głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove NIE ZANIEDBUJ PRZYJAŹNI DLA MIŁOŚCI BO MIŁOŚĆ PRZEMIJA A PRZYJAŹŃ NIE. Jeśli nie kochasz na­wet nie masz po co się starać. Jeśli nie wiesz czy kochasz prze­myśl

legalove

legalove.moblo.pl
NIE ZANIEDBUJ PRZYJAŹNI DLA MIŁOŚCI BO MIŁOŚĆ PRZEMIJA A PRZYJAŹŃ NIE.
NIE ZANIEDBUJ PRZYJAŹNI DLA... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

NIE ZANIEDBUJ PRZYJAŹNI DLA MIŁOŚCI, BO MIŁOŚĆ PRZEMIJA, A PRZYJAŹŃ NIE.

Jeśli nie kochasz  na­wet nie masz... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Jeśli nie kochasz, na­wet nie masz po co się starać. Jeśli nie wiesz czy kochasz prze­myśl czy walczyć. Jeśli kochasz wal­cz, bo to może zmienić two­je życie. PS. Nig­dy się nie pod­da­waj jeśli kochasz to wal­cz o kogoś.

Na­wet jeśli jes­teś de­monem... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Na­wet jeśli jes­teś de­monem, proszę, obiecaj, że się dla mnie zmienisz. Roz­paczli­wie pragnąc szczęścia uwierzę w każde Two­je, choćby naj­bar­dziej ewi­den­tne, kłamstwo.

fajne  d teksty legalove dodał komentarz: fajne ;d do wpisu 24 stycznia 2013
asd   teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

asd _

Smu­tek w jej oczach. który... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Smu­tek w jej oczach. który codzien­nie próbo­wała uk­ryć uśmie­chem, zmienił się w wołanie o po­moc. Krzyk, które­go nikt nie jest w sta­nie usłyszeć.

Zaw­sze dałabym so­bie rękę... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Zaw­sze dałabym so­bie rękę uciąć, że nie wyt­rzy­masz be­ze mnie dłużej niż 24 godzi­ny. Do tej ręki dołożyłabym na­wet drugą i obie no­gi. Od nie­dzieli minęło 96 godzin. Gdy­by mo­ja pew­ność zmieniła się w rzeczy­wis­tość byłabym ka­leką. Życzę Ci miłego nietęsknienia za mną. Nie tęsknij za nas dwo­je, bo ja jes­tem jak drze­wo rosnące na pus­ty­ni obojętności. Zgad­nij, kto przy­wiózł tu ten cały piach.

naj­gor­sze jest to  że two­je... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

naj­gor­sze jest to, że two­je dłonie tak ideal­nie pa­sowały do moich, i ra­zem tak pięknie wyglądały. znam każde twe słowo na pamięć. umiem Cię re­cyto­wać. od tyłu i w każdym możli­wym języku.

cho­ciaż nie mam pojęcia ja­ki... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

cho­ciaż nie mam pojęcia ja­ki jest twój ulu­biony ko­lor, nie wiem czy pot­ra­fisz go­tować ani czy chra­piesz w no­cy. ale wiem, że chce spędzić z Tobą całą wieczność. wy­bacz mi tyl­ko jeśli kiedyś obudzę się i zmienię zda­nie. bo wie­czność to i tak za krótko, gdy ko­goś kocha się tak mocno.

Nie gaś swoich marzeń w... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Nie gaś swoich marzeń w po­piel­niczce rzeczy­wis­tości. Nie pozwól by zmieniły się w po­piół lub ule­ciały z dy­mem. Zgasły jak zduszo­ny oga­rek papierosa. Pozwól, aby roz­winęły skrzydła i miały szansę na spełnienie.

dokładnie  choć to takie trudne. teksty legalove dodał komentarz: dokładnie, choć to takie trudne. do wpisu 24 stycznia 2013
Nie łudź się  że za­pom­nisz o... teksty

legalove dodano: 24 stycznia 2013

Nie łudź się, że za­pom­nisz o tym, co zmieniło Two­je życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV