głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Prawie minął rok od ostatniego... teksty

kamilka_xo dodano: 15 marca 2019

Prawie minął rok od ostatniego wpisu. Dziś 15.03.2019r. Nowe miejsce z tą samą osobą. Chcę mi się wyć! Czuję się tak strasznie źle. Targają mną emocje, jednak one tak głęboko we mnie są. Nie potrafię ich wyrzucić z siebie. Krzywdzi mnie Twa obojętność. Kurwa ranisz mnie tym. Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam. Jest mi tak strasznie źle. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Uczucia? Czy jeszcze jakieś do mnie czujesz oprócz pożądania? Kurwa! Łzy? Pojawiają się u Ciebie tylko z Twojej bezradności, jednak brak ich, gdy widzisz, że milknę i powoli odchodzę od Ciebie.

23.03.2018r. 00:12  Wśród pięknych... teksty

kamilka_xo dodano: 23 marca 2018

23.03.2018r. 00:12 Wśród pięknych chwil i wspaniałych wydarzeń mają miejsca, te zdarzenia, które powodują, że czuję się jak "nic". Rzeczą, którą można odłożyć. Może i jestem tylko człowiekiem, ale mam uczucia i wrażliwość, które właśnie mi niszczysz. Wydaje Ci się, że tylko Ty cierpisz? Jesteś w błędzie. Łzy prawdziwe i nigdy nie zauważalne przez Ciebie. Nie dostrzegasz, że to boli. Ranisz.

Dawno nie poczułam się tak źle.... teksty

kamilka_xo dodano: 25 września 2017

Dawno nie poczułam się tak źle. Łzy same napłynęły do oczu, lecz nie wiedział o tym nikt. Musiałam to przerwać. Nie zniosłabym tego dalej.

Tej nocy nie śpię ja. Z każdą... teksty

kamilka_xo dodano: 25 kwietnia 2017

Tej nocy nie śpię ja. Z każdą godziną zastanawiając się dlaczego zasnąć nie mogę. Przewracam swe ciało z jedego boku na drugi. Męczące starania niestety nic nie przynoszą. Jeszcze kilka kwadransów i słońce znów wyjdzie. A Ja? Po nie przespanej nocy mam zacząć nowy dzień. Tylko bez wystarczającej energii i siły na cały dzień. No cóż, witam Cię wtorku, bądź dobrym dla mnie dniem. Życzę Wam udanego dnia i mam nadzieję, że się wyspaliście. Zacznijcie dzień z Uśmiechem 🙈🙉🙊 ~pozdrawiam K.

Nie chcę zapeszać.    Wspaniałe... teksty

kamilka_xo dodano: 26 luty 2017

Nie chcę zapeszać. ~Wspaniałe chwile, odpowiednie osoby sprawiają, że jestem szczęśliwa. Dziękuję Wam za to. Potrzebuje Was w moim życiu. To właśnie ta grupa osób sprawia, że z każdym krokiem w przód wspierają mnie. Raz jest gorzej, ale trzeba być silnym człowiekiem. Poradzić sobie z niedogodnościami i uwierzyć, że Oni Ci pomogą. Pomogą, bo Kochają i nie pozwolą na upodek.~ K.

Kurwa. Nienawidzę świat.... teksty

kamilka_xo dodano: 21 grudnia 2016

Kurwa. Nienawidzę świat. Pozrwaniam. Wesołych Świąt! :)

Płakać mi się chcę teksty

kamilka_xo dodano: 4 października 2016

Płakać mi się chcę

Kurwa jak ja Cię Kocham Igor ❤... teksty

kamilka_xo dodano: 24 września 2016

Kurwa jak ja Cię Kocham Igor ❤ Jesteś tylko mój i tylko dla mnie. Jestem tylko ja i tylko dla Ciebie.

Szczere me uczucia nigdy nie pozwolą... teksty

kamilka_xo dodano: 21 września 2016

Szczere me uczucia nigdy nie pozwolą Ci odejść. Siła wiedzy, że pragniemy siebie nawzajem jest ogromna. Dzięki prawdziwości przetrwamy. Wierzę w nas.

Zmieniłeś się. Zaskakujesz mnie i... teksty

kamilka_xo dodano: 3 września 2016

Zmieniłeś się. Zaskakujesz mnie i to jest powód do prawdziwej radości. Mówią "nie chwal dnia, przed zachodem słońca", więc ja jeszcze z tym odrobinkę poczekam. Małe zmiany, a robią tak ogromną różnicę. Czy się spodziewałam? Szczerze. Raczej nie i dlatego jest to takie wspaniałe ;) Miłego dnia życzę wszystkim ;d

Niektóre słowa bolą  a ich brak... teksty

kamilka_xo dodano: 14 sierpnia 2016

Niektóre słowa bolą, a ich brak doprowadzają do szału. Nie obchodzi mnie co uważają inni. Chce być po prostu szczęśliwa. Realizować się i spędzać czas z najbliższymi.

Dlaczego muszę ciągle udawać? Jest... teksty

kamilka_xo dodano: 30 lipca 2016

Dlaczego muszę ciągle udawać? Jest mi z tym tak cholernie źle.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV