głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove kocham Cię tak jak kocha się raz. Świat zamyka wszystkie drzwi wiesz że nie masz dokąd iść przez palce Ci przecieka czas resztki marzeń pogrzebane sięgają serca

legalove

legalove.moblo.pl
kocham Cię tak jak kocha się raz.
kocham Cię tak  jak kocha się raz. teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

kocham Cię tak, jak kocha się raz.

Świat zamyka wszystkie drzwi  wiesz... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

Świat zamyka wszystkie drzwi, wiesz, że nie masz dokąd iść, przez palce Ci przecieka czas, resztki marzeń pogrzebane sięgają serca dna umierasz, choć życie ciągle trwa..

ja po prostu chcę  żeby było jak... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

ja po prostu chcę, żeby było jak dawniej. chcę, żebyś był znowu tylko dla mnie. myślałam zimna, twarda będę jak stal. pomyliłam się, bo jak porcelana krucha jestem. a czas do tej pory nie wyleczył ran i tracę już nadzieję, że Ty poukładasz sobie świat i zauważysz to, że brakuje w nim kogoś takiego jak ja. sądziłam, że zapomnę o Tobie, lecz pomyliłam się, bo pamiętam każde Twoje słowo i gest. przywołuje w pamięci je i tracę już nadzieję, że my mamy ciągle szansę by posklejać to na nowo i zacząć, jakby nie stało się nic.

''Nie mogę zrobić nic  sterowany... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

''Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciąż, nie musisz starać się, przecież jesteś też jak ja. Powiedzieć coś bym chciał, mam pustkę w głowie. Zgubiłem znowu się. I nie chce mi się nic, jestem już zmęczony, to nie był dobry dzień. / Myslovitz ♥

I przed wszystkimi udaje... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

I przed wszystkimi udaje szczęśliwą, uśmiechniętą i twardą. A tak naprawdę każdy wieczór spędzam płacząc w poduszkę, bo nie umiem poradzić sobie z otaczającą mnie rzeczywistością.

''My body  My hand  My heaven  My... teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

''My body, My hand, My heaven, My land, My guardian angel is mine. (...) Maybe my animals live in Your zoo, but then I say maybe, maybe I'm in love with You'' ♥ .

jestem najlepsza frajerze  doceń to. teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

jestem najlepsza frajerze, doceń to.

umieram. teksty

legalove dodano: 14 stycznia 2013

umieram.

nie chcę mi się już siedzieć... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

nie chcę mi się już siedzieć dostępną na GG , by mieć nadzieję , że może akurat się odezwie . nie chcę już , co dziesięć minut sprawdzać telefonu , bo może akurat napisał sms ' a . nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony .

Uśmiechała się na samą myśl o... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Uśmiechała się na samą myśl o Nim, jednak udawała, że nie jest dla niej nikim ważnym. Tęskniła każdego dnia, skrywając wszystko głęboko w sobie.

niesamowite jest to  że gdziekolwiek... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

niesamowite jest to, że gdziekolwiek będziemy, możemy patrzeć na to samo niebo. ♥

Przestałam czekać na smsy. Nie... teksty

legalove dodano: 29 grudnia 2012

Przestałam czekać na smsy. Nie czekam na wiadomość na gadu. Gdy zadzwoni telefon - nie łudzę się, że to Ty. Odzwyczaiłam się. Nie jest mi smutno, gdy się nie odzywasz. Nie płaczę jak głupia, gdy nie widzę Twojego uśmiechu. Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane. I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje. Ja chcę Cię tylko prosić o jedno - Ty już po prostu nie wracaj. Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV