głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Najważniejsze to znaleźć kogoś kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Osobę która mimo wszyst

legalove

legalove.moblo.pl
Najważniejsze to znaleźć kogoś kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Osobę która mimo wszystko
Najważniejsze to znaleźć kogoś... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2014

Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Osobę , która mimo wszystko będzie cię uważała za ósmy cud świata. Z kimś takim warto zostać na całe życie.

Alkohol usuwa stres  bieliznę i... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2014

Alkohol usuwa stres, bieliznę i masę innych zmartwień.
Autor cytatu: wziuum

kocham  więc przysięgam. świadoma... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2014

kocham, więc przysięgam. świadoma swych praw i obowiązków, oświadczam, że choć nie wstępuję z Tobą w związek małżeński, przysięgam Ci miłość, wierność oraz to, że uczynię nasz związek zgodnym, szczęśliwym i trwałym dopóki nie przestaniesz mnie kochać.

wiem to jest nietaktem tak mówić i... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

wiem to jest nietaktem tak mówić i uśmiercać to , co kochałeś najbardziej. i się gubisz już sam w tym lub sama. gdyby nie to, że nasze plany utonęły w planach i tak Ci powiem przepraszam , bo nie chciałam tego mówić głośno i próbuję się ogarniać..

jestem najszczęśliwsza  ale z nim... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

jestem najszczęśliwsza, ale z nim, dzięki niemu i dla niego.

może i ma ok. metra osiemdziesiąt... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

może i ma ok. metra osiemdziesiąt, ale też ramiona, w których uwielbiam leżeć. nie lubi kalafiora, ale ma niebieskie oczy, w których widać troskę i miłość. zawsze wie lepiej, ale ma najcudowniejsze usta na świecie i we wszechświecie. nie lubię przyznawać mu racji, ale uwielbiam, gdy całuje mnie w czoło, nosek albo inne części ciała.

193 dni   p teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

193 dni ;-p

“Możesz zamknąć oczy na rzeczy... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

“Możesz zamknąć oczy na rzeczy, których nie chcesz widzieć, ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy, których nie chcesz czuć.”
Autor cytatu: jachcenajamaice

zdążyłam się przyzwyczaić  że... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

zdążyłam się przyzwyczaić, że jesteś, więc jeśli będziesz chciał odejść, rób to powoli..

przyjdzie taki czas  gdy zaczniesz... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

przyjdzie taki czas, gdy zaczniesz się zastanawiać po co tak naprawdę żyjesz. kto płakałby po Twoim odejściu, ile dobrego zrobiłaś, a ile błędów popełniłaś. wynik ujemny? może czas odejść..

''Dzień w dzień  bardziej... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2014

''Dzień w dzień, bardziej śmieszysz mnie. Nie wiesz czego chcesz, czego nie chcesz, wiesz. To nie pierwszy raz, gdy ktoś ślepo błądzi, nic z tego nie będzie. (...) Usiądź, bo muszę na Ciebie patrzeć.. Biłam się z myślami, dobrze dziś wyglądasz, wiesz.. (...) Scarlett, mało mam przestrzeni i oddechu, mało mam. Przez Ciebie brak spokoju w sobie mam. '' ♥

“Bolą mnie miłości   których... teksty

legalove dodano: 15 grudnia 2014

“Bolą mnie miłości, których nie przeżyłem. Przerażają mnie śmierci, w których nie brałem udziału. Lękam się światów, w których nie zamieszkam. Boję się siebie, którego nie znam.” — Jarosław Borszewicz

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV