głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove to są te dni kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz a robimy sześć. dni w których kawa i herbata przelewają się strumieniami. dni rozbitych szklanek

legalove

legalove.moblo.pl
to są te dni kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz a robimy sześć. dni w których kawa i herbata przelewają się strumieniami. dni rozbitych szklanek niedop
to są te dni  kiedy maksymalnie... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2012

to są te dni, kiedy maksymalnie możemy robić trzy rzeczy na raz, a robimy sześć. dni, w których kawa i herbata przelewają się strumieniami. dni rozbitych szklanek, niedopalonych papierosów w paczce. dni uciekania przed samym sobą, przed problemami, dni nauki, czytania, pisania, recytowania. dni, w których krztuszę się herbatą, jem za dużo lukru i w których sama jestem jak lukier, bo jestem tak otępiała i zmęczona, że zdecydowanie jest mi wszystko jedno.

często mówi się  że niezależnie... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2012

często mówi się, że niezależnie od prawdy,ludzie widzą to, co chcą zobaczyć. niektórzy mogą zrobić krok w tył i zobaczyć, że cały czas patrzą na ten sam obrazek.

sobą jest najlepiej być  nie znać... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

sobą jest najlepiej być, nie znać niepotrzebnych granic.. i nauczyć się tak żyć - żeby z głową podniesioną zawsze iść.

i czasem jednak warto zapomnieć o... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

i czasem jednak warto zapomnieć o całym świecie , by choć raz .. przez moment poczuć to, co inni.

czy bardziej cierpi ten  kto czeka... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

czy bardziej cierpi ten, kto czeka zawsze ? czy ten, kto nigdy nie czekał nikogo ? czy prawdą jest Twoje słowo każde? jaką jutro przyjdzie iść nam drogą .

są to strome schody do nieba... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

są to strome schody do nieba, wąskie i bez oparcia. możesz iść prosto w górę, nie oglądając się za siebie. kiedy utracisz równowagę, zranisz się boleśnie lecąc w dół. i zaczynasz wędrować od nowa, jeżeli masz jeszcze siły. nie możesz się zatrzymać - nie da się żyć ani ustać na żadnej krawędzi, trzeba kroczyć lub spadać. i tak do końca życia.

chciałabym obudzić się któregoś... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

chciałabym obudzić się któregoś dnia i czuć, że spełni się wszystko, o czym marzę. że niebo będzie czyste, błękitne. że promienie słońca będą wszędzie. że bezdomnego psa przygarnie dobry człowiek. że na twarzy starszej, schorowanej pani pojawi się uśmiech. że wszystkie dzieciaczki będą wszystkim dla swoich rodziców. że będę się śmiać, całą sobą, prawdziwie i szczerze. że kwiaty będą kwitły, cieszyły me oczy.

cierpimy  bo czujemy  że dajemy... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian. cierpimy, bo nasza miłość jest niedoceniana. cierpimy, bo nie udaje nam sie narzucić swoich reguł gry.

przez ostatnie miesiące jej uczucia... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

przez ostatnie miesiące jej uczucia straciły dotychczasową stabilność. wystawione tyle razy na rozmaite próby stały się chwiejne, chaotyczne, nieodgadnione.

rodzisz się  żyjesz dorastasz i... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

rodzisz się, żyjesz dorastasz i cieszysz się z życia . pewnego dnia przychodzi taki moment , kiedy ktoś powie o jedno słowo za dużo . w żartach , na poważnie , niekontrolowanie. bierzesz to do serca cierpisz i zaczynasz nowe życie.

są dni  kiedy płaczę rzewnymi... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

są dni, kiedy płaczę rzewnymi łzami, nad herbatą. co prawda z rzadszą, częstotliwością, ale bywają również takie, gdy jak głupia uśmiecham się nawet do kubka, gorącego kakao.

marzę o kimś  kto sprawi  że moje... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

marzę o kimś, kto sprawi, że moje dotychczas beznadziejne życie, zamieni się w bajkę. ale nie taką bajkę, gdzie występują księżniczki, książe na białym koniu, czy złe wrózki. marzę o taiej bajce, w której odnajdę znów prawdziwą siebie. marzę o kimś, kto sprawi, że znowu poczuje się szczęśliwa, bezpieczna, kochana.. o kimś, dzięki komu zniknie ból, gniew, żal.. pojawi się ukojenie i wewnętrzny spokój. i ten ktoś będzie przy mnie już na zawsze, będzie mnie kochał do końca świata, tak bezgranicznie, a ja będę kochać jego. marzę o kimś kto w zupełności odmieni mój świat, tak abym mogła powiedzieć, że właśnie na taki happy end czekałam, że warto było wylewać łzy, żeby później spotkało mnie takie szczęście. ktoś, przy kim byłabym cholernie szczęśliwa, tym kimś byłbyś Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV