głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ladyingreen Kochaj mnie nieprzytomnie Jak zapalniczka płomień Jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał. Aby znaleźć miłość nie pukaj

ladyingreen

ladyingreen.moblo.pl
Kochaj mnie nieprzytomnie Jak zapalniczka płomień Jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.
Kochaj mnie nieprzytomnie  Jak... teksty

ladyingreen dodano: 14 września 2011

Kochaj mnie nieprzytomnie, Jak zapalniczka płomień, Jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.

Aby znaleźć miłość nie pukaj do... teksty

ladyingreen dodano: 14 września 2011

Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca.

– A czym jest Miłość? –... teksty

ladyingreen dodano: 14 września 2011

– A czym jest Miłość? – spytała pustynia. – Miłość jest jak sokół, który krąży nad twoimi piaskami. Dla niego jesteś najbujniejszą zielenią, z której zawsze powraca ze zdobyczą. On zna twoje skalne urwiska, twoje wydmy i twoje góry, a i ty jesteś dla niego najbardziej szczodra.

– A czym byliby ludzie bez... teksty

ladyingreen dodano: 14 września 2011

– A czym byliby ludzie bez miłości? GINĄCYM GATUNKIEM, odparła Śmierć.

Nigdy nie mów: Kocham Cię  jeśli... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

Nigdy nie mów: "Kocham Cię", jeśli naprawdę Ci nie zależy... Nigdy nie mów o uczuciach, jeśli naprawdę nie istnieją... Nigdy nie bierz mnie za rękę, jeśli masz złamać mi serce... Nigdy nie mów: "że coś będzie", jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć... Nigdy nie patrz w moje oczy, jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem... Nigdy nie mów: "Witaj", jeśli tak naprawdę myślisz "Żegnaj"... Jeśli naprawdę nie myślisz, że na zawsze, wtedy mów: "Postaram się"... Nigdy nie mów: "Zawsze", bo zawsze sprawia, że płaczę...

Kochaj mężczyznę który nazywa... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

Kochaj mężczyznę, który nazywa Cię "ładną", a nie uważa Cię za "sexi". Tego, który oddzwania kiedy odlożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi aby zobaczyć Ciebie śpiącą. Tego, który całuje Twoje czoło. Który chce Ci pokazać cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana . Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść? ja gotuje. Tego co przed swoimi przyjaciółmi chwyta Twoją dłoń. Czekaj na Tego, który stale powtarza ile dla Niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając Ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia Cie: TO ONA! Kochaj Tego, który Cie kocha i prawdopodobnie będzie kochał Cię zawsze !

 Kochasz go nadal prawda?   Skąd... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

- Kochasz go nadal prawda? - Skąd Ci to przyszło do głowy?! - Widze, wciąż gdy słyszysz jego imię błyszczą Ci się oczy Uśmiechasz się tak specyficznie i nabierasz rumieńców. - To wspomnienia. Ale tak kocham go. - To mu to powiedz! - żeby miał mnie za idiotkę? i jeszcze miał satysfakcje ze wygrał?o nie. - to chcesz żeby tak odszedł? być może na zawsze? z inna?! - jeśli to da mu szczęście to tak. - aj niech żałuje , ze tego nie słyszy , idiota nie wie co stracił

Najważniejsza w tym wszystkim jest... teksty

ladyingreen dodano: 13 września 2011

Najważniejsza w tym wszystkim jest miłość, która wcale nie przemija, a jedynie dojrzewa z czasem, wypełniając innych od środka. Ona uwielbia łączyć ludzi i mieszać w ich sercach, dając w zamian poczucie bezpieczeństwa, idealnego szczęścia, którego nic nie jest w stanie zburzyć. Ponieważ wszystko przeżywa się razem, nawet jeśli fizycznie dzielą nas tysiące kilometrów. Najważniejsze w tym wszystkim jest bicie serca, które zdradza wszystko, którego nie da się oszukać.

Tylko ten kto podejmie się robić... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Tylko ten, kto podejmie się robić to, co absurdalne, jest zdolny do osiągnięcia tego, co niemożliwe.

Ja nie jestem jakims pierdolonym... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Ja nie jestem jakims pierdolonym dodatkiem jak cytryna do herbaty!

Miłość jest wtedy gdy tylko... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Miłość jest wtedy, gdy tylko trzymając bliską Ci osobę za rękę, myślisz "mam wszystko".

Proszę nie pisz do mnie więcej.... teksty

ladyingreen dodano: 12 września 2011

Proszę, nie pisz do mnie więcej. Nie pisz, nie dawaj złudnej nadziei że jednak odrobinę Ci zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV