głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove myślała że wszystko się ułoży. oszukała samą siebie. doprowadziła swoją psychikę do najgorszej z możliwych opcji. nie mogę się doczekać ferii. dlaczego? bo znow

legalove

legalove.moblo.pl
myślała że wszystko się ułoży. oszukała samą siebie. doprowadziła swoją psychikę do najgorszej z możliwych opcji.
myślała  że wszystko się ułoży.... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

myślała, że wszystko się ułoży. oszukała samą siebie. doprowadziła swoją psychikę do najgorszej z możliwych opcji.

  nie mogę się doczekać ferii.... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

- nie mogę się doczekać ferii. - dlaczego? - bo znowu nie chce spać przez całą noc, myśląc o Nim i wylewając tonę łez. - przecież wiesz, że nie jest tego wart. - wiem, ale to mi daje ukojenie. to jest jak koka, która daje Ci mocnego kopa w tyłek i dyktuje warunki. wtedy łatwiej się żyje.

nikt nie zapytał się jej jak się... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

nikt nie zapytał się jej jak się czuję. nikt nawet na nią nie spojrzał, a przecież ona tonęła w swoich własnych łzach, przecież była najsmutniejszą dziewczyną na całym świecie, przecież została doszczętnie skrzywdzona. nikogo to nie obchodziło. była sama. sama ze swoimi problemami, wspomnieniami, miała żal do wszystkich.

wiesz jak to jest stracić zaufanie... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

wiesz jak to jest stracić zaufanie najbliższej ci osoby w jednej, pustej chwili. serce jest oplecione węzłami żalu i tej okropnie trudnej nienawiści, ale nie czujesz jej do tej osoby tylko do samej siebie. nadchodzą ci dziwne, straszne i nietypowe myśli. oczy wypełnione są strugami zimnych łez i to od ciebie zależy czy się poryczysz, ale uwierz mi lepiej jest wytrzymać. lecz nie zawsze się udaje , bo i tak kończysz pod ścianą , z podkulonymi nogami, cała rozmazana, tonąc we łzach.

nie jestem idealna. nikt nie jest. teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

nie jestem idealna. nikt nie jest.

i znowu ten jebany dylemat. niby... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

i znowu ten jebany dylemat. niby zapomniałam, ale jak przyjdzie co do czego, to kurwa w głowie tylko jedno imię. a jak będę w przyszłości z kimś, to co wtedy? co, gdy wypowiem przypadkowo imię osoby, która mnie zraniła, ale którą kochałam przez długi czas? a może nadal kocham? nie umiem opisać tego, co teraz czuję. niby jestem zadowolona z siebie, ale mimo wszystko od środka zżera mnie jebane uczucie niepewności. przecież było zajebiście, i co się z tym stało? co się stało z tymi wszystkimi chwilami? co się stało z człowiekiem, który był MOIM przyjacielem. Nie, to nie za mocne słowa. Cóż, człowiek ten stał mi się cholernie bliski i go pokochałam, niepotrzebnie. Bo odszedł. i znowu ta jebana ewaluacja, 'co by były gdyby..'

zaczepka zaczepką  ale kiedy się w... teksty

legalove dodano: 15 stycznia 2012

zaczepka zaczepką, ale kiedy się w końcu odezwiesz.. :c

Jest takie spojrzenie  którym... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2012

Jest takie spojrzenie, którym patrzymy tylko na Jedną osobę . ♥

wierzę  w te proste słowa i proste... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2012

wierzę, w te proste słowa i proste gesty, które ofiarujesz mi..

i za każdym razem gdy chcę się... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2012

i za każdym razem gdy chcę się głupio uśmiechnąć, powiedzieć "jest zajebiście, kurwa! w pełni zajebiście." wracają te pieprzone wspomnienia i wszystko niszczą.

możesz odejść  zostawić mnie tak... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2012

możesz odejść, zostawić mnie tak po prostu dla innej. ja będę chciała zapomnieć, wymazać przeszłość, ale to doprowadzi tylko do tego , że zacznę cię nienawidzić, będę pamiętać tylko ból , który zadawałeś łamiąc mi serce, strach przed utratą tak bliskiej mi osoby doszczętnie zniszczy moją psychikę. więc proszę zabierając mi siebie, weź także wspomnienia.

  ale mówił Ci   że cię kochał!... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2012

- ale mówił Ci , że cię kochał! - mówił .. - to co się stało? - niektórzy po prostu myślą , że te 2 słowa można mówić bez względu na uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV