głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Bezpowrotnie trace Cie. teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

Bezpowrotnie trace Cie.

w myślach chorych tonę wciąż... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

w myślach chorych tonę wciąż, podświadomie słyszę też Twój głos. ale Ty nie mówisz nic. jak głaz milczysz przede mną.

połączmy nasze drogi i sny i... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

połączmy nasze drogi i sny i chodźmy stąd, nawet pod wiatr, nawet pod prąd.

musimy popełniać własne błędy.... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

musimy popełniać własne błędy. musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły, że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby.

wiecie  jak to jest. niekiedy... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

wiecie, jak to jest. niekiedy spotykacie kogoś wspaniałego, ale to trwa tylko chwilę. może w czasie wakacji, w pociągu, nawet w kolejce do autobusu. ociera się o wasze życie na krótki moment, lecz w bardzo specjalny sposób. i zamiast zalewać się łzami, że nie może zostać dłużej, że nie możecie się lepiej poznać, czyż nie lepiej cieszyć się, że w ogóle się zjawił?

szukała szczęścia tam  gdzie nie... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

szukała szczęścia tam, gdzie nie było jej dane, szukała tam gdzie zbyt głęboko zakopane, nie widziała tego co ma koło siebie, co może dać jej więcej niż wszystkie gwiazdy na niebie.

nie żałuj czasu na przyjaźń   to... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

nie żałuj czasu na przyjaźń - to droga do szczęścia. nie żałuj czasu na marzenia - to pojazd unoszący Cię do gwiazd. nie żałuj czasu na to, by kochać i być kochanym - to przywilej bogów. nie żałuj czasu na rozglądanie się dookoła - dzień jest zbyt krótki na to, aby myśleć tylko o sobie. nie żałuj czasu na śmiech - to muzyka duszy.

masz tak czasami ? gubisz się we... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

masz tak czasami ? gubisz się we własnym życiu , a oczekujesz lepszego od innych. sama nie potrafisz bronić tego, co dla ciebie jest najważniejsze , uświadamiasz sobie , że na wszystko w życiu przyjdzie czas, ale sama robisz to szybciej, próbujesz być idealna.

nigdy nie jesteś wystarczająco... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

nigdy nie jesteś wystarczająco dobra, wystarczająco cudowna.. wystarczająco wystarczająca. zawsze znajdzie się jakaś zdzira, która będzie lepsza od ciebie.

gdy widzę zakochaną parę  tak... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

gdy widzę zakochaną parę, tak strasznie zazdroszczę im szczęścia .. jednak po chwili, przychodzą inne myśli i zastanawiam, się jak, kiedy i w jaki sposób on ją zrani, oraz jak bardzo ona będzie cierpieć. - dzięki temu dochodzę do wniosku, że lepiej być nieszczęśliwie samą, niż szczęśliwie z kimś.

czasami musimy przestać analizować... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się, co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

nie wiesz  co to jest piekło  nikt... teksty

legalove dodano: 5 stycznia 2012

nie wiesz, co to jest piekło, nikt nie wie. piekłem nie jest bycie pobitym, czy pociętym, czy wyciągniętym przed jakieś pedalskie jury. piekło jest wtedy, gdy budzisz się każdego, cholernego dnia i nie wiesz, po co tu jesteś, po co w ogóle żyjesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV