głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
świetne i prawdziwe  eh. teksty legalove dodał komentarz: świetne i prawdziwe, eh. do wpisu 15 luty 2013
Ładny jesteś  ale teraz spierdalaj. teksty

legalove dodano: 15 luty 2013

Ładny jesteś, ale teraz spierdalaj.

Nie kochałeś mnie. Może nie... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Nie kochałeś mnie. Może nie chciałeś być sam, może pasowałam Ci do butów, a może tylko umiałam poprawić Ci humor, ale mnie nie kochałeś. Przecież nie niszczysz rzeczy, które kochasz.

nie chcę wmawiać Ci  jak idealnie... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

nie chcę wmawiać Ci, jak idealnie do siebie pasujemy, jak idealnie współgrają splecione palce naszych dłoni, a usta ustawicznie tworzą tak spójną całość. nie chcę ograniczać Cię do wyłączności, i zabierać wszędzie ze sobą, czy nie widzieć świata, poza tym co Nas łączy. nie chcę nieustannie z Twoich ust słyszeć, jak bardzo jestem dla Ciebie ważna, jak do życia nie potrzebujesz już nikogo innego, jak bardzo mnie kochasz. nie chcę swojego istnienia streszczać Tobą, ani żyć wyłącznością tych uczuć. chcę choć raz w życiu poczuć to szczęście, mieć ten ostateczny powód by żyć, i trwale mieć dla kogo. choć raz w życiu doznać wzajemnego ciepła płynącego z dwóch serc, kiedy tylko w przytuleniu, klatka dotykałaby klatki, i czuć bezpieczeństwo, kiedy tylko moją już chłodną dłoń delikatnie ściska, nieco od niej większa. chcę zwyczajnie, choć raz czuć, że to, że żyję ma sens, że nigdy nie byłam na marne, a że już na zawsze, mam dla kogo oddychać.

najgorsze są chwilę  gdy pojawiasz... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

najgorsze są chwilę, gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii, uśmiechu, niepohamowanego szczęścia, a potem znikasz zostawiając mnie taką jak wcześniej - dość przygnębioną, z masą wspomnień, nieszczęśliwą.

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy . Rozumiesz mnie ? Nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując aż zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to walczysz o niego bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście. O to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się- wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego twojego dnia, każdych twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to jest właśnie miłość.

''So go on and scream. Scream at me !... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

''So go on and scream. Scream at me ! I'm so far away. I won't be broken again. I've got to breathe I can't keep going under. I'm dying again'' / Evanescence♥

Spójrz w lustro. Co widzisz ? Ja Ci... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Spójrz w lustro. Co widzisz ? Ja Ci powiem co powinnaś. Powinnaś widzieć dziewczynę, przed którą świat stoi otworem, która nie boi się walczyć o swoje pragnienia, i która każdego dnia smaruje chleb marzeniami. Twoim odbiciem powinien być ktoś kto się nie poddaję, dla kogo słowa "nie da się", to tylko "wymaga więcej czasu". Uwierz, ten obraz zmarnowanego człowieka nie powinien być Tobą.

Trzymać Cię w mych ramionach.... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Trzymać Cię w mych ramionach. Chciałam tylko trzymać Cię w moich ramionach. ; *

Tak  miałam cudownego przyjaciela... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

Tak, miałam cudownego przyjaciela - mogłam mu powiedzieć wszystko, on mnie również. To ja pomagałam mu z tymi wszystkimi pannami, gdy któraś znowu go wychujała. On - dawał rady, jak zdobyć tego cudownego kolesia o orzechowych oczach. ' Zalewaliśmy wódą każdy trwający dramat ' - oboje pocieszaliśmy się wtedy, gdy nasze serduszka były zepsute. Każdą kłótnię przeżywaliśmy bardzo, wyzywaliśmy się od najgorszych, a potem godziliśmy się pijąc ulubionego Danielsa z colą. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wpieprzyła się ONA, moja, a teraz także jego nowa przyjaciółka. Zniszczyła to, co ja starałam się utrzymać. I teraz to ona wie o nim wszystko. Mnie już nie ufa, prawie nie rozmawiamy. Oddaliliśmy się od siebie tak, jak jeszcze nigdy wcześniej. Bardzo tęsknię, wiesz ?

First  you think the worst is a... teksty

legalove dodano: 11 luty 2013

First, you think the worst is a broken heart. What's gonna kill you is the second part. And the third, Is when your world splits down the middle. And fourth, you're gonna think that you fixed yourself. Fifth, you see them out with someone else. And the sixth, is when you admit that you may fucked up a little. / Najpierw, myślisz, że najgorsze to złamane serce. Co Cię zabije jest drugim etapem. A trzeci, to gdy Twój świat łamie się w pół. I czwarty, pomyślisz, że już Ci lepiej. Piąty, zobaczysz ją z kimś innym. I szósty, jest gdy przyznasz, że może trochę spieprzyłeś. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV