głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I nawet nie myśl sobie że kiedyś Ci napisze ile wypłakałam łez ile chusteczek zmarnowałam na Ciebie ile nocy nie przespałam ile razu czułam że to wszystko jest

legalove

legalove.moblo.pl
I nawet nie myśl sobie że kiedyś Ci napisze ile wypłakałam łez ile chusteczek zmarnowałam na Ciebie ile nocy nie przespałam ile razu czułam że to wszystko jest bez
I nawet nie myśl sobie  że kiedyś... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

I nawet nie myśl sobie, że kiedyś Ci napisze ile wypłakałam łez, ile chusteczek zmarnowałam na Ciebie, ile nocy nie przespałam, ile razu czułam, że to wszystko jest bez sensu, że nie mam siły już żyć, ile zjadłam czekolady, ile pochłonęłam lodów i ile wypilam alkoholu przez Ciebie. Nie napisze Ci też, jak bardzo tęsknie i jak bardzo chciałabym sie do Ciebie teraz przytulić. Ja nigdy sie tak nie upokorze, choćby nie wiem co.

Even though I'm on my own. I know I'm... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Even though I'm on my own. I know I'm not alone. Cause I know there's someone somewhere . ♥♥♥ | Asking Alexandria < 3

Gdyby nie to  że mam tą siłę by... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Gdyby nie to, że mam tą siłę by żyć dalej. To już dawno próbowałabym sie utopić w łyżce wody.

serioo ?     oj .. czyli ostatni weekend w 2012 roku.  DD. teksty legalove dodał komentarz: serioo ? ;// oj .. czyli ostatni weekend w 2012 roku. ;DD. do wpisu 28 grudnia 2012
I know you think that I shouldn't... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

I know you think that I shouldn't still love you. I'll tell you that, but if I didn't say it. Well, I'd still have felt it. Where's the sense in that? I promise I'm not trying to make your life harder or return to where we were. / Wiem, że uważasz, że nie powinnam Cię nadal kochać. Ani mówić tego. Ale gdybym nie powiedziała, cóż, wciąż bym to czuła. Jaki to ma sens? Obiecuję, że nie będę próbować utrudniać Ci życia, ani wracać, gdzie byliśmy .. | Dido . ♥

And when we meet  as I'm sure we... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

And when we meet, as I'm sure we will. All that was then. Will be there still. I'll let it pass and hold my tongue and you will think. That I've moved on.. / A kiedy się spotkamy bo na pewno tak będzie. Wszystko, co było tam, będzie tu nadal. Pozwolę by to przeminęło i powstrzymam swój język, a Ty pomyślisz, że uczucia minęły..

A Ty co sobie myślałeś? Że ja nie... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

A Ty co sobie myślałeś? Że ja nie miałam co robić, to się w Tobie zakochała? A może , że to zaplanowałam ? Nie prosiłam nawet o to, to samo tak jakoś głupio wyszło..

  Nie no normalnie nie wierze.. Jak... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

- Nie no normalnie nie wierze.. Jak on mógł mi to zrobić. Przecież to był mój przyjaciel.. - Ale co sie stało. ? - Los.. On ze mnie zadrwił.. Zrobił sobie żart z mojej ' miłości ' do niego.

Nie mam już siły ubierać tej... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Nie mam już siły ubierać tej cholernej maski. Nie będę oszukiwać siebie i innych .. Niech wszyscy poznają moje uczucia , które głównie związane są z Tobą ..

Pragnij mnie na zawsze  w rozkoszy... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Pragnij mnie na zawsze, w rozkoszy zapomnieniu, bez granic i naprawdę. W świadomym nieistnieniu, teraz - tu. Nie próbuj o mnie wiedzieć, próbuj mnie. Nie czytaj obcych myśli, odczytuj mnie. Teraz tak jak Ty, nie zna mnie nikt. Nie żądaj odpowiedzi, pożądaj mnie. Wsłuchaj się w mój oddech, poczuj mnie. Żyjmy na krawędzi, niech dziś nie liczy się nic.

CHCIAŁABYM MIEĆ TĄ ŚWIADOMOŚĆ... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

CHCIAŁABYM MIEĆ TĄ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TE CHWILE SPĘDZONE RAZEM, BYŁY DLA CIEBIE CZYMŚ WAŻNYM.

prawda     teksty legalove dodał komentarz: prawda ;-) do wpisu 28 grudnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV