głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove A teraz się musimy już pożegnać. Tym razem to będzie z mojej inicjatywy czuję że to już pora. Ten miesiąc był na prawdę świetny świetny bo go poznałam zaprzyjaź

legalove

legalove.moblo.pl
A teraz się musimy już pożegnać. Tym razem to będzie z mojej inicjatywy czuję że to już pora. Ten miesiąc był na prawdę świetny świetny bo go poznałam zaprzyjaźniła
A teraz się musimy już pożegnać.... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

A teraz się musimy już pożegnać. Tym razem to będzie z mojej inicjatywy, czuję, że to już pora. Ten miesiąc był na prawdę świetny, świetny bo go poznałam, zaprzyjaźniłam się z nim, tak sądzę przynajmniej, chociaż do dzisiaj nie wiem jak brzmi jego ukochana piosenka, jak nazywa się jego ulubiony kolor. Dziękuję za wszystko. Zapamiętam to.

świetne :   teksty legalove dodał komentarz: świetne :-) do wpisu 11 luty 2013
Pamiętam ten dzień  w którym... teksty

legalove dodano: 10 luty 2013

Pamiętam ten dzień, w którym wpadłam Ci w ramiona. A Ty tak idealnie mnie przytrzymałeś i głęboko spojrzałeś w moje oczy. Odwzajemniłam to spojrzenie i ulotniłam się z Twoich ramion, tak szybko jak się w nich znalazłam. Pamiętam ten dzień tak perfekcyjnie i tak dokładnie, jak żaden inny.

Powinnam była zawalczyć o Ciebie. teksty

legalove dodano: 10 luty 2013

Powinnam była zawalczyć o Ciebie.

A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

legalove dodano: 8 luty 2013

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu twoich marzeń.

'Nagle pada kilka słów  odwracasz... teksty

legalove dodano: 8 luty 2013

'Nagle pada kilka słów, odwracasz się i sama nie wiesz gdzie iść, każda ze znanych dróg wydaje się zła. Najchętniej usiadłabyś na krawężniku zanosząc się płaczem.'

http:  www.youtube.com watch?v=... teksty

legalove dodano: 7 luty 2013

Jeżeli dob­rze wiesz  że te dwa... teksty

legalove dodano: 7 luty 2013

Jeżeli dob­rze wiesz, że te dwa słowa mogą zniszczyć wszys­tko, po pros­tu zamilcz. Od­wróć się i odejdź na zawsze.

Świetny wpis :  teksty legalove dodał komentarz: Świetny wpis :) do wpisu 7 luty 2013
Nie wiedząc o tym za­kochi­wała... teksty

legalove dodano: 7 luty 2013

Nie wiedząc o tym za­kochi­wała się w nim uważając ciągle że to tyl­ko tyl­ko przy­jaźń, aż odszedł z in­ną i wte­dy zro­zumiała, że nie pot­ra­fi bez niego żyć.

Jeżeli ktoś od­chodzi nie mów mu... teksty

legalove dodano: 7 luty 2013

Jeżeli ktoś od­chodzi nie mów mu bez przer­wy: zos­tań, zos­tań, zos­tań. Nie próbuj go ciągle zat­rzy­mywać. Często sa­mo odejście jest już wys­tar­czająco bo­les­ne, a ta­kie prośby o zos­ta­nie tyl­ko do­dają bólu.

Może nie jes­tem czyimś... teksty

legalove dodano: 7 luty 2013

Może nie jes­tem czyimś pier­wszym wy­borem, ale jes­tem dob­rym wyborem. Może nie jes­tem bo­gata, ale jes­tem cenna. Nie pre­ten­duję do by­cia kimś kim nie jes­tem, po­nieważ jes­tem dob­ra w by­ciu sobą. Nie jes­tem dum­na z rzeczy które ro­biłam w przeszłości, ale jes­tem dum­na z te­go kim jes­tem dzi­siaj. Nie jes­tem ideal­na, ale nie muszę być. Zaak­ceptuj to lub odejdź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV