głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Naprawdę Go lubiłam ale po kilku miesiącach stwierdziliśmy a raczej on stwierdził że lepiej będzie udawać że się nigdy nie znaliśmy. To był cios z obu stron pon

legalove

legalove.moblo.pl
Naprawdę Go lubiłam ale po kilku miesiącach stwierdziliśmy a raczej on stwierdził że lepiej będzie udawać że się nigdy nie znaliśmy. To był cios z obu stron poniż
Naprawdę Go lubiłam ale po kilku... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Naprawdę Go lubiłam, ale po kilku miesiącach stwierdziliśmy, a raczej on stwierdził, że lepiej będzie udawać, że się nigdy nie znaliśmy. To był cios z obu stron poniżej pasa. I już nie ma 'dzień dobry' rano, nie ma 'dobranoc' wieczorem.. to już minęło , nasza szansa odeszła i teraz oboje próbujemy zapomnieć, chociaż, zaraz, czy oboje? Przecież On już dawno o mnie zapomniał. Nie ma łatwo, bo te cudowne wspomnienia, te chwile , ta wspólna atmosfera , rozmowy. Dalej pamiętam każdy szczegół , choć wiem , że to było dawno .. on miał coś takiego w sobie, że nie umiem Go zapomnieć. a może nie chcę ?

a gdy sie pożegnaliśmy ostatni raz... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

a gdy sie pożegnaliśmy ostatni raz , pękło mi serce .. / 31.12.11. ; ((

Był tylko chłopakiem lekko... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Był tylko chłopakiem, lekko nieprzystępnym i lubił sie ze mną wygłupiać .. I to , że był właśnie takim a nie innym człowieczkiem zrobiło Go wyjątkowym dla mnie .. No i sie uzależniłam.

I nie złożył mi nawet życzeń.... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

I nie złożył mi nawet życzeń. wszystko sie spierdoliło. a przez kogo? przez niego ! to on dał mi tą cholerną nadzieję , to przez niego sie w nim zakochałam. i mu o tym powiedziałam bo już dłużej nie mogłam w sobie tego dusić. cholerny, egoista. naiwnie myślałam, że się zmienił, a tak na prawdę jest taki sam jaki był kiedyś.

Set­ki ra­zy miałam prze­możną... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Set­ki ra­zy miałam prze­możną ochotę, by dot­knąć je­go dłoni, i set­ki ra­zy zab­rakło mi śmiałości. Byłam zakłopo­tana. Pragnęłam po­wie­dzieć mu, że go kocham, ale nie miałam pojęcia, od cze­go zacząć.

to prawda : mi także pomogła  teksty legalove dodał komentarz: to prawda :) mi także pomogła ;) do wpisu 26 grudnia 2012
Santa can you hear me? I have benn... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Santa, can you hear me? I have benn so good this year and all I want is one thing. Tell me my true love is near. He's all I want just for me, underneath my Christmas tree. I'll be waiting here. Santa, that's my only wish this year . ♥ | Święty Mikołaju, słyszysz mnie? Byłam bardzo grzeczna w tym roku. I chcę tylko jednego. Powiedz, że moja prawdziwa miłość jest blisko. On jest wszystkim czego chcę tylko dla mnie, pod moją choinką będę czekać tutaj. Święty Mikołaju to jedyne moje życzenie w tym roku.

 od niej też masz pozdrowienia. ona... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

- od niej też masz pozdrowienia. ona go także nie lubi. - dziękuje, a to czemu? - a no ma swoje powody. - jakie ? - takie bardziej osobiste, że tak powiem. - ahaa, czyli coś tam było, wiesz.. ? - tak, tak, coś było. / pzdr dla jednego ziomala, który usunął pewnego delikwenta. :)

 zagramy w pomidora?  ok.  co... teksty

legalove dodano: 25 grudnia 2012

- zagramy w pomidora? - ok. - co robisz? - pomidor. - jak ma na imię twój tata? - pomidor. - jakie warzywo Cie w nocy prześladuje? - pomidor. - kochasz mnie? - nawet nie wiesz jak bardzo.

''Daje słowo oddałbym wszystko... teksty

legalove dodano: 24 grudnia 2012

''Daje słowo oddałbym wszystko, żeby dziś być gdzieś z Tobą.." ♥

 you're so beautiful.  no I'm not.... teksty

legalove dodano: 24 grudnia 2012

- you're so beautiful. - no, I'm not. - okay, you're ugly. - EXCUSE ME?

Boję się spróbo­wać bo jeśli... teksty

legalove dodano: 24 grudnia 2012

Boję się spróbo­wać, bo jeśli mi się nie uda, to nie wyob­rażam so­bie reszty mo­jego życia. Bez­pie­czniej jest po­zos­ta­wać w sferze marzeń, niż ry­zyko­wać po­pełnienie błędu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV