głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wielu facetów mi się podoba. Kilkunasty mnie kręci. Na widok niewielu zapiera dech w piersiach. W paru podoba mi się och niezwykła osobowość a w kilku innych za

legalove

legalove.moblo.pl
Wielu facetów mi się podoba. Kilkunasty mnie kręci. Na widok niewielu zapiera dech w piersiach. W paru podoba mi się och niezwykła osobowość a w kilku innych zabójcze sp
Wielu facetów mi się podoba.... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunasty mnie kręci. Na widok niewielu zapiera dech w piersiach. W paru podoba mi się och niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. Jednak kochać mogę tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na Ciebie.

Zbyt długo żyjemy tym  czego już... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Zbyt długo żyjemy tym, czego już nie ma.

Miłość nie pozwala rezygnować..... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Miłość nie pozwala rezygnować.. ;c . ♥

Na przyszłość jak nie będziesz... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Na przyszłość jak nie będziesz miał co robić w nocy, to proszę Cię nie wpieprzaj mi się w sny, tylko zajmij się czymś pożytecznym. nie wiem, śmieci wynieś, bo już wystarczająco, że tęsknię w dzień.. nie muszę tego robić jeszcze w nocy.

''Jak uspokoić tą głęboka... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

''Jak uspokoić tą głęboka obsesję, jak wytłumaczyć mojej duszy, że się skończyło. Zaczynam wariować przez Ciebie, nawet w snach Cię widzę, bez Ciebie umieram.''

Nie da się ignorować kogoś  kogo... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Nie da się ignorować kogoś, kogo się kocha , niezależnie od tego, jak bardzo się starasz . Gdy serce odrzuca rozsądne argumenty , wkracza miłość , i nie ważne , ile jest powodów , żeby nienawidzić .

  ale dlaczego on ? jest tysiące... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

- ale dlaczego on ? jest tysiące innych. - wiesz, pierwiastków którymi oddychasz też jest wiele , ale tlen jest tylko jeden..

KUURWA  JAK JA BARDZO BYM CHCIAŁA... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

KUURWA, JAK JA BARDZO BYM CHCIAŁA COFNĄĆ TEN JEBANY CZAS. DO CHWIL, KIEDY MOJE ŻYCIE MIAŁO SENS, KIEDY WSZYSTKO BYŁO TAKIE IDEALNE. KIEDY NIE BYŁO ŻADNYCH PROBLEMÓW. JEDEN ROK WSTECZ, DO WAKACJI.. tylko tego chcę.

Ile razy chciałaś do Niego... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Ile razy chciałaś do Niego podejść, zacząć rozmowę ? ile razy chciałaś Jemu wszystko powiedzieć? ile razy o Nim myślisz? ile razy wypisujesz Jego imię na kartce przy Twoim imieniu i sercu? ile razy... a teraz pomyśl, czy On jest tego wszystkiego wart ?

I pomyśleć  że traktowałam Cię... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

I pomyśleć, że traktowałam Cię jak brata, później jak przyjaciela. Pomyśleć, że te wszystkie chwile były dla mnie niezwykle ważne, że to wszystko miało dla mnie sens, znaczenie.. że dzięki temu z uśmiechem wstałam kolejnego dnia z łóżka. Pomyśleć, że to ja rozpoczęłam tą znajomość i pomyśleć, że to ja ostatnia powiedziałam ' do widzenia ' . Miałam jednak nadzieję, że prędzej czy później się odezwiesz . Ale wtedy nie pomyślałam, że to już na prawdę koniec .

dlaczego rano wstając z łóżka od... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

dlaczego rano wstając z łóżka od razu myślę o Tobie ? Aż tak Cię kocham , czy nienawidzę ?

..    teksty legalove dodał komentarz: .. ;) do wpisu 29 grudnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV