głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina Kiedy się śmiałeś każda część Twojego ciała śmiała się też. Moje ciało też się śmiało widząc to. Kiedy Twoje oczy pokazywały że jesteś nieźle wkurwiony w Twoich

landriina

landriina.moblo.pl
Kiedy się śmiałeś każda część Twojego ciała śmiała się też. Moje ciało też się śmiało widząc to. Kiedy Twoje oczy pokazywały że jesteś nieźle wkurwiony w Twoich ge
Kiedy się śmiałeś każda... teksty

landriina dodano: 1 marca 2011

Kiedy się śmiałeś, każda część Twojego ciała śmiała się też. Moje ciało też się śmiało widząc to. Kiedy Twoje oczy pokazywały, że jesteś nieźle wkurwiony, w Twoich gestach i ruchach mogłam to dostrzec. Automatycznie sama miałam zjebany humor. Kiedy nie miałeś sił na nic, przekładało się to na Twoją twarz, z której dało się wyczytać wszystko. Od razu i mi robiło się smutno. kiedy tryskałeś radością, biorąc mnie na ręce i spacerując ze mną tak wszędzie i ja tryskałam radością. Kochałam Cię, wiesz?

Nie dość że w szkole się... teksty

landriina dodano: 1 marca 2011

Nie dość, że w szkole się wszystko jebie, to Ty pojawiasz się jeszcze na gadu, ot tak. A prosiłam, być wypierdalał z mojego życia, prosiłam. Co mam ochotę teraz zrobić? Wziąć ostatnią flaszkę w swoim życiu, iść się ostro najebać i nie wrócić. Nigdy.

 Dla Ciebie rzuciłbym się z mostu.... teksty

landriina dodano: 28 luty 2011

- Dla Ciebie rzuciłbym się z mostu. - To idź i się rzuć , dla mnie. - Zwariowałaś .? // kissesfor

frajerstwo trzeba tępić. i chuj... teksty

landriina dodano: 28 luty 2011

frajerstwo trzeba tępić. i chuj mnie obchodzi zdanie podrzędnych solar i jakiś typów myślących, że mogą mieć każdą.

Ja rozumiem że te wszystkie inne... teksty

landriina dodano: 28 luty 2011

Ja rozumiem, że te wszystkie inne laski były gorsze ode mnie, i że zrozumiałeś swój błąd, ale, kurde, błagam Cię, teraz nie pisz. Daj mi dokończyć w spokoju to, co zaczęłam, tę znajomość i jej konsekwencje. Daj mi pożyć jeszcze chwilę, bo gdy zaczniesz pisać, już nic innego się nie będzie liczyło. Owszem, wrócę do miło nieprzespanych nocy, wesołych pobudek i miłego dobranoc, owszem, wrócę do starego, upragnionego i normalnego stylu życia, ale proszę - to za chwilę. Teraz muszę się zająć moją nową normalnością.

Nie chcę nowego który będzie... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

Nie chcę nowego, który będzie próbował Cię zastąpić. Chcę Ciebie, Twoje oczy, uśmiech i włosy. Chcę Twój zapach i smak. Chcę poczuć Twoje usta i chcę, żebyś Ty pieścił mnie swoimi słowami. Chcę, byś dzwonił do mnie najebany z pytaniem, jak wrócić do domu, chcę po prostu, byś wrócił. Na zawsze.

 To przeznaczenie.  Nie wierzę w... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

- To przeznaczenie. - Nie wierzę w przeznaczenie. - To zbieg okoliczności. - W to też nie wierzę. - To cud jakiś. - Nie wierzę. - To w co wierzysz? - W miłość wierzyłam. - Naiwna.

Jest ktoś kogo głos zastępuje mi... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

Jest ktoś, kogo głos zastępuje mi Twój. Kto mnie uspakaja, kto pomaga mi rozwiązać problemy i będzie zawsze. Ktoś, dzięki komu zaczynam na nowo wierzyć. Ktoś, którego głos sprawia, że się uśmiechem, a moje ciało przeszywa fala przyjemnych dreszczy. Ostry i jego muzyka, to jest to, co zastąpi mi Ciebie i w czym odnajduje siebie.

lecz mimo wszystko kocham cię za... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

lecz, mimo wszystko, kocham cię za przeszłość. / Pezet .

Trzeba przyznać  byłeś... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

Trzeba przyznać - byłeś farciarzem. Spotkałeś mnie, zakochałam się w Tobie, dawałam Ci szansę, tylko rzeczywiście - nic nie trwa wiecznie, a Twój fart się skończył. Teraz tak to sobie tłumaczę, żeby nie płakać.

Stało się. Wchodzę na nk i widzę... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

Stało się. Wchodzę na nk i widzę, kto ma dziś urodziny. Wchodzę na profil kumpla. Już pełno komentarzy. Brzuch zaczął mnie boleć. Nie złożyłam życzeń. Napisałam tylko, że cholernie za nim tęsknię, że ma się trzymać i czekam. Wyłączyłam nk, choć miałam wiadomości i inne urodziny. Włączyłam sobie sobotę - za damski chuj i próbuję nie płakać, wyżywając się na jabłku i wsłuchując się w zagłuszaną ciszę.

Z każdym nowym dniem zbliża się... teksty

landriina dodano: 27 luty 2011

Z każdym nowym dniem zbliża się czerwiec. Upragnione urodziny i wyczekiwane wakacje. Chcę, jak co roku, w pierwszy poniedziałek wakacji wyjechać do swoich, siedzieć tam trzy tygodnie, a później wrócić tu na wielką bibę. Chcę budzić się u nich o ósmej rano, bo dłużej się tam nie da spać. Chcę iść zaspana na śniadanie, później się zrobić i usiąść na schodach, opalając się. Później chcę, by ciotka mnie zawiozła do innej cioci do pracy, gdzie będę jej układać papiery, a ta zagwarantuje mi niezliczoną ilość piwa. Chcę później wrócić około 17, i jechać nad jezioro, siedząc tam do wieczora. Później wrócić do domu, zjeść kolację i iść na wioskę z najlepszymi ludźmi na świecie. Chcę ubierać krótkie spodenki i bluzki na ramiączkach. Chcę latać i chłodzić się wężem ogrodowym. Chcę zwoływać ludzi z wioski obok i mieć codziennie jedną, wielką imprezę. Chcę być szczęśliwa, bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV