głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nie chce od życia zbyt wiele. chce mieć tyl­ko wszystko. aha no i nie za­leży mi na tym by pod­bić świat. nie nie to nie mój cel. cze­kam aż ktoś pod­bi­je go d

legalove

legalove.moblo.pl
nie chce od życia zbyt wiele. chce mieć tyl­ko wszystko. aha no i nie za­leży mi na tym by pod­bić świat. nie nie to nie mój cel. cze­kam aż ktoś pod­bi­je g
nie chce od życia zbyt wiele.  chce... teksty

legalove dodano: 1 luty 2013

nie chce od życia zbyt wiele. chce mieć tyl­ko wszystko. aha, no i nie za­leży mi na tym by pod­bić świat. nie, nie, to nie mój cel. cze­kam aż ktoś pod­bi­je go dla mnie i wręczy mi go w prezencie.

minęło już spo­ro cza­su odkąd... teksty

legalove dodano: 1 luty 2013

minęło już spo­ro cza­su odkąd nie ma Cię w moim życiu. od­dycham spo­koj­niej, rzu­ciłam pa­lenie, przes­tałam słuchać smut­nych piose­nek, chodzę wcześniej spać i zdarza mi się szcze­ry uśmiech. cza­sami tyl­ko spo­tykam Ciebie, i muszę się uczyć te­go wszys­tkiego od nowa..

Scho­waj mnie gdzieś  po­między... teksty

legalove dodano: 1 luty 2013

Scho­waj mnie gdzieś, po­między ser­cem i mózgiem, pozwól mi krążyć między ni­mi wraz z krwią. Tyl­ko na czas po­między dwo­ma uderze­niami ser­ca. Dla mnie te ułam­ki se­kun­dy będą wie­cznością. Oczyszczę myśli i wrócę do wal­ki z moją rzeczy­wis­tością. Bo nig­dzie nie ucieknę od swoich myśli. Ale gdzieś muszę nab­rać znów sił.

Świetne to jest. teksty legalove dodał komentarz: Świetne to jest. do wpisu 1 luty 2013
I życzę Ci  aby nig­dy nie... teksty

legalove dodano: 1 luty 2013

I życzę Ci, aby nig­dy nie zab­rakło To­bie cza­su, aby po­wie­dzieć, że kochasz.

Zu­pełnie inaczej jest  jeżeli... teksty

legalove dodano: 1 luty 2013

Zu­pełnie inaczej jest, jeżeli masz ko­goś, kto cię kocha. To ci da­je setkę po­wodów, aby żyć. Ja ich nie mam.

hehe.  D teksty legalove dodał komentarz: hehe. ;D do wpisu 1 luty 2013
dokładnie  tru teksty legalove dodał komentarz: dokładnie, tru do wpisu 1 luty 2013
Nie pat­rzę Ci w oczy  nie wchodzę... teksty

legalove dodano: 29 stycznia 2013

Nie pat­rzę Ci w oczy, nie wchodzę w drogę. Nie szu­kam na ko­rytarzu, od­chodzę, gdy tyl­ko widzę, jak zbliżasz się do ludzi z który­mi stoję. Nie roz­ma­wiam z Tobą ani o To­bie. Nie niszczę Two­jego związku, nie plot­kuję o To­bie. Nap­rawdę sta­ram się za­pom­nieć. Więc dlacze­go, do cho­lery znów przy­pom­niałeś so­bie o moim is­tnieniu? Prze­cież tak się staram.

Ludzka obojętność przyp­ra­wia... teksty

legalove dodano: 29 stycznia 2013

Ludzka obojętność przyp­ra­wia Cię o dreszcze.. Te pus­te oczy, jeśli nig­dy ich nie widziałeś, nie żałuj.. Nie raz żeg­nałeś ko­goś, ludzie od nas od­chodzą, przy­wyk­nij.. Mówią, że do wszys­tkiego trze­ba mieć umiar, a trzy­mali się przeszłości, tak moc­no jak dziec­ko przy­tula mi­sia, i umar­li z prze­daw­ko­wania wspom­nień.. Pot­rze­ba cza­su, by ser­ce mogło spróbo­wać się posklejać..

''Umieram  dla­tego nie zasnę.... teksty

legalove dodano: 29 stycznia 2013

''Umieram, dla­tego nie zasnę. Szko­da mi życia, mało go zos­tało. A chciałam jeszcze zjeść tab­liczkę szczęścia, zo­baczyć słodycz w Twoich oczach. Mówisz nie od­chodź te­raz już wiesz że odejdę na zawsze.''

To dziwne.  W ma­tema­tyce dwa... teksty

legalove dodano: 29 stycznia 2013

To dziwne. W ma­tema­tyce dwa mi­nusy dają plus, nie nie za­mie­rzam, oz­nacza zamierzam, szklan­ka może być do połowy pełna i do połowy pusta, trzy zakręty w pra­wo, dają zakręt w lewo, głusi słyszą cza­sami więcej niż pełnos­praw­ni ludzie, gro­sik dla jed­nych jest niczym, a dla in­nych może oz­naczać wszystko, gdy mówi­my kocham, ludzie odchodzą... Więc, czy wrócą, gdy po­wiem nienawidzę?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV