głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove naj­pierw Ci się po­doba tyl­ko ty­le. później zauważasz że ob­chodzi Cię to z kim ga­da ja­kie ma ko­leżan­ki. ko­lej­nym eta­pem jest ogar­nięcie czy nie ma d

legalove

legalove.moblo.pl
naj­pierw Ci się po­doba tyl­ko ty­le. później zauważasz że ob­chodzi Cię to z kim ga­da ja­kie ma ko­leżan­ki. ko­lej­nym eta­pem jest ogar­nięcie czy nie ma dziew
naj­pierw Ci się po­doba  tyl­ko... teksty

legalove dodano: 28 stycznia 2013

naj­pierw Ci się po­doba - tyl­ko ty­le. później zauważasz, że ob­chodzi Cię to z kim ga­da, ja­kie ma ko­leżan­ki. ko­lej­nym eta­pem jest ogar­nięcie czy nie ma dziew­czy­ny - cho­ciaż jeszcze wy­pierasz się, że pod żad­nym po­zorem On Ci się nie po­doba. w końcu przyz­na­jesz przy­jaciółce - zaurocze­nie. trwa to dość długo. jest ogląda­nie się za Nim na uli­cy, śledze­nie Je­go życiory­su i usiłowa­nie wpi­sania się w niego. w końcu zaczy­nasz czuć, że ser­ce inaczej py­ka - kochasz Go, ale uda­jesz przed sobą, że to nie praw­da. bo prze­cież jes­teś zimną i be­zuczu­ciową pa­nienką. po pa­ru miesiącach przyz­na­jesz się już jaw­nie, że Go kochasz i nie będziesz pot­ra­fiła żyć bez Je­go wi­doku. cały ten pro­ces tyl­ko po to , by później się do­wie­dzieć jak bar­dzo On kocha inną..

Znam to. Świetne : teksty legalove dodał komentarz: Znam to. Świetne :) do wpisu 28 stycznia 2013
 Gdzie jesteś?  Dokład­nie tam... teksty

legalove dodano: 28 stycznia 2013

- Gdzie jesteś? - Dokład­nie tam, gdzie mnie zostawiłeś.

dzisiejszy zajebisty odc. m jak... teksty

legalove dodano: 28 stycznia 2013

dzisiejszy zajebisty odc. m jak miłość. / ♥ . tylko marcina szkoda.

Nie ma i nie będzie mnie tu.... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Nie ma i nie będzie mnie tu. Oddaliłam się od ciebie, strata czasu. Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak jesteś z nią, dotykasz ją wciąż. Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw, zabiłeś te miłość, zabiłeś nas. Odejdź proszę, odejdź gdzie się da. Nie ma dla nas szans, już nie ma nas.

Nieważne jest już nic gdy nie mogę... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być. Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam.

słodkie.  teksty legalove dodał komentarz: słodkie.;) do wpisu 27 stycznia 2013
 Kochasz mnie.?  Tak.  Dlaczego?... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

- Kochasz mnie.? - Tak. - Dlaczego? - Bo inaczej nie umiem. - No ale czemu? - Bo tak. - Jak tak? - Tak. -Wyjaśnij mi to. - Jesteś jak powietrze. - Powietrze jest niewidoczne. - Ale zawsze przy Tobie. - Nieodczuwalne. - Zawsze Cię otula. - Nadal nie rozumiem. - A umiesz żyć bez powietrza? - Nie. - A ja nie umiem żyć bez Ciebie.

''Idę ulicą gubię telefon. Dwie... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

''Idę ulicą, gubię telefon. Dwie zapalniczki w kieszeni mam. Chciałbym się ogrzać, chciałbym Cię spotkać. Chciałbym Ci spojrzeć teraz prosto w twarz. W szalone oczy jak te ulice, znasz je tak dobrze popłyńmy tam. W szalonych oczach, w nocnych latarniach, w jasnych neonach..'' / loka ♥

Tamten dzień rozdzielił nas na... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Tamten dzień rozdzielił nas na zawsze, tamten dzień oszukal moją wyobraźnię. Jeden ruch, rozdzielił nas na wieki. Jeden gest, był niepotrzebny, nie zaprzeczysz.

Przeszłość mnie boli i nie daje... teksty

legalove dodano: 27 stycznia 2013

Przeszłość mnie boli i nie daje spokoju, kiedy siedzę sama w zamkniętym pokoju, kiedy łzy cisną się same na zewnątrz. Ja umieram od środka, krwawiąc od wewnątrz. Mijają miesiące, a tkwi wciąż ten sam problem, jak obudzić się z marzeń i zacząć żyć dalej, jak przemówić do serca by przestało się lękać, jak odgonić te chwile, które wciąż wbijają sztylet.

hehe p teksty legalove dodał komentarz: hehe ;p do wpisu 27 stycznia 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV