głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jest w tym jakaś prawda :  teksty legalove dodał komentarz: jest w tym jakaś prawda :) do wpisu 20 stycznia 2013
Bo widzisz  prawdziwa przyjaźń nie... teksty

legalove dodano: 20 stycznia 2013

Bo widzisz, prawdziwa przyjaźń nie kończy się nigdy. Nic nie jest w stanie jej zachwiać - żadne kłótnie, wątpliwości czy inne problemy. Nawet odległość nie może być przyczyną do jej zerwania. Kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości. Bo gdy zależy ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego, co was dzieli. Najważniejsze jest to, co was łączy.

Pamiętaj  że sprawiając... teksty

legalove dodano: 20 stycznia 2013

Pamiętaj, że sprawiając przykrość osobie, której na tobie zależy, równocześnie sprawiasz jej ból, który trafia prosto w serce.

Już nawet nie wiem czy się... teksty

legalove dodano: 20 stycznia 2013

Już nawet nie wiem czy się uśmiechasz, nie wiem kiedy to ostatni raz robiłeś to z własnego szczęścia, nie z przymusu, by pokazac że u Ciebie wszystko okej, nie martw się o mnie. Czasami z wszystkimi problemami trzeba sobie poradzić samemu, ale Ty? Ty nie możesz, musisz mieć kogoś kto stanie się kimś więcej niż przyjacielem. Wiesz doskonalne, że chcę Ci w tym wszystkim pomóc, ale nie umiem, nie wiem jak, wiele razy mówiłam Ci 'trzeba z tym skończyć', ale oboje nie wiedzieliśmy od czego się zabrać. Chcę, żebyś był w końcu szczęśliwy, tak jak dawniej, bardziej spokojny, uśmiechał się, już nie z przymusu. Obiecuję Ci, że wkrótce się to zmieni, po prostu obiecuje.

 Gdziekolwiek idziesz  cokolwiek... teksty

legalove dodano: 20 stycznia 2013

"Gdziekolwiek idziesz, cokolwiek robisz - ja będę tutaj czekać na Ciebie. Cokolwiek jest do tego konieczne, lub jak bardzo łamie się moje serce - ja będę tutaj czekać na Ciebie. Uważałem za pewne, przez cały czas, gdy myślałem, że jakoś to przetrwa. Słyszę śmiech, smakuję łez, ale nie mogę być teraz blisko Ciebie. Czy nie widzisz tego skarbie, że doprowadzasz mnie do szaleństwa?" / Richard Marx

Nienawidzę jeśli ktoś psuje mi... teksty

legalove dodano: 20 stycznia 2013

Nienawidzę jeśli ktoś psuje mi kontakt z osobami, na których mi zależy. A ona? Ona właśnie to robi. Ja mogę tyl­ko stać i pat­rzeć. Możesz sobie podarować medal za rzu­canie kłód pod no­gi i po­kazy­wanie mnie od jak naj­gor­szej stro­ny, szmato.

no dokładnie  albo jedno albo drugie . teksty legalove dodał komentarz: no dokładnie, albo jedno albo drugie . do wpisu 20 stycznia 2013
skądś to znam.. ♥ teksty legalove dodał komentarz: skądś to znam.. ♥ do wpisu 20 stycznia 2013
Jestem dostatecznie dobrą osobą  by... teksty

legalove dodano: 20 stycznia 2013

Jestem dostatecznie dobrą osobą, by Ci wybaczyć, ale niedostatecznie głupią, by uwierzyć Ci po raz drugi.

Nienawidzę Cię za wszystkie te łzy... teksty

legalove dodano: 18 stycznia 2013

Nienawidzę Cię za wszystkie te łzy, smutki i złe dni, ale serce nie pozwala mi przestać Cię kochać i wiem że gdyby mogło by to wszystko wrócić nie zastanawiając się przyjęłabym na nowo nas.

Nie chcę umierać za każdym razem... teksty

legalove dodano: 18 stycznia 2013

Nie chcę umierać za każdym razem, kiedy Cię widzę.

Jeżeli już mnie nigdy nie zechcesz... teksty

legalove dodano: 18 stycznia 2013

Jeżeli już mnie nigdy nie zechcesz, podaj mi najlepszy sposób by zatracić się w wiecznym śnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV