głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Ludzie zapomną co mówisz co robisz ale nigdy nie zapomną tego jak się przy Tobie czuli. Nawet kurwa nie wiesz jak bardzo się boję że Cię stracę kolejny raz. Naw

legalove

legalove.moblo.pl
Ludzie zapomną co mówisz co robisz ale nigdy nie zapomną tego jak się przy Tobie czuli.
Ludzie zapomną co mówisz  co robisz... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Ludzie zapomną co mówisz, co robisz, ale nigdy nie zapomną tego, jak się przy Tobie czuli.

Nawet kurwa nie wiesz  jak bardzo... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Nawet kurwa nie wiesz, jak bardzo się boję, że Cię stracę kolejny raz. Nawet nie wiesz, że kurwa jesteś mocniejszym uzależnieniem od papierosów czy alkoholu.

Nie jest mi wcale łatwo. Komu by... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Nie jest mi wcale łatwo. Komu by było? Odzywasz się po takim czasie.. kiedy ja już wszystko sobie ułożyłam i pogodziłam się z rzeczywistością, Ty nagle wracasz. Wracasz a mój świat znowu obraca się o sto osiemdziesiąt stopni. Robisz to po raz kolejny - niszczysz mnie każdego dnia na nowo. Każdym słowem, każdą chwilą, każdym gestem, czynem. Nie potrafię sobie tego wszystko na nowo ułożyć. Boję się, że znowu Cię stracę. Boję się, że znowu mnie rozczarujesz. Że zostawisz. Że zapomnisz. Boję się, że nadal Cię kocham. Nie chce przechodzić znowu przez to, co dawniej. Chciałabym, żeby było w końcu dobrze. Ale kurwa nigdy nie będzie dobrze. Zawsze kiedy w końcu zaczyna się układać, coś się pierdoli. Jak zwykle. Musisz zrozumieć - albo zostaniesz na zawsze, albo nie chcę Cię już widzieć.

Niby jest dobrze. A kurwa wciąż to... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

Niby jest dobrze. A kurwa wciąż to przeczucie, że wszystko się spierdoli..

''A kiedy moja miłość zgaśnie... teksty

legalove dodano: 22 marca 2013

''A kiedy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciał iść sam. Gdy bez Ciebie będzie łatwiej.. Gdy bez Ciebie będę mógł być tam, gdzie mieliśmy iść razem zawsze. Gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie. Gdy przestanę myśleć o czym myślisz i gdzie idziesz. Gdy to stanie się nieodwracalne gdy stąd wyjdziesz. Gdy nie będę już tak bardzo chciał Cię widzieć. Gdy nie będę chciał Cię słuchać. Gdy nie będę z Tobą milczeć. Gdy pomyślisz, że chcesz iść gdzieś, nie chcesz zostać. Jeśli mimo wątpliwości to nie będzie proste. Nie będzie intuicyjne, coś innego będzie dobre. Jeśli będę musiał się odwrócić i to co czuje zniszczyć. Nie móc o tym mówić, jeśli będę musiał poczuć tak, musisz zrozumieć to będzie koniec nas, koniec, dziś tak to czuję..'' Pezet.

cholerna cholerna .. teksty legalove dodał komentarz: cholerna cholerna .. do wpisu 22 marca 2013
Świata nie da się nie kochać... teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

Świata nie da się nie kochać, chociaż co dzień zmienia twarz. Tak dobrze to znam, a znów tak mi wstyd. Mówi, że to był tylko flirt, kilka cudownych min do złej gry. Unosi do gwiazd i maluje łzy. Mówi, że to był tylko flirt, a ja naiwna kocham się w nim. ♥

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj... teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj i nigdy się nie poddawaj. Nie ma celu, którego nie jesteś w stanie osiągnąć i marzenia, którego nie możesz spełnić. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to już koniec, nie przestawać wierzyć - to właśnie wytrwałym życie daję szansę.

..       . ♥ teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

.. ; *** . ♥

Czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

Czasami jestem chamska, bo trzeba. Czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. Czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. Czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

Chodź  namieszamy sobie w głowie... teksty

legalove dodano: 21 marca 2013

Chodź, namieszamy sobie w głowie jak zawsze. Chodź, będzie fajnie przez chwilę. Znowu zaczniemy do siebie pisać , spotykać się, robić nadzieje a potem z dnia na dzień przestaniemy się znać.

Boo too miłość ! :D teksty legalove dodał komentarz: Boo too miłość ! :D do wpisu 21 marca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV