głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie mam już siły ubierać tej cholernej maski. Nie będę oszukiwać siebie i innych .. Niech wszyscy poznają moje uczucia które głównie związane są z Tobą .. Pragn

legalove

legalove.moblo.pl
Nie mam już siły ubierać tej cholernej maski. Nie będę oszukiwać siebie i innych .. Niech wszyscy poznają moje uczucia które głównie związane są z Tobą ..
Nie mam już siły ubierać tej... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Nie mam już siły ubierać tej cholernej maski. Nie będę oszukiwać siebie i innych .. Niech wszyscy poznają moje uczucia , które głównie związane są z Tobą ..

Pragnij mnie na zawsze  w rozkoszy... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

Pragnij mnie na zawsze, w rozkoszy zapomnieniu, bez granic i naprawdę. W świadomym nieistnieniu, teraz - tu. Nie próbuj o mnie wiedzieć, próbuj mnie. Nie czytaj obcych myśli, odczytuj mnie. Teraz tak jak Ty, nie zna mnie nikt. Nie żądaj odpowiedzi, pożądaj mnie. Wsłuchaj się w mój oddech, poczuj mnie. Żyjmy na krawędzi, niech dziś nie liczy się nic.

CHCIAŁABYM MIEĆ TĄ ŚWIADOMOŚĆ... teksty

legalove dodano: 28 grudnia 2012

CHCIAŁABYM MIEĆ TĄ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE TE CHWILE SPĘDZONE RAZEM, BYŁY DLA CIEBIE CZYMŚ WAŻNYM.

prawda     teksty legalove dodał komentarz: prawda ;-) do wpisu 28 grudnia 2012
 I Bóg otrze łzy z ich oczu i nie... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

`I Bóg otrze łzy z ich oczu i nie będzie już śmierci, ani smutku, ani płaczu, i nie będzie już cierpienia.

In my heart you're still alive. One... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

In my heart you're still alive. One day we'll die, your love will stay as long as mine. You were all my life. It was fine to love you. You'll be on my mind. Forever. | W moim sercu, jesteś wciąż żywy. Pewnego dnia umrzemy. Twoja miłość pozostanie tak długo jak moja. Byłeś całym moim życiem, było mi dobrze Cię kochać. Będziesz w mojej pamięci, na zawsze. [ 28.08.11 :( ] ♥.

uśmiecham się do siebie  gdy... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

uśmiecham się do siebie, gdy czytając wpisy, z tamtego czasu, kiedy byłeś obok mnie, byłam bardzo szczęśliwa.

Bajka o całowaniu tak nam weszła w... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Bajka o całowaniu tak nam weszła w krew, że całujemy, a żaba chwilowo zajęta jest nową zabawką – telefonem komórkowym, samochodem, motorem – więc nie ma czasu się zamienić. Ale my przecież pod tą zielonkawą skórką widzimy barczyste ramiona, które uchronią nas przed złym światem. Wyłupiaste oczy zmieniają się w oczy zamglone od pożądania i obietnicy wielkiej miłości. / nigdy w życiu. ♥

i gdyby do mnie napisał  nie wiadomo... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

i gdyby do mnie napisał, nie wiadomo o której godzinie, to już lecę, czekam aż cokolwiek powie. ale nie, on nic, kompletnie. i każdemu mówię `co ty, ja z nim niee, to pomyłka`, a w sercu tak kocham go, kurwa. i gdyby byłaby szansa, gdyby on był tu ze mną, jakby mnie ktoś zapytał, czy chce, to bym chciała. chciałabym jak cholera.

Albo ja   albo Ty .. Bo razem już... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Albo ja , albo Ty .. Bo razem już nigdy. ; /

Dziś był cudowny dzień.  D. Czemu?... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Dziś był cudowny dzień. ;D. Czemu? - pytasz .. - Bo tak mało myślałam o tym dupku , że praktycznie zapomniałam że istnieje dopóki Go nie zobaczyłam .

Chciałabym kurwa powiedzieć  że... teksty

legalove dodano: 26 grudnia 2012

Chciałabym kurwa powiedzieć, że jedynym moim grzechem było to, że Cie kochałam .. No właśnie, chciałabym , ale nie mogę, bo jeszcze ciągle o Tobie myślę. Nie widziałam świata poza Tobą, cały czas byłam obok Ciebie, nic więcej nie chciałam, tylko być z Tobą. No i jak potem mam powiedzieć , że jedynym moim grzechem było to , że Cie kochałam .. ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV