głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove uśmiecham się do siebie gdy czytając wpisy z tamtego czasu kiedy byłeś obok mnie byłam bardzo szczęśliwa. Bajka o całowaniu tak nam weszła w krew że całujemy a

legalove

legalove.moblo.pl
uśmiecham się do siebie gdy czytając wpisy z tamtego czasu kiedy byłeś obok mnie byłam bardzo szczęśliwa.
uśmiecham się do siebie gdy... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

uśmiecham się do siebie, gdy czytając wpisy, z tamtego czasu, kiedy byłeś obok mnie, byłam bardzo szczęśliwa.

Bajka o całowaniu tak nam weszła w... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Bajka o całowaniu tak nam weszła w krew, że całujemy, a żaba chwilowo zajęta jest nową zabawką – telefonem komórkowym, samochodem, motorem – więc nie ma czasu się zamienić. Ale my przecież pod tą zielonkawą skórką widzimy barczyste ramiona, które uchronią nas przed złym światem. Wyłupiaste oczy zmieniają się w oczy zamglone od pożądania i obietnicy wielkiej miłości. / nigdy w życiu. ♥

i gdyby do mnie napisał nie wiadomo... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

i gdyby do mnie napisał, nie wiadomo o której godzinie, to już lecę, czekam aż cokolwiek powie. ale nie, on nic, kompletnie. i każdemu mówię `co ty, ja z nim niee, to pomyłka`, a w sercu tak kocham go, kurwa. i gdyby byłaby szansa, gdyby on był tu ze mną, jakby mnie ktoś zapytał, czy chce, to bym chciała. chciałabym jak cholera.

Albo ja  albo Ty .. Bo razem już... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Albo ja , albo Ty .. Bo razem już nigdy. ; /

Dziś był cudowny dzień. D. Czemu?... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Dziś był cudowny dzień. ;D. Czemu? - pytasz .. - Bo tak mało myślałam o tym dupku , że praktycznie zapomniałam że istnieje dopóki Go nie zobaczyłam .

Chciałabym kurwa powiedzieć że... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Chciałabym kurwa powiedzieć, że jedynym moim grzechem było to, że Cie kochałam .. No właśnie, chciałabym , ale nie mogę, bo jeszcze ciągle o Tobie myślę. Nie widziałam świata poza Tobą, cały czas byłam obok Ciebie, nic więcej nie chciałam, tylko być z Tobą. No i jak potem mam powiedzieć , że jedynym moim grzechem było to , że Cie kochałam .. ?

Jeśli przeszłość cię nie... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Jeśli przeszłość cię nie za­dowa­la, za­pom­nij o niej. Wy­myśl so­bie inną his­to­rię życia i uwierz w nią. Pa­miętaj tyl­ko te chwi­le, kiedy udało i się do­piąć ce­lu. Poczu­jesz siłę, by osiągnąć to, cze­go pragniesz.

jejej słodkie to ! : : teksty legalove dodał komentarz: jejej, słodkie to ! :) :* do wpisu 26 grudnia 2012
in war no one fights alone. teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

in war, no one, fights alone.

jak dwie krople wody nierozłączni... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

jak dwie krople wody, nierozłączni, nierozdzielni. identyczne charaktery, to samo spojrzenie na świat. a jednak los tak zadecydował, że już od roku nie mają ze sobą kontaktu. on się śmiał, ona płakała. niby tacy sami, a jednak..

Naprawdę Go lubiłam ale po kilku... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Naprawdę Go lubiłam, ale po kilku miesiącach stwierdziliśmy, a raczej on stwierdził, że lepiej będzie udawać, że się nigdy nie znaliśmy. To był cios z obu stron poniżej pasa. I już nie ma 'dzień dobry' rano, nie ma 'dobranoc' wieczorem.. to już minęło , nasza szansa odeszła i teraz oboje próbujemy zapomnieć, chociaż, zaraz, czy oboje? Przecież On już dawno o mnie zapomniał. Nie ma łatwo, bo te cudowne wspomnienia, te chwile , ta wspólna atmosfera , rozmowy. Dalej pamiętam każdy szczegół , choć wiem , że to było dawno .. on miał coś takiego w sobie, że nie umiem Go zapomnieć. a może nie chcę ?

a gdy sie pożegnaliśmy ostatni raz... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

a gdy sie pożegnaliśmy ostatni raz , pękło mi serce .. / 31.12.11. ; ((

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV