głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka która dusi zabija męczy. i wtedy nie można być sobą. cały nasz dialog to gigabajty bzd

legalove

legalove.moblo.pl
w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka która dusi zabija męczy. i wtedy nie można być sobą.
w tym cholernym życiu potrzebna jest... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. i wtedy nie można być sobą.

cały nasz dialog to  gigabajty bzdur. teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

cały nasz dialog to, gigabajty bzdur.

odwracam się i odchodzę. można... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

odwracam się i odchodzę. można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. w niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana.

usiadłam i płakałam. i to nie jest... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

usiadłam i płakałam. i to nie jest wstęp do kolejnej książki. ja płakałam po prostu, nie na cele autora. uświadomiłam sobie, że jestem tak bezgranicznie głupia, że sam fakt mojego istnienia już jest zaskakujący . gdy miałam szansę, to jej nie wykorzystałam. teraz, gdy tak bardzo go potrzebuję jest już za późno. i bzdury mówią ci, którzy twierdzą, że na nic nigdy nie jest za późno, bo ja wiem, że tak właśnie jest. i nie wrócą tego żadne czcze słowa. cholernie przykra sprawa. usiadłam i płakałam. może nie tyle nad sobą, ile z własnej bezsilności. bo to chyba właśnie bezsilność niszczy resztki nadziei. zostaje pustka, której już nie da się zapełnić. już nie.

najgorsze  są chwilę  gdy... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

najgorsze, są chwilę, gdy przestajesz być silny. kiedy rozumiesz, że nie masz szans zwyciężyć, chociaż do tej pory byłeś przekonany, że Ci się uda. gdy siedząc na parapecie, z papierosem w ręku, patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno, zdajesz sobie sprawę, że nie masz nic. gdy każda piosenka przypomina, Ci o tym, że do niczego nie dążysz. najgorsze, są chwilę, kiedy wolisz, umrzeć, niż żyć.

paranoją jest fakt  że po kuli... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

paranoją jest fakt, że po kuli ziemskiej stąpa ponad sześć miliardów osób, a ja wciąż czuję się samotna.

i mimo  że masz u stóp cały świat... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

i mimo, że masz u stóp cały świat, to wszyscy widzą- twój każdy dzień wypełnia ból. nie łatwo jest tak zapomnieć, gdy żal jeszcze nie minął ..

Bezpowrotnie trace Cie. teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

Bezpowrotnie trace Cie.

w myślach chorych tonę wciąż... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

w myślach chorych tonę wciąż, podświadomie słyszę też Twój głos. ale Ty nie mówisz nic. jak głaz milczysz przede mną.

połączmy nasze drogi i sny i... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

połączmy nasze drogi i sny i chodźmy stąd, nawet pod wiatr, nawet pod prąd.

musimy popełniać własne błędy.... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

musimy popełniać własne błędy. musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły, że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby.

wiecie  jak to jest. niekiedy... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

wiecie, jak to jest. niekiedy spotykacie kogoś wspaniałego, ale to trwa tylko chwilę. może w czasie wakacji, w pociągu, nawet w kolejce do autobusu. ociera się o wasze życie na krótki moment, lecz w bardzo specjalny sposób. i zamiast zalewać się łzami, że nie może zostać dłużej, że nie możecie się lepiej poznać, czyż nie lepiej cieszyć się, że w ogóle się zjawił?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV