głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I nie wiem czy wytrzymam te kolejne 3 lata bez Ciebie. Czy w ogóle ma to jakiś sens? W życiu chodzi o to aby marzyć. Ja postanowiłam spełnić swoje marzenia. Pos

legalove

legalove.moblo.pl
I nie wiem czy wytrzymam te kolejne 3 lata bez Ciebie. Czy w ogóle ma to jakiś sens? W życiu chodzi o to aby marzyć. Ja postanowiłam spełnić swoje marzenia. Postanowi
I nie wiem czy wytrzymam te kolejne 3... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

I nie wiem czy wytrzymam te kolejne 3 lata bez Ciebie. Czy w ogóle ma to jakiś sens? W życiu chodzi o to, aby marzyć. Ja postanowiłam spełnić swoje marzenia. Postanowiłam walczyć o to, co kocham. A te chore 3 lata to na prawdę spory kawałek czasu. Mimo to, wierzę, że dotrwam, a kiedy ten cholerny czas już minie, spotkam się z Tobą twarzą w twarz. Poznam Twój zapach, dotknę Twojego policzka, pocałuję Twoje wargi. Wtedy będę wiedziała, że tak na prawdę było warto się poświęcić i było warto tyle czekać. Trzeba być cierpliwym. Tylko tyle.

takie jest to cholerne życie    teksty legalove dodał komentarz: takie jest to cholerne życie ;/ do wpisu 29 marca 2013
Przez lata poznajesz tysiące osób... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze.

Wcześniej czy później sprawy... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same cie dopadną.

Świetny wpis .. teksty legalove dodał komentarz: Świetny wpis .. do wpisu 29 marca 2013
 Bo na sumieniu mam teraz tylko ten... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

"Bo na sumieniu mam teraz tylko ten napis. Olbrzymi. Na całej ścianie kamienicy, z przodu. Imponujący, szczery, prawdziwy. I teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Nie mam wyrzutów sumienia ani żadnych mrocznych sekretów, jestem bez grzechu, nie mam już przeszłości. Mam jedynie nieprzeparte pragnienie, by zacząć raz jeszcze. I by być szczęśliwym. Z Tobą. Jestem tego pewien. Tak, dokładnie tak. Widzisz, nawet Ci to napisałem. Tylko Ciebie chcę."

A o miłości można mówić wtedy... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

A o miłości można mówić wtedy, kiedy brak ci tchu, kiedy jest bezrozumna, kiedy odczuwasz brak, kiedy jest pięknie, chociaż nic się nie rymuje, kiedy jest szał... Kiedy już, na samą myśl o tym, że mógłbyś ją ujrzeć u boku innego, przesadziłbyś ocean rozszarpując po drodze wszystko co popadnie.

Jeśli to prawdziwa miłość  to ja... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Jeśli to prawdziwa miłość, to ja jestem gotowa do poświęceń.

W wielu momentach życia jedynie... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

W wielu momentach życia jedynie, czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować... A przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. Musimy upaść, po to, żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to, by znów za jakiś czas upaść znowu. Głupie? Nie, takie jest właśnie życie.

Lód w mojej krwi rani moje żyły i... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Lód w mojej krwi rani moje żyły i czuję chłód kolejnych dni, które pewnie jeszcze przeżyję. Znów tylko ból zaciska mi pętle na szyi. I nie rozumiem słów, którymi mówią do mnie inni. Ich pragnień, ich gestów, ich wyrazów ich twarzy, ich prawdy, ich szczęścia i chyba nawet ich marzeń. Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną, aż się zmęczę i spadnę. Możesz mnie mieć, więc mnie weź, nie martw się o mnie. Za darmo możesz mnie zachować lub zapomnieć. Bierz co chcesz z czymkolwiek będzie Ci wygodnie. Wypluwam krew otwartą raną w moim sercu. Nie chce umierać a samotność jest mordercą. Chce się tanio sprzedać i móc utkwić w Twoim szczęściu. Nic mi nie potrzeba, zabierz mnie wszystko jedno gdzie. / Pezet ♥

zgadzam się  D teksty legalove dodał komentarz: zgadzam się ;D do wpisu 29 marca 2013
Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

legalove dodano: 29 marca 2013

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, Nie poddawaj się. Nie przestawaj w siebie wierzyć, bo zawsze będzie ktoś, kto będzie cię cholernie kochał, dla kogo będziesz wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV