głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ''Jak uspokoić tą głęboka obsesję jak wytłumaczyć mojej duszy że się skończyło. Zaczynam wariować przez Ciebie nawet w snach Cię widzę bez Ciebie umieram.'' Nie

legalove

legalove.moblo.pl
''Jak uspokoić tą głęboka obsesję jak wytłumaczyć mojej duszy że się skończyło. Zaczynam wariować przez Ciebie nawet w snach Cię widzę bez Ciebie umieram.''
''Jak uspokoić tą głęboka... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

''Jak uspokoić tą głęboka obsesję, jak wytłumaczyć mojej duszy, że się skończyło. Zaczynam wariować przez Ciebie, nawet w snach Cię widzę, bez Ciebie umieram.''

Nie da się ignorować kogoś  kogo... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Nie da się ignorować kogoś, kogo się kocha , niezależnie od tego, jak bardzo się starasz . Gdy serce odrzuca rozsądne argumenty , wkracza miłość , i nie ważne , ile jest powodów , żeby nienawidzić .

  ale dlaczego on ? jest tysiące... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

- ale dlaczego on ? jest tysiące innych. - wiesz, pierwiastków którymi oddychasz też jest wiele , ale tlen jest tylko jeden..

KUURWA  JAK JA BARDZO BYM CHCIAŁA... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

KUURWA, JAK JA BARDZO BYM CHCIAŁA COFNĄĆ TEN JEBANY CZAS. DO CHWIL, KIEDY MOJE ŻYCIE MIAŁO SENS, KIEDY WSZYSTKO BYŁO TAKIE IDEALNE. KIEDY NIE BYŁO ŻADNYCH PROBLEMÓW. JEDEN ROK WSTECZ, DO WAKACJI.. tylko tego chcę.

Ile razy chciałaś do Niego... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Ile razy chciałaś do Niego podejść, zacząć rozmowę ? ile razy chciałaś Jemu wszystko powiedzieć? ile razy o Nim myślisz? ile razy wypisujesz Jego imię na kartce przy Twoim imieniu i sercu? ile razy... a teraz pomyśl, czy On jest tego wszystkiego wart ?

I pomyśleć  że traktowałam Cię... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

I pomyśleć, że traktowałam Cię jak brata, później jak przyjaciela. Pomyśleć, że te wszystkie chwile były dla mnie niezwykle ważne, że to wszystko miało dla mnie sens, znaczenie.. że dzięki temu z uśmiechem wstałam kolejnego dnia z łóżka. Pomyśleć, że to ja rozpoczęłam tą znajomość i pomyśleć, że to ja ostatnia powiedziałam ' do widzenia ' . Miałam jednak nadzieję, że prędzej czy później się odezwiesz . Ale wtedy nie pomyślałam, że to już na prawdę koniec .

dlaczego rano wstając z łóżka od... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

dlaczego rano wstając z łóżka od razu myślę o Tobie ? Aż tak Cię kocham , czy nienawidzę ?

..    teksty legalove dodał komentarz: .. ;) do wpisu 29 grudnia 2012
Gdzieś pośród sześciu miliardów... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Gdzieś pośród sześciu miliardów głów, dwie pary rąk, dwie pary nóg na zawsze. Tysiące gwiazd krąży wokół nas, nad nami słońce, między nami ściana deszczu. Ty i ja na zawsze. Mówią, że wulkany drzemią w nas, po szyje w chmurach, po kolana w oceanach. Ty i ja na zawsze ; *

  Popatrz mi w oczy i powiedz że... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

- Popatrz mi w oczy i powiedz że już Ci na mnie nie zależy .. Widzisz nie umiesz , ale przez smsy to umiesz nie tylko to napisać , nawet gorzej .. Widzisz jakim jesteś dzieciakiem.

Pojawiasz się wtedy  kiedy sie... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Pojawiasz się wtedy, kiedy sie najmniej tego spodziewam i niszczysz wszystko na co poświęciłam tyle czasu - przywracasz zapomniane wspomnienia, wspólne chwile .. i nawet nie przychodzi Ci na myśl, że w chuj mocno mnie tym ranisz.

Bo po zerwaniu jest już tylko jedna... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Bo po zerwaniu jest już tylko jedna gra .. Kto bd lepiej udawać , że już mu nie zależy. Coś mi się wydaje, że oboje jesteśmy w tym mistrzami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV