głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove przy prawdziwym przyjacielu cisza nie jest niezręczna i krępująca. możesz bezkarnie zamknąć się w swoim świecie ze swoimi myślami odzywając się średnio co kilka

legalove

legalove.moblo.pl
przy prawdziwym przyjacielu cisza nie jest niezręczna i krępująca. możesz bezkarnie zamknąć się w swoim świecie ze swoimi myślami odzywając się średnio co kilka kilk
przy prawdziwym przyjacielu cisza nie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

przy prawdziwym przyjacielu cisza nie jest niezręczna i krępująca. możesz bezkarnie zamknąć się w swoim świecie ze swoimi myślami, odzywając się średnio co kilka, kilkanaście minut.

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

skoro uszczęśliwia Cię patrzenie jak spadam na dno z braku Twojej obecności, dobrze.. stój nade mną i patrz jak się staczam. śmiej się ze mnie. obrzucaj obelgami. komentuj to, jak żałośnie wyglądam. przedrzeźniaj moje zachowanie. przynajmniej, będziesz zwracał na mnie uwagę. pomińmy to, że w tym negatywnym sensie. to nieistotne.

rozszarpałeś mi dusze  sumienie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

rozszarpałeś mi dusze, sumienie, serce .. mogę wyliczać w nieskończoność. muszę ci jednak za coś podziękować .. dziękuje. dzięki tobie wiem, że miłość nie istnieje.

Boże nie pozwól   by ktokolwiek... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

Boże nie pozwól , by ktokolwiek stał się dla mnie tak ważny jak On .

ubierzesz się ładnie   nazwie Cię... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

ubierzesz się ładnie - nazwie Cię cnotką .. Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką .. zadzwonisz do niego uzna, że się narzucasz .. On do Ciebie zadzwoni uzna, że powinnaś być zaszczycona .. nie kochasz go - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy .. siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania .. nie oddasz mu się uzna, że go nie kochasz .. zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa .. powiesz mu o swoich problemach pomyśli, że jesteś słaba .. nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz .. będziesz mu robić wymówki powie, że nie jesteś jego matką .. On będzie Ci robił wymówki powie, że dba o Ciebie .. nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie .. On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie .. zdradzisz go powie, że to koniec .. On Ciebie zdradzi powie, że każdy zasługuje na drugą szansę. yh.

zacznij swoje słowa przelewać na... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

zacznij swoje słowa przelewać na czyny . udowodnij dziś to przed sobą samym, dobry przyjaciel jest lekiem na rany. raz zwyciężamy, a dwa ulegamy. każdy z nas czeka na zmiany na lepsze .

ile czasu potrzebowałeś żeby o... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

ile czasu potrzebowałeś żeby o mnie zapomnieć? tak wiem . niecałej godziny.

moja bajka nie jest taka. moja nie ma... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

moja bajka nie jest taka. moja nie ma szczęsliwego zakonczenia. w mojej bajce nie ma księcia. książę nie będzie z księżniczką. nie będą żyć długo i szczęsliwie. w mojej bajce książe i księzniczka się kolegują. w mojej bajce życie jest beznadziejne. a może to księżniczka jest beznadziejna? chyba to drugie. księżniczki nigdy nie są smutne, mają wszystko, czego chcą. u mnie jest inaczej.

musisz wierzyć w ludzi mała. to... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

musisz wierzyć w ludzi mała. to, że jedna osoba potrafiła wyjebać ci cały malutki świat do góry nogami. nie znaczy, że wszyscy preferują tę grę.

czasami są dni kiedy pożar płonie... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

czasami są dni kiedy pożar płonie w twoim wnętrzu. a ty zastanawiasz się tylko ile jeszcze musisz wypić , aby go ugasić.

przez chwile uwierzyłam   że ty... teksty

legalove dodano: 17 stycznia 2012

przez chwile uwierzyłam , że ty możesz mnie pokochać. ale to było chwilowe. potem zobaczyłam cię z tą wymalowaną barbie. bo co może znaczyć zwyczajna dziewczyna w trampkach..

nie bez powodu chodzisz z takim... teksty

legalove dodano: 16 stycznia 2012

nie bez powodu chodzisz z takim pochlastanym ryjem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV