głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Last Christmas I gave you my heart but the very next day you gave it away. This year to save me from tears I'll give it to someone special. Once bitten and twic

legalove

legalove.moblo.pl
Last Christmas I gave you my heart but the very next day you gave it away. This year to save me from tears I'll give it to someone special. Once bitten and twice shy i
Last Christmas I gave you my heart... teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2012

Last Christmas I gave you my heart but the very next day you gave it away. This year to save me from tears, I'll give it to someone special. Once bitten and twice shy i keep my distance but you still catch my eye. Tell me baerce ale wiele dni później mi je zwróciłeś. W tym roku żeby uchronić się od łez, dam je komuś wyjątkowemu. Kto na gorącym się sparzył, ten na zimne dmucha, trzymam się z dala ale ty ciągle przykuwasz by do you recognize me? Well, It's been a year. It doesn't surprise me. / W ostatnie święta oddałam ci smój wzrok. Powiedz mi, poznajesz mnie? Więc minął rok, to mnie nie dziwi.

Co w tym wszystkim jest... teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2012

Co w tym wszystkim jest najzabawniejsze? To, że podszedł do mnie znienawidzony przeze mnie chłopak, i podzielił się opłatkiem. Łzy po prostu lecą strumieniami z policzka. A Ty ? To od Ciebie potrzebowałam, tego, co on zrobił dla mnie. Dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe? Mimo wszystko, dziękuję. Dziękuję A. Wiedz, że dzięki temu zrozumialam, że wcale nie jesteś taki zły, że nie raniłeś mnie celowo, tylko umyślnie. Skoro są święta, pozwoliłam sobie Ci wybaczyć, i dobrze się z tym czuję. ♥

''I bądź tu mądry  synchronizuj... teksty

legalove dodano: 22 grudnia 2012

''I bądź tu mądry, synchronizuj dwa serca. Bo to co cię uskrzydla potrafi być jak morderca.'' / Hemp Gru.

''kto się czubi  ten się lubi''.... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

''kto się czubi, ten się lubi''. / działa tylko w jedną stronę. | 14.11.12.

smutno się zrobiło. teksty legalove dodał komentarz: smutno się zrobiło. do wpisu 19 grudnia 2012
'przegrajmy wszystko i przestańmy... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

'przegrajmy wszystko i przestańmy już istnieć.

Is­tnieją dwa po­wody  które nie... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

Is­tnieją dwa po­wody, które nie poz­wa­lają ludziom spełnić swoich marzeń. Naj­częściej po pros­tu uważają je za niereal­ne. A cza­sem na sku­tek nagłej zmiany lo­su poj­mują, że spełnienie marzeń sta­je się możli­we w chwi­li, gdy się te­go naj­mniej spodziewają. Wte­dy jed­nak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która pro­wadzi w niez­na­ne, strach przed życiem rzu­cającym no­we wyz­wa­nia, strach przed ut­ratą na zaw­sze te­go, do cze­go przy­wyk­li.

Miłość nie py­ta o nic  bo kiedy... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

Miłość nie py­ta o nic, bo kiedy zaczy­namy się nad nią zas­ta­nawiać, ogar­nia nas prze­rażenie, niewy­powie­dziany lęk, które­go nie sposób naz­wać słowa­mi. Może jest to oba­wa by­cia wzgar­dzo­nym, od­rzu­conym, oba­wa, że pryśnie czar? Może wy­daje się to śmie­szne, ale właśnie tak się dzieje. Dla­tego nie na­leży sta­wiać py­tań, lecz działać. Trze­ba wys­ta­wiać się na ryzyko.

Pamiętaj  że wszys­tko  co... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

Pamiętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz.

I nagle kompletnie niespodziewanie... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

I nagle kompletnie niespodziewanie pojawia się On. Patrzysz w Jego oczy, które są dla Ciebie zupełnie obce, jeszcze bardziej tajemnicze, jednocześnie ciepłe i pełne czegoś, co za wszelką cenę chcesz poznać. Stoi przed Tobą i czujesz, że to właśnie ten człowiek, który jest gotów pojawić się w Twoim życiu na dłużej i zamieszkać w Twoim sercu odbudowując w nim miejscowe szramy po pęknięciu.

I wciąż czekam na ten dzień  gdy... teksty

legalove dodano: 19 grudnia 2012

I wciąż czekam na ten dzień, gdy wstanę, zobaczę za oknem słońce i wiadomość od Ciebie, jak bardzo tęsknisz, kochasz i potrzebujesz.

teraz 2  D teksty legalove dodał komentarz: teraz 2 ;D do wpisu 19 grudnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV