głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove stoje sama do mojej twarzy przylegają krople. ciemno wokół na dworze a ja stoje i mokne. myśle o Tobie często tak często że trace oddech. może cofne złe momenty

legalove

legalove.moblo.pl
stoje sama do mojej twarzy przylegają krople. ciemno wokół na dworze a ja stoje i mokne. myśle o Tobie często tak często że trace oddech. może cofne złe momenty i
stoje sama   do mojej twarzy... teksty

legalove dodano: 4 stycznia 2015

stoje sama - do mojej twarzy przylegają krople. ciemno wokół na dworze a ja stoje i mokne. myśle o Tobie często, tak często że trace oddech. może cofne złe momenty, i zostawie tylko dobre. pokaż jednym palcem w którą strone mam iść, bo jeśli mam żyć bez Ciebie, to ja już nie chce żyć.

Znowu rozstanie na kilkanaście dni.... teksty

legalove dodano: 4 stycznia 2015

Znowu rozstanie na kilkanaście dni. To tak bardzo boli, kiedy już dojdzie do tego że mamy nie widzieć się przez jakiś czas. Tęsknota wbija w serce najostrzejsze szpilki i zmusza do cierpienia i płaczu w samotnych czterech ścianach pokoju. Chciałabym żeby to się już skończyło. Pragnę Go już dziś, mimo że kilka godzin temu ode mnie wyjechał. Nie mam go na co dzień, to fakt, ale najważniejsze jest to że mam Go codziennie w głowie i mocno wierzę w to, że dzień w którym pozbędę się cholernie bolesnej tęsknoty szybko nadejdzie.

Jeszcze 177 dni ! ♥ teksty

legalove dodano: 1 stycznia 2015

Jeszcze 177 dni ! ♥

Everytime I look at you  I smile.. teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2014

Everytime I look at you, I smile..

Zawsze wierzyłam w prawdziwość... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2014

Zawsze wierzyłam w prawdziwość twierdzenia: "Nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia". Lecz wystarczyło jedno z Tobą spotkanie, bym natychmiast bez wahania zmieniła zdanie.

Sylwester zapowiada się... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2014

Sylwester zapowiada się niesamowicie. Dlaczego? Dlatego, że spędzę go z Nim. Marzyłam o tym od dawna i moje marzenie nareszcie się spełniło. To będzie najlepiej zakończony ten rok i najlepiej rozpoczęty Nowy Rok. Bardzo się cieszę z tego powodu i nie mogę się już doczekać!

183 dni :   teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2014

183 dni :))

''Kochankowie: Romeo i Julia. To o... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2014

''Kochankowie: Romeo i Julia. To o mnie, o Tobie opowieść jest smutna, wciąż obiecuję sobie ze nie będziemy w tym trwali. Choć każdy facet z natury rozrabia, Alibaba''

''Nigdy nie wiesz kiedy miłość... teksty

legalove dodano: 25 grudnia 2014

''Nigdy nie wiesz kiedy miłość przyjdzie. Oczywiście nie można o niej za dużo myśleć, bo wtedy właśnie nie przyjdzie. Ale w końcu to sie stanie i wtedy stanie się jasne, że warto było marzyć i czekać.'' / Listy do M. ;))

W życiu chodzi o to  żeby być... teksty

legalove dodano: 24 grudnia 2014

W życiu chodzi o to, żeby być szczęśliwym. Wcale nie musi być idealnie. Musisz po prostu czuć, że wszystko co robisz ma jakiś sens.

Największą motywacją każdego... teksty

legalove dodano: 24 grudnia 2014

Największą motywacją każdego człowieka powinien być uśmiech ukochanej osoby i lęk przed jej stratą. Dopiero w obliczu strachu jesteśmy zdolni do poświęceń, na które nie byłoby nas stać z trzeźwym umysłem.

nie ma na świecie słabszej osoby... teksty

legalove dodano: 24 grudnia 2014

nie ma na świecie słabszej osoby niż zakochana kobieta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV