głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie odzywasz się  znów. Wykańcza... teksty

kamilka_xo dodano: 12 marca 2016

Nie odzywasz się, znów. Wykańcza mnie czekanie i rozmyślanie. Naiwna dziewczynka, która wiecznie czeka. Mówią, że nie warto, ale ja robie swoje. Odezwij się głupcze..

Walentynki. Bez sensu dzień. Szkoda... teksty

kamilka_xo dodano: 14 luty 2016

Walentynki. Bez sensu dzień. Szkoda, że uderzyłam się z zapomnieniem :) A jak Twój dzień zakochanych minął?

Zdziwienie na jego twarzy  gdy tyko... teksty

kamilka_xo dodano: 13 luty 2016

Zdziwienie na jego twarzy, gdy tyko mnie zobaczył. Był całkiem inny. Nie mógł uwierzyć w to co widział, a to tylko ja. Nie spodziewał się tego spotkania. Czy był zadowolony? Nie mam pojęcia, ale szczęście nie widniało na jego buzince. Wychodząc, pewnie wzrokiem mnie nie odprowadziłeś. Jesteś bliski mi, a jednak okazało się, że bardzo daleki.. (dlaczego?)

Zapominasz się. Dobrze wiesz  że to... teksty

kamilka_xo dodano: 20 stycznia 2016

Zapominasz się. Dobrze wiesz, że to właśnie małe czynności czynią/ły Cię niesamowitym. Pamiętaj, że ja nie zapominam. Cały czas wracam do początku naszej znajomości, aby przypomnieć sobie, co tak naprawdę w Tobie uwielbiam/łam. Nie chcę Ci się znudzić. Dostrzegam, że tak się zaczyna dziać. Zapominasz o mnie. Staje się to przykre. Wystarczyło by mi zwykłe dzień dobry/miłego dnia/dobranoc.. ale cóż. Naiwna ja, czekam nadal i jakoś doczekać się nie mogę. Wyśpijcie się, bo ta noc dla mnie chyba będzie bezcenna.

Moja poduszka jest przepełniona... teksty

kamilka_xo dodano: 15 grudnia 2015

Moja poduszka jest przepełniona łzami. Niestety moja osoba najwidoczniej zawsze będzie dla was problemem. Wiem, że byście zaprzeczyli, ale ja wiem swoje. Nie potrzebuję waszych słów, gdy widzę wszystko co wokół się dzieje. Nic nie musicie mówić. Nie mówcie nic..

Przepraszam. Bycie ideałem jest... teksty

kamilka_xo dodano: 22 listopada 2015

Przepraszam. Bycie ideałem jest niemożliwe. Nie oczekuj tego ode Mnie. Znasz mą nature. Dobrze wiedziałeś z kim chcesz się związać. Nikt nie jest głupi. Głupie mogą być czyny czy zachowania. Mam nadzieję, że nie zrobisz teraz niczego byś potem mógł żałować. Zabraliśmy SOBIE. Nie zniszczmy tego. Nie zniszczmy. Teraz śpij dobrze. Myślę bez przerwy o Tobie. Martwię się i tęsknie. Do zobaczenia!

Tu i teraz. Czas mija tak wolno.... teksty

kamilka_xo dodano: 27 października 2015

Tu i teraz. Czas mija tak wolno. Staję się niecierpliwa, lecz to wbrew mej naturze. Znikasz, pojawiasz się i znów znikasz. Zdecyduj się kto poprowadzi Cię do szczęścia. Okazja minie szybciej niż Ci się wydaje. Nie możesz się stać mą obsesją, bo przez to oszaleję..

Jednak zostałeś obojętny.... teksty

kamilka_xo dodano: 10 października 2015

Jednak zostałeś obojętny. Sądziłam, że zależy Ci chociaż odrobinę, a tu taka pomyłka z mojej strony. Mocne rozczarowanie, chyba muszę się do tego przyzwyczaić..

Zaskoczysz mnie dziś  czy będziesz... teksty

kamilka_xo dodano: 9 października 2015

Zaskoczysz mnie dziś, czy będziesz równie obojętny jak pozostali?

Jak się coś pierdoli to wszystko na... teksty

kamilka_xo dodano: 8 października 2015

Jak się coś pierdoli to wszystko na raz. Nawet najbliższe osoby wtedy Cię zostawiają. Mają wyjebane i nie interesuje ich tłumaczenie. Robią to samo, a wytykają błąd właśnie Tobie. Pewna osoba, jedna z bliższych stwierdziła, że jestem słaba. Zamiast pomóc, to jeszcze bardziej chcą to udowodnić. Szkoda, że jestem tylko człowiekiem i popełniam błędy, jak każdy. Także dziękuje, że jesteście, gdy najbardziej was potrzebuje.

Tak bardzo martwię się o Niego.... teksty

kamilka_xo dodano: 25 września 2015

Tak bardzo martwię się o Niego. Jego brak słów to powoduje. Chcąc pomóc potrzebuję chodź trochę zaufania i zwierzenia. Jednak on tego nie czyni. Czy za dużo wymagam? Niepokój drzemiący w mym sercu, oznacza, że ta osoba nie jest mi obojętna. Dlaczego, więc tak mi ciężko. Nie zawsze będzie cudownie i kolorowo jak w Disnejowskich bajeczkach, o szczęśliwym zakończeniu. Każdy to wie, ale powinien mi ufać. Zwłaszcza, że stajemy się coraz bardziej bliżsi Sobie. On chce zostać z tym sam, ale nie mogę mu na to pozwolić. Chcę być z nim, a nie obok niego. W życiu przytrafiają się sytuację, chcę tylko mu pomoc, tak jak on mnie. Nie mogę w to uwierzyć, że nie potrzebuje pomocy, troski, bliskości, czułości.. Zwłaszcza teraz. Nie chcę być bezradna i udawać, że niczego nie widzę. Zrozum..

Słucham. Oglądam. Łzy już nie... teksty

kamilka_xo dodano: 7 luty 2015

Słucham. Oglądam. Łzy już nie chcą spływać po mym policku. Dlaczego?! Przecież one się nie kończą! Nie spływają. Nie czuje ich smaku. Mimo, że słone czułam je! A teraz nawet jedna kropla łzy nie chce spłynąć. Proszę co się dzieje? Chce je z powrotem. Nie chce się stać bezuczuciową dziewczyną..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV