głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie ma i nie będzie mnie tu. Oddaliłam się od ciebie strata czasu. Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak jesteś z nią dotykasz ją wciąż. Nie chce więcej słucha

legalove

legalove.moblo.pl
Nie ma i nie będzie mnie tu. Oddaliłam się od ciebie strata czasu. Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak jesteś z nią dotykasz ją wciąż. Nie chce więcej słuchać twoich
Nie ma i nie będzie mnie tu.... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Nie ma i nie będzie mnie tu. Oddaliłam się od ciebie, strata czasu. Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak jesteś z nią, dotykasz ją wciąż. Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw, zabiłeś te miłość, zabiłeś nas. Odejdź proszę, odejdź gdzie się da. Nie ma dla nas szans, już nie ma nas.

Nieważne jest już nic gdy nie mogę... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być. Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam.

słodkie.   teksty legalove dodał komentarz: słodkie.;) do wpisu 27 stycznia 2013
  Kochasz mnie.?    Tak.    Dlaczego?... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

- Kochasz mnie.? - Tak. - Dlaczego? - Bo inaczej nie umiem. - No ale czemu? - Bo tak. - Jak tak? - Tak. -Wyjaśnij mi to. - Jesteś jak powietrze. - Powietrze jest niewidoczne. - Ale zawsze przy Tobie. - Nieodczuwalne. - Zawsze Cię otula. - Nadal nie rozumiem. - A umiesz żyć bez powietrza? - Nie. - A ja nie umiem żyć bez Ciebie.

''Idę ulicą  gubię telefon. Dwie... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

''Idę ulicą, gubię telefon. Dwie zapalniczki w kieszeni mam. Chciałbym się ogrzać, chciałbym Cię spotkać. Chciałbym Ci spojrzeć teraz prosto w twarz. W szalone oczy jak te ulice, znasz je tak dobrze popłyńmy tam. W szalonych oczach, w nocnych latarniach, w jasnych neonach..'' / loka ♥

Tamten dzień rozdzielił nas na... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze, tamten dzień oszukal moją wyobraźnię. Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki. Jeden gest, był niepotrzebny, nie zaprzeczysz.

Przeszłość mnie boli i nie daje... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Przeszłość mnie boli i nie daje spokoju, kiedy siedzę sama w zamkniętym pokoju, kiedy łzy cisną się same na zewnątrz. Ja umieram od środka, krwawiąc od wewnątrz. Mijają miesiące, a tkwi wciąż ten sam problem, jak obudzić się z marzeń i zacząć żyć dalej, jak przemówić do serca by przestało się lękać, jak odgonić te chwile, które wciąż wbijają sztylet.

hehe  p teksty legalove dodał komentarz: hehe ;p do wpisu 27 stycznia 2013
NIE ZANIEDBUJ PRZYJAŹNI DLA... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

NIE ZANIEDBUJ PRZYJAŹNI DLA MIŁOŚCI, BO MIŁOŚĆ PRZEMIJA, A PRZYJAŹŃ NIE.

Jeśli nie kochasz  na­wet nie masz... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Jeśli nie kochasz, na­wet nie masz po co się starać. Jeśli nie wiesz czy kochasz prze­myśl czy walczyć. Jeśli kochasz wal­cz, bo to może zmienić two­je życie. PS. Nig­dy się nie pod­da­waj jeśli kochasz to wal­cz o kogoś.

Na­wet jeśli jes­teś de­monem... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Na­wet jeśli jes­teś de­monem, proszę, obiecaj, że się dla mnie zmienisz. Roz­paczli­wie pragnąc szczęścia uwierzę w każde Two­je, choćby naj­bar­dziej ewi­den­tne, kłamstwo.

fajne  d teksty legalove dodał komentarz: fajne ;d do wpisu 24 stycznia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV