głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce które mówi Ci dzień dobry. I w nocy przytulasz pod

legalove

legalove.moblo.pl
W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce które mówi Ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z
W związku chyba najważniejsza jest... teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi Ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z Tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu, że spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

220 dni    teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

220 dni ;)

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Za każdym razem  gdy się... teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

Za każdym razem, gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas, zastanawiam się po co to robimy? Przecież oboje doskonale wiemy, że nie możemy bez siebie żyć.

więcej snu. więcej muzyki. więcej... teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

więcej snu. więcej muzyki. więcej herbaty. więcej książek. więcej zachodów słońca. więcej tworzenia. więcej długich spacerów. więcej śmiechu. więcej uścisków. więcej marzeń. więcej wyjazdów. więcej zabawy. więcej miłości..

Zabiorę Cię i pojedziemy się... teksty

legalove dodano: 18 listopada 2014

Zabiorę Cię i pojedziemy się kochać na dachach wieżowców, w podziemnych parkingach, na klatkach schodowych. Łóżko zostawmy sobie na po dziewięćdziesiątce. Będzie Nam wygodnie umierać.
Autor cytatu: nie.bylbym.tu.soba

''Powiedz dlaczego tak bardzo lubisz... teksty

legalove dodano: 18 listopada 2014

''Powiedz dlaczego tak bardzo lubisz znęcać się nade mną? Nie chce więcej widzieć Cię, choć znów spotkamy się na pewno. I znów trafiamy na siebie przez przypadek gdzieś. Przez to sypie mi się pod nogami grunt. Znów tylko Ty, jak, my na oślep jadę gdzieś. Pod osłoną nocy zostaliśmy sami znów. (...) Pojawiam się znowu. Spróbuj powiedzieć, nie. Zabijam Cię nawet we śnie, skończymy tam, gdzie nie chcesz.'' ♥

Jak to zrobiłeś  no jak?... teksty

legalove dodano: 18 listopada 2014

Jak to zrobiłeś, no jak? Zaczarowałeś moją osobą tak, że nie umiem zejść na ziemię. Notorycznie czekam na Ciebie, oglądam nasze zdjęcia, wypatruję kolejnego smsa na ekranie telefonu. często słucham naszej ulubionej piosenki i przede wszystkim tęsknię. Bardzo tęsknię. liczę, że czas w jednej sekundzie zacznie bardzo szybko płynąć, tak byśmy mogli być razem obok już na zawsze.

https:  www.youtube.com watch?v=SYM... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2014

https://www.youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8 ~ can't go home alone again, need someone to numb the pain. ♥

chcę Ciebie już  natychmiast. przy... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2014

chcę Ciebie już, natychmiast. przy mnie. zawsze ;*

Noc to inny wymiar. Kobiety w nocy... teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

Noc to inny wymiar. Kobiety w nocy są piękniejsze. Bardziej pewne siebie, mocniej zmysłowe i seksowne. Mężczyźni w nocy są mądrzejsi i (bardziej) męscy. Jedzenie smakuje w nocy zupełnie inaczej. Wszystkie smaki wędrują zmysłami dokładniej, ostrzej, głębiej. Samotne noce są bardziej samotne niż najsamotniejsze dni. Nocą filmy bardziej wzruszają, rozmowy bardziej się kleją, a sms'y najlepiej wyglądają.

Marzy mi się zachód słońca w... teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV