głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Kochasz kogoś kto mieszka od Ciebie wiele wiele kilometrów? Niebezpieczeństwo takiej miłości polega na tym że na odległość kocha się przeważnie nie realną osobę

legalove

legalove.moblo.pl
Kochasz kogoś kto mieszka od Ciebie wiele wiele kilometrów? Niebezpieczeństwo takiej miłości polega na tym że na odległość kocha się przeważnie nie realną osobę a wła
Kochasz kogoś  kto mieszka od Ciebie... teksty

legalove dodano: 25 marca 2013

Kochasz kogoś, kto mieszka od Ciebie wiele, wiele kilometrów? Niebezpieczeństwo takiej miłości polega na tym, że na odległość kocha się przeważnie nie realną osobę a własne wyobrażenia o niej. Dlatego 99% z Nas uważa taką osobę za ideał. Jest również tak mam. Zrobiłabym dla Niego wszystko, nawet te najgorsze rzeczy, zmieniłabym kolor oczu, wyjechała gdzieś za granicę, zrobiłabym coś zakazanego i taką rzecz, którą uważałabym za nierealną do zrobienia - tak podjęłabym się tego. A co najważniejsze - nigdy nie pokochałabym kogoś innego, tak jak jego. Po co miałabym dawać komuś nadzieję i go ranić? [cz1]

uhuhuhu   podniecam się jego głosem... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

uhuhuhu , podniecam się jego głosem . ; *

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Czasami tak trudno spojrzeć na... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Czasami tak trudno spojrzeć na kogoś, od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać oczu.

kckckckckckckckckckckckckckckckckcckc... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

kckckckckckckckckckckckckckckckckcckckckckckcckckckckckckckckckckcckkcckkcckkckc :c ♥

pomyślałeś choć raz jak ona się... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

pomyślałeś choć raz jak ona się czuła, gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania, bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak mocno bolało gdy jechałeś ją za każdym razem, gdy wyszła z koleżanką na miasto nie mówiąc Ci o tym ? jak słone musiały być łzy, które połykała licząc na to, że się zmienisz? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość , że zwyczajnie jesteś - a Ty miałeś ją w dupie?

jedna chwila zmieniła wszystko. teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

jedna chwila zmieniła wszystko.

uwielbiam ten tekst ♥ teksty legalove dodał komentarz: uwielbiam ten tekst ♥ do wpisu 22 marca 2013
I o to własnie chodzi  co nie? Bo... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

I o to własnie chodzi, co nie? Bo masz przyjaciół, a kiedy się coś dzieje, to zostaje tylko garstka. Masz masę znajomych, a potem nie masz nawet z kim wyjść na spacer..

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

myślałam  że jestem silniejsza.... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

myślałam, że jestem silniejsza. że Jego spojrzenie już nigdy więcej nie zwali mnie z nóg. że Jego uśmiech, nie uświadomi, jak bardzo mi Go brakowało. że uścisk dłoni nie przypomni nocy poświęconych na łzy. że Jego obecność nie zaboli aż tak bardzo. pokonało mnie własne, zbyt słabe serce, które na wspomnienie z Nim związane, niszczyło mnie na nowo od środka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV