głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ladyingreen Kochaj mężczyznę który nazywa Cię ładną a nie uważa Cię za sexi . Tego który oddzwania kiedy odlożysz słuchawkę. Tego co nie śpi aby zobaczyć Ciebie śpiącą. Teg

ladyingreen

ladyingreen.moblo.pl
Kochaj mężczyznę który nazywa Cię ładną a nie uważa Cię za sexi . Tego który oddzwania kiedy odlożysz słuchawkę. Tego co nie śpi aby zobaczyć Ciebie śpiącą.
Kochaj mężczyznę który nazywa... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

Kochaj mężczyznę, który nazywa Cię "ładną", a nie uważa Cię za "sexi". Tego, który oddzwania kiedy odlożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi aby zobaczyć Ciebie śpiącą. Tego, który całuje Twoje czoło. Który chce Ci pokazać cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana . Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść? ja gotuje. Tego co przed swoimi przyjaciółmi chwyta Twoją dłoń. Czekaj na Tego, który stale powtarza ile dla Niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając Ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia Cie: TO ONA! Kochaj Tego, który Cie kocha i prawdopodobnie będzie kochał Cię zawsze !

 Kochasz go nadal prawda?   Skąd... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

- Kochasz go nadal prawda? - Skąd Ci to przyszło do głowy?! - Widze, wciąż gdy słyszysz jego imię błyszczą Ci się oczy Uśmiechasz się tak specyficznie i nabierasz rumieńców. - To wspomnienia. Ale tak kocham go. - To mu to powiedz! - żeby miał mnie za idiotkę? i jeszcze miał satysfakcje ze wygrał?o nie. - to chcesz żeby tak odszedł? być może na zawsze? z inna?! - jeśli to da mu szczęście to tak. - aj niech żałuje , ze tego nie słyszy , idiota nie wie co stracił

Najważniejsza w tym wszystkim jest... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

Najważniejsza w tym wszystkim jest miłość, która wcale nie przemija, a jedynie dojrzewa z czasem, wypełniając innych od środka. Ona uwielbia łączyć ludzi i mieszać w ich sercach, dając w zamian poczucie bezpieczeństwa, idealnego szczęścia, którego nic nie jest w stanie zburzyć. Ponieważ wszystko przeżywa się razem, nawet jeśli fizycznie dzielą nas tysiące kilometrów. Najważniejsze w tym wszystkim jest bicie serca, które zdradza wszystko, którego nie da się oszukać.

Tylko ten kto podejmie się robić... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Tylko ten, kto podejmie się robić to, co absurdalne, jest zdolny do osiągnięcia tego, co niemożliwe.

Ja nie jestem jakims pierdolonym... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Ja nie jestem jakims pierdolonym dodatkiem jak cytryna do herbaty!

Miłość jest wtedy gdy tylko... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Miłość jest wtedy, gdy tylko trzymając bliską Ci osobę za rękę, myślisz "mam wszystko".

Proszę nie pisz do mnie więcej.... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Proszę, nie pisz do mnie więcej. Nie pisz, nie dawaj złudnej nadziei że jednak odrobinę Ci zależy.

On ?  sens wstawania rano sens... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

On ? - sens wstawania rano, sens uśmiechu, sens po prostu.

A wiesz co wyrażają teraz twoje... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

A wiesz co wyrażają teraz twoje oczy ? wydaje mi się, że wyrażają więcej niż te wszystkie puste słowa, które zdołałam przeczytać przez całe moje życie.

Tak często mam ochotę wyłączyć... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. w takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.

Nie ma przyjaźni idealnej tak samo... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Nie ma przyjaźni idealnej, tak samo jak miłości i po każdej złej sytuacji należy walczyć aby przyjaźń się nie skończyła.../ladyingreen

Chciałabym leżeć przy Twoim boku.... teksty

ladyingreen dodano: 10 września 2011

Chciałabym leżeć przy Twoim boku. Gdy kończy się dzień. I budzić się przy Twej twarzy naprzeciw porannego słońca. Lecz tak jak wszystko co kiedykolwiek znałam Znikniesz pewnego dnia. Więc całą resztę mojego życia spędzę na ukrywaniu mojego serca. I nie mogę spędzić całego życia na ukrywaniu mojego serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV