głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove obietnica czerwonych ust skóry gładszej niż płatek róży duszy która rozkwitnie karmiona Twoim oddechem. wszystkie drogi nie prowadzą do Rzymu. prowadzą do Ciebi

legalove

legalove.moblo.pl
obietnica czerwonych ust skóry gładszej niż płatek róży duszy która rozkwitnie karmiona Twoim oddechem. wszystkie drogi nie prowadzą do Rzymu. prowadzą do Ciebie.
obietnica czerwonych ust skóry... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

obietnica czerwonych ust, skóry gładszej niż płatek róży, duszy która rozkwitnie karmiona Twoim oddechem. wszystkie drogi nie prowadzą do Rzymu. prowadzą do Ciebie.

Tak wróciłam. Przepraszam że tak... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

Tak, wróciłam. Przepraszam, że tak długo mnie nie było. Zgubiłam się gdzieś po drodze, pomyliłam ścieżki, wdałam się w zapomnienie, maniona złudną namiętnością i obietnicą uniesień szytych naprawdę grubymi nićmi. Ale już jestem. Odnalazłam się, wzięłam moje serce w swoje ręce i parę razy nim potrząsnęłam. Już dobrze. Wróciłam na właściwy tor, ubrałam białą, czystą sukienkę, wyczesałam z włosów resztki jego zapachu i potulnie robię Ci kolacje. Słodzisz dwie, czy coś się zmieniło? Charlotte Nieszyn - Jasińska.

''Nie na krześle nie we śnie. Nie... teksty

legalove dodano: 8 luty 2015

''Nie na krześle, nie we śnie. Nie w spokoju i nie w dzień. Nie chcę łatwo, nie za sto lat. Chciałbym umrzeć z miłości. Nie bez bólu i nie w domu. Nie chcę szybko i nie chcę młodo. Nie szczęśliwie i wśród bliskich..''

Skurwysyn spoliczkował mi serce.... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

Skurwysyn, spoliczkował mi serce. Boli. ~ 01.10.2011

''Naprawdę chciałbyś umrzeć z... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

''Naprawdę, chciałbyś umrzeć z miłości? Ja nie. Prawdę mówiąc, umierałam już z miłości. Kiedyś. Wiesz jak to jest? Twoje serce pęka na setki, na tysiące małych ostrych kawałków, które jak odłamki szkła rozpryskują się po całym Twoim ciele, w s z y s t k o rozrywają po drodze, zadają niewyobrażalny ból. Nie możesz spać. Nie możesz jeść. Nie możesz myśleć. Nie możesz nic. Tylko ten ból, który staje się nierozelwalną częścią Twojego jestestwa. I łzy. Gorzkie, palące, żrące. Jak kwas. I Twoja samotna, okaleczona dusza. Zalana tym kwasem łez. I wiesz, czujesz, jakbyś już nigdy nie miał być szczęśliwy. Jakby Twoje serce już nigdy nie miało się poskładać. Boli Cię w s z y s t k o, tak bardzo jakby każda jedna komórka Twojego ciała niezależnie od drugiej opłakiwała utratę miłości. Nie ma w tym nic romantycznego. Uwierz mi, wcale tego nie chcesz.'' Charlotte Nieszyn - Jasińska.

minęło tyle czasu  a ja wciąż... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

minęło tyle czasu , a ja wciąż się odwracam ilekroć ktoś wymawia Twoje imię..

I co ma sobie myśleć dziewczyna... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

I co ma sobie myśleć dziewczyna, która w całym swoim życiu spotykała takich samych facetów i nagle zdarzyłeś się jej taki Ty? Ty, który podkreślasz że nie jesteś idealny, a sprawiasz że wszystko jest bardziej idealne niż można to sobie wyobrazić.

143 dni a ja chcę Cię już.   c teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

143 dni, a ja chcę Cię już. ; - c

''Szukam świata w którym jedna... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

''Szukam świata, w którym jedna jaskółka czyni wiosnę. Gdzie szewc chodzi w butach. Gdzie jak Cię widzą to dzień dobry. Szukam świata, w którym człowiek człowiekowi człowiekiem.''

Ostrożnie dawkuj swój czas. Nie... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

Ostrożnie dawkuj swój czas. Nie wiesz na dobrą sprawę ile Ci go zostało, więc nie poświęcaj go osobom, które nie są tego warte. Jeśli komuś na Tobie nie zależy, nie ma najmniejszego powodu, abyś cokolwiek dla dla niego robił. Jeśli wyczuwasz obojętność, nie powinieneś poświęcać mu choćby minuty ze swojego życia. Charlotte Nieszyn - Jasińska.

 Patrzyła na mnie i uśmiechnęła... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

- Patrzyła na mnie i uśmiechnęła się i przytaknęła, a ja wysunąłem swoje dłonie z jej dłoni i położyłem je na jej policzkach i pocałowałem ją i przynajmniej na chwilę ten pocałunek mnie odmienił i przynajmniej na chwilę ona i ja byliśmy zakochani. - A potem to spierdoliłeś? - No.

Chcę tego co każdy tylko sto razy... teksty

legalove dodano: 4 luty 2015

Chcę tego co każdy, tylko sto razy mocniej.
Autor cytatu: jusycs

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV