głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove stawać na granicy dobra ze złem balansować na pograniczu nadziei nie odnajdywać konsensusu. i nie myśl że to przez Ciebie chyba lubisz sobie pochlebiać. jak spa

legalove

legalove.moblo.pl
stawać na granicy dobra ze złem balansować na pograniczu nadziei nie odnajdywać konsensusu. i nie myśl że to przez Ciebie chyba lubisz sobie pochlebiać. jak spalon
stawać na granicy dobra ze złem... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

stawać na granicy dobra ze złem, balansować na pograniczu nadziei, nie odnajdywać konsensusu. i nie myśl, że to przez Ciebie, chyba lubisz sobie pochlebiać. jak spalona kartka, jak niepotrzebny wpis w pamiętniku. to właśnie stało się z naszą przeszłością, która nie powróci. a teraz to banalne pytanie, "przecież to musi chodzić o niego, jeśli się tak zachowujesz". chyba mało wiecie o życiu, nie jestem odzwierciedleniem Belli ze Zmierzchu ani Julii.. zamykając jeden rozdział w życiu, otwieramy drugi, więc po co powracać do przeszłości i zachowywać się jak 4-latka, której zabrano ukochanego misia. właśnie! chłopak tak samo jak ten miś, wydaje się być niezastąpiony, ale później znajdujemy innych, mniejszych, większych, z dużymi zielonymi oczami, bądź małymi odbijającymi niebo. wtedy będziemy mogły powiedzieć, że przyszedł czas na prawdziwą miłość. a nie udawanie ciągle nieszczęśliwie zakochanej i wyolbrzymianie wszystkich problemów, choćby tych najmniejszych.

każdy czasem   siedząc w za dużym... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

każdy czasem , siedząc w za dużym swetrze , kieliszkiem wina na parapecie i beznadziejnym filmem w telewizji zadaje sobie pytanie : gdzie się podziało moje życie?

to niby takie proste żyć samemu.... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

to niby takie proste żyć samemu. wolność - żadnych zobowiązań. idealnie? nie. bo kiedy siedzę sama na huśtawkach wtulona w koc, myślę sobie, jak miło by było, gdybyś był tam razem ze mną. a ja mogłabym Ci opowiadać o moim życiu. Ty słuchałbyś mnie z ciekawością i tak poznawalibyśmy się co wieczór. śmialibyśmy się ze wspólnych przeżyć. dlatego siedząc tak i rozmyślając uśmiecham się. niestety, gdy umysł mi trzeźwieje, znowu czuję, że jestem sama.

powinnam to przewidzieć . dostrzec... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

powinnam to przewidzieć . dostrzec wyraźne ostrzeżenie . to zabawne, ale kiedy tak bardzo pragniesz uwierzyć w coś i w kogoś , stajesz się ślepy na wszystko dookoła.

Jest z Nami Marek   jest z Nami Anka... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Jest z Nami Marek , jest z Nami Anka , Nie ma z Nami Hanki ! Gdzie jest kurwa HANKA ? XD

To zachodnia strona kraju rozpierdala... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

To zachodnia strona kraju rozpierdala głośnik , to bolesne jak akupunktura przy pomocy gwoździ. Szczerze, mam dość tych hitów jak z wesela. W słowach nie przebieram, robię to jak Cella Dwellas . To nie Disco Relax, udawany hip-hop umiera. Dla mnie rap to całe życie zapisane w trzech literach .

Weź to stestuj  wprowadzamy krwawy... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Weź to stestuj, wprowadzamy krwawy reżim. A wszystkie emo-pedały będą ofiarami rzezi. Pewnie trudno uwierzyć, hejterzy tego nie zniosą. Mój flow jest unikalny jak płaczący krwią posąg. Jak spacer na boso po rozżarzonych węglach , poznańskie rap-podziemie to potęga.

I won't go  I won't sleep   I can't... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

I won't go, I won't sleep , I can't breathe, until you're resting here with me.

Myślą  że są lepsi ? Nie są. Nie... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Myślą, że są lepsi ? Nie są. Nie czuj się gorszy. Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ? Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież . Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze

To szereg blasków i cieni  żyjemy... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

To szereg blasków i cieni, żyjemy jak żyjemy , parę postanowień ratuje szczątki nadziei .

Alkohol często w mym życiu... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2012

Alkohol często w mym życiu , tłumil pasmo niemiłych wspomnień .

przychodzi chwila  kiedy klękasz z... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2012

przychodzi chwila, kiedy klękasz z bezsilności. zwyczajnie się poddajesz, tracą wszelką wiarę na lepsze jutro. wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie. że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy. zaczynasz nienawidzić samego siebie za to, kim jesteś. za to ile popełniłeś błędów. nie potrafisz sobie wybaczyć, że nie jesteś w stanie cofnąć czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV