zaczynasz nienawidzić samego siebie za to, kim jesteś. za to ile popełniłeś błędów. nie potrafisz sobie wybaczyć, że nie jesteś w stanie cofnąć czasu.

nie daję rady   nie chcę się... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2012

nie daję rady , nie chcę się poddać, ale naprawdę już nie mam siły na walkę .. bo ile można udawać , że jest się twardym , a tak naprawdę gdy jest się samemu coś rozpierdala nas od środka i płaczemy jak dzieci ?

chodzę nieobecna  zamyślona i... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2012

chodzę nieobecna, zamyślona i zmęczona. ludzie próbują coś do mnie mówić, ale ja nie mam ochoty z nikim rozmawiać. zgubiłam się gdzieś w codzienności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV