głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove są dni kiedy płaczę rzewnymi łzami nad herbatą. co prawda z rzadszą częstotliwością ale bywają również takie gdy jak głupia uśmiecham się nawet do kubka gorąceg

legalove

legalove.moblo.pl
są dni kiedy płaczę rzewnymi łzami nad herbatą. co prawda z rzadszą częstotliwością ale bywają również takie gdy jak głupia uśmiecham się nawet do kubka gorąceg
są dni  kiedy płaczę rzewnymi... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

są dni, kiedy płaczę rzewnymi łzami, nad herbatą. co prawda z rzadszą, częstotliwością, ale bywają również takie, gdy jak głupia uśmiecham się nawet do kubka, gorącego kakao.

marzę o kimś  kto sprawi  że moje... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

marzę o kimś, kto sprawi, że moje dotychczas beznadziejne życie, zamieni się w bajkę. ale nie taką bajkę, gdzie występują księżniczki, książe na białym koniu, czy złe wrózki. marzę o taiej bajce, w której odnajdę znów prawdziwą siebie. marzę o kimś, kto sprawi, że znowu poczuje się szczęśliwa, bezpieczna, kochana.. o kimś, dzięki komu zniknie ból, gniew, żal.. pojawi się ukojenie i wewnętrzny spokój. i ten ktoś będzie przy mnie już na zawsze, będzie mnie kochał do końca świata, tak bezgranicznie, a ja będę kochać jego. marzę o kimś kto w zupełności odmieni mój świat, tak abym mogła powiedzieć, że właśnie na taki happy end czekałam, że warto było wylewać łzy, żeby później spotkało mnie takie szczęście. ktoś, przy kim byłabym cholernie szczęśliwa, tym kimś byłbyś Ty.

niektóre wydarzenia sprawiają  że... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem. zamykam się wtedy najczęściej w łazience. odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. pralka przypomina trochę moją głowę. moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. siedząc i machając nogami marzę o końcu świata. o czymś, co sprawi, że tępy wir zamieni się w szczęście. w 19364692374 cm tego kurewskiego szczęścia.

sami sobie tworzymy przyszłość.... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

sami sobie tworzymy przyszłość. stawiamy pewne granice, które za wszelką cenę chcemy przekroczyć. tylko, że czasem nie warto nawet próbować. bo nie weźmiesz load'a i nie spróbujesz jeszcze raz. nie przeczytasz instrukcji, jak właściwie przeżyć życie, ani nie wpiszesz kodów. nic nie zrobisz. zostanie Ci tylko żal.

kiedy nadchodzi rozpacz  niepojęta i... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

kiedy nadchodzi rozpacz, niepojęta i wszechogarniająca, życie staje się bezużyteczną rzeczą, pozbawioną istotnego sensu panującego nad całością.

w tym cholernym życiu potrzebna jest... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. i wtedy nie można być sobą.

cały nasz dialog to  gigabajty bzdur. teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

cały nasz dialog to, gigabajty bzdur.

odwracam się i odchodzę. można... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

odwracam się i odchodzę. można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. w niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana.

usiadłam i płakałam. i to nie jest... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

usiadłam i płakałam. i to nie jest wstęp do kolejnej książki. ja płakałam po prostu, nie na cele autora. uświadomiłam sobie, że jestem tak bezgranicznie głupia, że sam fakt mojego istnienia już jest zaskakujący . gdy miałam szansę, to jej nie wykorzystałam. teraz, gdy tak bardzo go potrzebuję jest już za późno. i bzdury mówią ci, którzy twierdzą, że na nic nigdy nie jest za późno, bo ja wiem, że tak właśnie jest. i nie wrócą tego żadne czcze słowa. cholernie przykra sprawa. usiadłam i płakałam. może nie tyle nad sobą, ile z własnej bezsilności. bo to chyba właśnie bezsilność niszczy resztki nadziei. zostaje pustka, której już nie da się zapełnić. już nie.

najgorsze  są chwilę  gdy... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

najgorsze, są chwilę, gdy przestajesz być silny. kiedy rozumiesz, że nie masz szans zwyciężyć, chociaż do tej pory byłeś przekonany, że Ci się uda. gdy siedząc na parapecie, z papierosem w ręku, patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno, zdajesz sobie sprawę, że nie masz nic. gdy każda piosenka przypomina, Ci o tym, że do niczego nie dążysz. najgorsze, są chwilę, kiedy wolisz, umrzeć, niż żyć.

paranoją jest fakt  że po kuli... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

paranoją jest fakt, że po kuli ziemskiej stąpa ponad sześć miliardów osób, a ja wciąż czuję się samotna.

i mimo  że masz u stóp cały świat... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2012

i mimo, że masz u stóp cały świat, to wszyscy widzą- twój każdy dzień wypełnia ból. nie łatwo jest tak zapomnieć, gdy żal jeszcze nie minął ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV