głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Pamiętaj: nigdy nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś cię obrazi bij. Gdy cię uderzy oddawaj dwa razy mocniej.

legalove

legalove.moblo.pl
Pamiętaj: nigdy nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś cię obrazi bij. Gdy cię uderzy oddawaj dwa razy mocniej. Pa
Pamiętaj: nigdy nie możesz być... teksty

legalove dodano: 8 stycznia 2015

Pamiętaj: nigdy nie możesz być bezbronna. Nigdy nie możesz pokazać, że jesteś od kogoś słabsza. Gdy ktoś cię obrazi, bij. Gdy cię uderzy, oddawaj dwa razy mocniej. Pamiętaj, że jesteś najmądrzejsza, najładniejsza i najlepsza i żaden śmieć nie ma prawa tobą pomiatać.

 Tylko nie krzycz  bo to nie miejsce... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

"Tylko nie krzycz, bo to nie miejsce na krzyk. Nie ma lepszych niż Ty i nie masz więcej niż nic. Teraz, zostały te wspomnienia i łzy i trzeba żyć kurwa, przed nami jeszcze tyle dni." / HuczuHucz ;)

Temu kto cię nie szuka  nie zależy... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

Temu kto cię nie szuka, nie zależy na tobie. Ten kto za tobą nie tęskni, nie kocha cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w twoim życiu, ale ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują cię tylko jako jedną z opcji.
Autor cytatu: fumik

 Miałam zamiar podejść do Ciebie i... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

"Miałam zamiar podejść do Ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłam sobie, że wieczór to za mało, więc chciałabym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie." ♥

''Gdy zobaczysz w jej oczach łzy... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

''Gdy zobaczysz w jej oczach łzy, nie pytaj się dlaczego i tak Cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie. Dla niej cisza to lekarstwo. Gdy zobaczysz jej pociętą rękę nie pytaj się jak to się stało, i tak Ci nie powie prawdy, bo ona jest inna.. Ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból, chce go udusić a później wypłakać, cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać, za bardzo ją to boli.. Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje, ale ona się śmieje, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje, nie potrafi ufać ludziom.. więc staraj się ją tego nauczyć.''

wybucham   jak wulkan! zalewam... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

wybucham - jak wulkan! zalewam gniewem, niczym lawa glebę. nie dotykaj, bo poparzę, stopię, zniszczę, skażę. a po wszystkim zastygam jak magma, zostawiając ślady.

171 dni      teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

171 dni ;-))

'Ludzie demolują życie innym... teksty

legalove dodano: 7 stycznia 2015

'Ludzie demolują życie innym ludziom, ale tylko dlatego, że są przez nich zapraszani i wpuszczani.' Jakub Żulczyk

''Pamiętaj o mnie   gdy zbudzisz... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2015

''Pamiętaj o mnie, gdy zbudzisz się o świcie nie czując mojego dotyku, bez delikatnych muśnięć warg na swoich zarumienionych licach i szeptanych do ucha słów zakochania. Pamiętaj o mnie, gdy będzie inaczej, kiedy stukot gorących kropel wody w zaśniedziałym tęsknotą prysznicu wypełni miejsce mojej nieobecności, a spacerując nocą po mieście do nieprzytomności upijesz się samotnością. Pamiętaj o mnie, kiedy każdą oznakę miłości szczelnie spakujesz w karton, kładąc go głęboko w szafie, gdy stłuczesz ostatnie wspólne zdjęcie i na zawsze rozdzielisz parę poduszek na swoim łóżku, a sięgając po kolejny stos chusteczek jeszcze raz nade mną zapłaczesz. Pamiętaj o mnie, ja nigdy nie zapomnę.''

Zapamiętaj  że zawsze będziemy pod... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2015

Zapamiętaj, że zawsze będziemy pod jednym niebem.
Autor cytatu: fumik

Nigdy nie wstydź się  ze coś... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2015

Nigdy nie wstydź się, ze coś czujesz. Masz prawo doznawać każdej emocji, której chcesz i robić to, co sprawia Ci radość.

Wszędzie dobrze  ale w Twoich... teksty

legalove dodano: 6 stycznia 2015

Wszędzie dobrze, ale w Twoich ramionach najlepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV