głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove do piątku i wolnego ? no to tak. : taa.. i do tej jebanej środy. może ona coś zmieni. cokolwiek. błagam. ♥ zawsze gdy oglądam jakiś film o miłości nie wiem być

legalove

legalove.moblo.pl
do piątku i wolnego ? no to tak. :
do piątku i wolnego ? no to tak. :  teksty legalove dodał komentarz: do piątku i wolnego ? no to tak. :) do wpisu 17 grudnia 2012
taa.. teksty legalove dodał komentarz: taa.. do wpisu 17 grudnia 2012
i do tej jebanej środy. może ona... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2012

i do tej jebanej środy. może ona coś zmieni. cokolwiek. błagam. ♥

zawsze  gdy oglądam jakiś film o... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2012

zawsze, gdy oglądam jakiś film o miłości, nie wiem, być może ten nudny już titanic, trzy metry nad niebem, albo szkołę uczuć, to wyobrażam sobie, że główni bohaterowie to ty i ja. nie wiem dlaczego, ale tak już jest. i właśnie te trzy filmy skończyły się tragicznie. wybór ich był tak przypadkowy, a jaki trafny. bo nasza ''znajomość'' też jest tragedią. przynajmniej na tym etapie, na którym teraz jesteśmy. nikt nie potrafi zrobić tego pierwszego kroku. a może nie chce? ja chcę. jak nigdy na świecie. chcę jak Rose chciała Jacka, mimo, że on był z zupełnie innego świata niż ona. chcę jak Landon chciał Jamie, mimo, że w końcu dziewczyna umarła. chcę jak Hache chciał Babi, mimo, że ta zaręczyła się już i nie chciała Go znać.

i chyba to nie minie. nie teraz  ani... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2012

i chyba to nie minie. nie teraz, ani nie jutro. wiesz? głupio mi jest ukrywać przed wszystkimi, że jesteś dla mnie ważny. udaję, przed nimi, że jesteś mi obojętny. głupio mi jest ciebie obrażać, ale co z tego.. skoro ty robisz to samo. a przynajmniej tak mi się wydaje. to jest dziwne i niezrozumiałe. może Ty w końcu kiedyś wyjaśnisz mi, o co w tym wszystkim chodzi. dlaczego to robię.

do cholery! przestań mi się śnić... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2012

do cholery! przestań mi się śnić, przestań patrzeć na mnie tak, jakby Ci zależało. przestań komentować na każdym kroku moje słowa, przestań siedzieć w mojej głowie i przestań już tak bardzo ranić. zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy, jak Twoje milczenie boli. mimo wszystko, brakuje mi twoich słów, mimo, że zadajesz mi tak cholerny ból. brakuje mi Ciebie.

zastanawia mnie jedna rzecz  co kryje... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

zastanawia mnie jedna rzecz, co kryje się w Twoich myślach gdy tak się do mnie uśmiechasz . ♥

a tym tuleniem się do tej szmaty... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

a tym tuleniem się do tej szmaty kiedy ja pojawiam się na horyzoncie jest ziomek szczeniackie. wiedz że tym umacniasz mnie tylko w moim przekonaniu że jesteś kretyńskim skurwielem.

kocham łapać Cię na patrzeniu się... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

kocham łapać Cię na patrzeniu się na mnie. szybko odwracasz wzrok i udajesz że gadasz z kumplami, którzy zawsze Cię wydadzą tekstem - ona tam stoi .

bawiliśmy się w chowanego... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

bawiliśmy się w chowanego , schowałam się w jego sercu , a On do dziś mnie nie znalazł.

gdy jest mi smutno  patrzę w Twoje... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

gdy jest mi smutno, patrzę w Twoje oczy. dlaczego? bo tylko tam widzę siebie uśmiechniętą i naprawdę szczęśliwą. ♥

nie potrafię tego wytłumaczyć  ale... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

nie potrafię tego wytłumaczyć, ale kiedy jesteś obok nawet brzydka pogoda czy brak nutelli w sklepie nie jest w stanie doprowadzić mnie do szału. może dlatego że przy Tobie cały ten chory świat widzę przez podwójnie różowe okulary, a od nutelli jesteś słodszy o całą jedną łyżeczkę, więc zastępuję sobie słoiczek z brązowym kremem Tobą? w sumie to wiesz? Ty lepiej smakujesz. tak bardziej smacznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV