głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kurwa  dlaczego tak mnie ranisz?! teksty

kamilka_xo dodano: 19 lipca 2016

Kurwa, dlaczego tak mnie ranisz?!

Brak zainteresowania zaczyna mnie... teksty

kamilka_xo dodano: 15 czerwca 2016

Brak zainteresowania zaczyna mnie niszczy. Brak dotrzymywania słowa, sprawia, że zawodzę się na Tobie. Nie tłumacz się, że zapomniałeś. O kimś ważnym się nie zapomina, chyba..

Cierpię. Cierpię z powodu... teksty

kamilka_xo dodano: 6 czerwca 2016

Cierpię. Cierpię z powodu traktowania mojej osoby jak zabawkę. A to tak kurewsko boli. Nie potrafie tak dłużej. Jednak przy Tobie, zmieniam się. Zmieniam się w szczęśliwą dziewczynę, która nie widzi świata poza Tobą. Nie odwazjemniasz tego. /wciąż mam nadzieję.. To tylko zależy od Ciebie, czy było warto..

Kurwa  chyba nie daje dam  rady. teksty

kamilka_xo dodano: 27 maja 2016

Kurwa, chyba nie daje(dam) rady.

Kolejne zatrzymane wewnątrz łzy.... teksty

kamilka_xo dodano: 26 maja 2016

Kolejne zatrzymane wewnątrz łzy. Nie mogą oni mnie znów takiej zobaczyć. Za dużo razy widzieli moje opuchnięte oczy, po nocnej rozpaczy. Ciężko mi z tym. Nie odzywasz się. A ja głupia czekam, aż mój książe się łaskawie odezwie. Jestem tak od Ciebie uzależniona, że nie potrafię normalnie funkcjonować. Nie masz nawet o tym pojęcia. Dziękuję za olewanie mnie kochanie. Kocham Cię mocno.

Zawodzisz mnie  nie zdając sobie... teksty

kamilka_xo dodano: 23 maja 2016

Zawodzisz mnie, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Nie chcę być traktowana rzeczowo, niczym zabawka. Trudno mi to powiedzieć patrząc prosto w twe zielone oczy, których uwielbiam spojrzenie. Takie głębokie, pierwsze Takie spojrzenie jakiegokolwiek mężczyzny. Zbyt naiwna i zbyt szybko przywiązująca się pozdrawia jeszcze czuwających.

 Lubisz samotność?    Już nie... teksty

kamilka_xo dodano: 25 kwietnia 2016

-Lubisz samotność? -Już nie lubię jej obecności. Samotna była ona, Ciężko nawiązać jej kontakt. Nie wiedziała co kryją jego ramiona, Nie chciała spisać z nim paktu. Ujrzała w jednym spojrzeniu, Rządzę bycia przy nim. Oddała się mu w oka mgnieniu, Gdy tylko myślała o nim. Ona nie chciała być już sama, Nawiazała niebywałe uczucie. Marzyła skromnie ta dama, By szczęście ujrzeć w lustra odbicie. Dobrej nocy.

Obrzydzenie.   Wstręt.   Odraza.... teksty

kamilka_xo dodano: 24 kwietnia 2016

Obrzydzenie. Wstręt. Odraza. Dziękuje za szczerość. Przynajmniej dowiedziałam się prawdy. Żegnam.

Codziennie budzę się z jedną... teksty

kamilka_xo dodano: 3 kwietnia 2016

Codziennie budzę się z jedną myślą. Może to wydawać się niczym nadzwyczajnym, jednak tak nie jest. Chęć pragnienia mnie przewyższa. Powoduje nie określone emocje, które mną władają. Czy to normale? Czy tak będzie zawsze? Bliska osoba napisała mi, że "aż tak bardzo nie wolno". Jednak już za późno. Za bardzo mi zależy, chyba nawet bardziej.. Wyśpijcie się. Jutro już poniedziałek. Dobranoc.

Atak.  Bezpośredniość.... teksty

kamilka_xo dodano: 30 marca 2016

Atak. Bezpośredniość. Czułość. Delikatność. Ekstaza. Fantazja. Grzeszność. Humor. Intymność. Jęk. Krzyk. Lęk. Łóżko. Męskość. Namiętność. Oddech. Pragnienie. Rozkosz. Subtelność. Troskliwy. Ufność/Usta. Wydech. Yes. Zmysłowość. Źrenice. Żądza.

Mówię. Jednak po co  jak i tak mnie... teksty

kamilka_xo dodano: 28 marca 2016

Mówię. Jednak po co, jak i tak mnie nie słuchasz, a ignorujesz. Miło. Pozdrawiam.

Czekam. Czekam na Ciebie i na dzień.... teksty

kamilka_xo dodano: 20 marca 2016

Czekam. Czekam na Ciebie i na dzień. Na dzień zwariowany, niezapomniany, szalony, pełen wrażeń i emocji. Chcę to poczuć będąc z Tobą. Nudzi mnie monotonia i krótkie chwile z Tobą. Pragnę czegoś więcej. Pragnę Ciebie więcej. O wiele więcej. Do zobaczenia znów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV