głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
no dokładnie  dokładnie     . teksty legalove dodał komentarz: no dokładnie, dokładnie ; ) . do wpisu 1 lipca 2013
Nienawidzę siebie. Za to  jaka... teksty

legalove dodano: 1 lipca 2013

Nienawidzę siebie. Za to, jaka jestem, a jaka nie potrafię być. Nienawidzę siebie, za te wszystkie popełnione błędy, stracone szanse, fatalne zauroczenia, złe decyzje. Nienawidzę siebie, za to że nadal jestem jak mała dziewczynka z lizakiem, że myślę, że wszystko się ułoży, mimo wszystko i że będę miała na wyciągnięcie ręki to, czego chcę. Jestem łatwowierna, bezmyślna, zbyt wrażliwa, płaczliwa, ciągle malo uśmiechnięta, niezadowolona. Nienawidzę sie, za to, że nadal mi na Tobie zależy i że mam wyjebane na wszystkie rozczarowania, przepłakane noce, bo zależy mi. zależy, kurwa.

Well when you go So never think I'll... teksty

legalove dodano: 30 czerwca 2013

Well when you go So never think I'll make you try to stay . I don't love you, like I loved you yesterday . / Zatem, kiedy odejdziesz nie waż się kiedykolwiek pomyśleć, że będę próbowała cię zatrzymać. Nie kocham cię tak, jak kochałam wczoraj . / mcr ♥

Pamiętasz? Mieliśmy przetrwać... teksty

legalove dodano: 30 czerwca 2013

Pamiętasz? Mieliśmy przetrwać wszystko.

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem... teksty

legalove dodano: 30 czerwca 2013

Czy Cie nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej. Przynajmniej próbuję.

  Widzę  że już o nim... teksty

legalove dodano: 30 czerwca 2013

- Widzę, że już o nim zapomniałaś, to dobrze, tyle się przez niego wycierpiałaś.. - Nie ja o nim nie zapomniałam, ja po prostu przyzwyczaiłam się do bólu, do tego, że go nie widuje i jego nie ma w moim życiu.

'jestem tą ze zdjęcia  jestem już... teksty

legalove dodano: 30 czerwca 2013

'jestem tą ze zdjęcia, jestem już dostępna..'

dokładnie. teksty legalove dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 28 czerwca 2013
waKACje !  D teksty

legalove dodano: 28 czerwca 2013

waKACje ! ;D

Patrzyłam na swoje życie  jakby... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2013

Patrzyłam na swoje życie, jakby było już za mną. Na nieustającą paradę zabaw, kotylionów, regat i rozgrywek polo. Ta sama wąska grupka ludzi, ten sam bezmyślny gwar. Wydawało mi się, że stoję nad przepaścią, i że nikt nie spieszy mi z pomocą. Nikogo to nie obchodziło, nikt nawet nie zauważył. / titanic ♥

pogubiłam się w tym wszystkim.... teksty

legalove dodano: 27 czerwca 2013

pogubiłam się w tym wszystkim. bardzo. i naprawdę nie dziwię mu się, z nie potrafi mnie zrozumieć. też nie rozumiem samej siebie, jaka jestem głupia.. jak mogłam najpierw go okłamać, a potem tak egoistycznie potraktować? jak mogłam pozwolić na to, by mógł cierpieć przeze mnie? jak można być taką idiotką. zepsutym w środku człowiekiem, by robić coś takiego drugiej osobie. tej której oddałeś swoje serce, której serce nadal jest przy Tobie. jestem chora. zabijcie mnie.

♥ teksty legalove dodał komentarz: do wpisu 27 czerwca 2013
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV