głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
krzykliwa Podobno każda miłość jest pierwsza.. Myślę że nawet jest to prawda lecz czuję również że ta do Ciebie jest dla mnie wyjątkowo ważna.. spójrz na Moje oczy i przy

krzykliwa

krzykliwa.moblo.pl
Podobno każda miłość jest pierwsza.. Myślę że nawet jest to prawda lecz czuję również że ta do Ciebie jest dla mnie wyjątkowo ważna..
Podobno każda miłość jest... teksty

krzykliwa dodano: 5 stycznia 2012

Podobno każda miłość jest pierwsza.. Myślę, że nawet jest to prawda lecz czuję również, że ta do Ciebie jest dla mnie wyjątkowo ważna..

spójrz na Moje oczy i przyznaj  że... teksty

krzykliwa dodano: 5 stycznia 2012

spójrz na Moje oczy i przyznaj, że one już nie patrzą tak, jak dawniej. usta, nie wypowiadają tych samych słów. ręce nie dotykają już tych samych miejsc. nogi nie idą Naszymi ulicami. zmieniłam się? nie, to Ty zabierając mi serce momentalnie zmieniłeś cała resztę. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Wyglądał tak smutnie jak dziobek... teksty

krzykliwa dodano: 3 stycznia 2012

Wyglądał tak smutnie jak dziobek zdechłej ptaszyny. [ zws. ]

...każdy pragnie miłości... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

...każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia uczucia. — Paulo Coelho "Jedenaście minut"

Mimo to kochała go nadal  bo   po... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

Mimo to kochała go nadal, bo - po raz pierwszy w życiu - poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni. — Paulo Coelho "Piąta góra"

Spośród wszystkich wymyślonych... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

Spośród wszystkich wymyślonych przez czlowieka sposobów zadawania bólu sobie samemu najgorszym jest Miłość. Cierpimy zawsze dla kogoś, kto nas nie kocha, kto nas porzucił, dla kogoś, kto nie chce nas opuścić. Żyjemy samotnie, jeśli nikt nas nie kocha: mając żonę lub męża, czynimy z małżeństwa niewolę. — Paulo Coelho "Pielgrzym"

Umiera się na wiele sposobów: z... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z rozpaczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się własne życie. — Paulo Coelho.

Anioły pojawiają się  kiedy... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

Anioły pojawiają się, kiedy zaczynamy o nich myśleć. Ich obecność staje się coraz bliższa, z każdą chwilą wyraźniejsza. Z tym że początkowo ukazują się nam tak, jak to robiły od zawsze: za pośrednictwem innych ludzi. Twój anioł posłużył się tym człowiekiem. Z pewnością wyciągnął go z domu wcześniej niż zwykle, zmienił jego codzienną rutynę, przygotował wszystko tak, żeby mógł się znaleźć we właściwym momencie, w miejscu gdzie go potrzebowałeś.. To był cud. — Paulo Coelho.

Przyszłość jest własnością... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

Przyszłość jest własnością Boga. On jeden może ją odsłonić w wyjątkowych okolicznościach. Jak udaje się odgadnąć przyszłość? Dzięki znakom teraźniejszości. To w teraźniejszości drzemie cała tajemnica. Jeśli szanujesz dzień dzisiejszy, możesz go uczynić lepszym. A kiedy ulepszysz teraźniejszość, wszystko to, co nastąpi i po niej, również stanie się lepsze. — Paulo Coelho "Alchemik"

Ze wszystkich rodzajów niszczącej... teksty

krzykliwa dodano: 2 stycznia 2012

Ze wszystkich rodzajów niszczącej broni jaką wymyślił człowiek, najstraszniejszą i najpotężniejszą jest słowo. Sztylety i włócznie zostawiły ślady krwi, strzały można było dostrzec z daleka. Truciznę dało się wykryć i jej uniknąć. Ale słowo miało moc niszczenia bez śladu. — Paulo Coelho "Piąta góra"

Moje serce zamknęło drzwi dla... teksty

krzykliwa dodano: 29 grudnia 2011

Moje serce zamknęło drzwi dla wszystkich. Stalowe drzwi ochrzczone łzami i podparte cierpieniem. Gasnę powoli jak wypalająca się świeczka, jak kolejne dźwięki piosenki, które gonią za czasem aż w końcu giną w ciszy swojego własnego ja. I każdy uśmiech jakmi obdarzam ludzi jest tak zakłamany. Tyle w nim gniewu, cierpienia i nienawiści, a przecież uśmiech zwiastuje radość, która tkli się w sercu. Zachłysnęłam się własnymi marzeniami i dobita przez wspomnienia wypuszczam ostatni oddech. Zeszklone oczy ślepo podążają za światłem nocy. W końcu powieki zamykają się, a święta ciemność pochłania mnie. [ zws. ]

Przenieś moje myśli do swojego... teksty

krzykliwa dodano: 29 grudnia 2011

Przenieś moje myśli do swojego serca. Zajrzyj w moje marzenia i zobacz czy Cię tam nie ma. Wejdź w moje słowa i poszukaj w nich mojej duszy. Spójrz mi w oczy i zobacz, czy widzisz w nich ten płomień radości co kiedyś rozpalał serca wszystkich w koło? Utraciłam sama siebie. Zatraciłam siebie w Twoich oczach. Część mnie wciąż jest w Tobie. Mnie dogoniła ciemność, przed którą ucieka każdy z nas. Kiedy ja biegłam w stronę światła, ona niespodziewanie chwyciła mnie za rękę i pociągnęła w odchłań zapomnienia. Tam wypiłam kielich po brzegi wypełniony cierpieniem. Ze łzami w oczach opróżniłam go do samego dna. [ znalezione w sieci ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV