głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Pew­ne dźwięki ob­ra­zy słowa zdarze­nia niczym pod­much wiat­ru poz­wa­lają od­kryć że w ser­cu na­dal tli się płomień. Płomień pełen pas­ji i prag­nień który

legalove

legalove.moblo.pl
Pew­ne dźwięki ob­ra­zy słowa zdarze­nia niczym pod­much wiat­ru poz­wa­lają od­kryć że w ser­cu na­dal tli się płomień. Płomień pełen pas­ji i prag­nień który po­kaz
Pew­ne dźwięki  ob­ra­zy  słowa... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Pew­ne dźwięki, ob­ra­zy, słowa zdarze­nia niczym pod­much wiat­ru poz­wa­lają od­kryć, że w ser­cu na­dal tli się płomień. Płomień pełen pas­ji i prag­nień, który po­kazu­je jak bar­dzo żywe są nasze marzenia.

i jakoś chłodniej tu bez Ciebie.... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

i jakoś chłodniej tu bez Ciebie. jakoś szybciej marzną mi ręce, a błysk w oku traci na sile. ciiiicho! słyszysz? tak tęskni serce.

Wiesz kiedy jest miłość? Czekasz... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Wiesz kiedy jest miłość? Czekasz na niego bez względu w jakim stanie ma wrócić, zawsze masz otwarte ramiona, aby go po prostu przytulić, chociaż na zewnątrz zgrywa tego dużego, niegrzecznego chłopca. Miłość jest wtedy, kiedy się kłócicie, nie odzywacie kilka dni, a potem i tak wracacie, bo bez siebie to już nie jest to wasze wymarzone życie. Miłość to kłótnie, podniesione głosy, łzy, miłość to ból, ale na to cierpienie to też właśnie miłość jest antidotum.

Póki Cię nie poznałam  nie... teksty

legalove dodano: 1 marca 2013

Póki Cię nie poznałam, nie zwracałam uwagi na uśmiech innych. Nie wiedziałam, że zwykły uśmiech może być tak cudowny. To było coś absolutnie niezwykłego. Wystarczyło, że kąciki Twoich ust unosiły się z byle powodu, a ja zapominałam o całym świecie. Przez te kilka sekund wszystko było proste i piękne. Jak na najlepszym haju.

Świetne  świetne  świetne ! :   teksty legalove dodał komentarz: Świetne, świetne, świetne ! : ) do wpisu 28 luty 2013
Marcu  przybywaj. teksty

legalove dodano: 28 luty 2013

Marcu, przybywaj.

Kiedy na swo­jej drodze spo­tykasz... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Kiedy na swo­jej drodze spo­tykasz ko­goś bar­dzo wyjątko­wego... i coś pójdzie nie tak . Zacznie pa­nować mil­cze­nie, nie wiado­mo co zro­bić, czy się odezwać... Nag­le bra­kuje nam tej od­wa­gi, którą przez długi czas w so­bie zbieraliśmy, mu­simy cze­kać, bo cza­sami nic in­ne­go nie możemy zro­bić.

Są w naszym życiu ta­kie chwi­le... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Są w naszym życiu ta­kie chwi­le, kiedy uświada­miamy so­bie, że są na tym świecie bar­dzo ważne dla nas oso­by, lecz kiedy spo­tyka­my się z od­rzu­ceniem i obojętnością, próbu­jemy uciekać i często po­pełniamy błędy... A ja już nie chcę błądzić.

to jest świetne. teksty legalove dodał komentarz: to jest świetne. do wpisu 24 luty 2013
Kiedyś odnajdziemy siebie. Jak to... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Kiedyś odnajdziemy siebie. Jak to wytłumaczyć nie wiem, złem jest być przy sobie w gniewie, uwierz mi, tak będzie lepiej. ♥

Cza­sem wchodzi się dru­gi raz do... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Cza­sem wchodzi się dru­gi raz do tej sa­mej rze­ki. Ale wte­dy masz już pew­ność, że nie uto­niesz, bo na ple­cach niesiesz koło ra­tun­ko­we zwa­ne doświad­cze­niem. War­to podjąć ryzyko.

Ogar­nia Cię cieka­wość  kiedy... teksty

legalove dodano: 24 luty 2013

Ogar­nia Cię cieka­wość, kiedy myślisz o tym, żeby na no­wo zacząć się ze mną spo­tykać. Cieka­wość, która to­warzyszy Ci do ok­reślo­nego mo­men­tu, który zaw­sze ma miej­sce w sferze "przed" - tej, którą możesz od­czu­wać ja­ko wie­czny ko­rytarz naszej zna­jomości, wy­daje Ci się, ze mam do zaofe­rowa­nia o wiele więcej i nie mi­jasz się z prawdą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV