głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace Nie lubię o nim rozmawiać. Nie lubię opowiadać o tym co nas łączyło bo co to tak naprawdę było? Nie była to miłość po grób bo dziś nie jesteśmy już razem. Nie b

kace

kace.moblo.pl
Nie lubię o nim rozmawiać. Nie lubię opowiadać o tym co nas łączyło bo co to tak naprawdę było? Nie była to miłość po grób bo dziś nie jesteśmy już razem. Nie było
Nie lubię o nim rozmawiać. Nie... teksty

kace dodano: 30 maja 2013

Nie lubię o nim rozmawiać. Nie lubię opowiadać o tym co nas łączyło, bo co to tak naprawdę było? Nie była to miłość po grób, bo dziś nie jesteśmy już razem. Nie było to zwykłe niewinne zauroczenie bo byliśmy pewni kiedy mówiliśmy 'kocham'. Wciąż słysząc jego imię na chwilę przestaje mi bić serce a oczy napełniają się łzami. Czasem czytam nasze rozmowy w których nazywałeś mnie 'moja' i uśmiecham się sama do siebie przejeżdżając językiem po słonych z łez wargach. Nie umiem sobie go wyobrazić z inną przy boku i nie wierzę, że on nie rzuciłby się z pięściami widząc mnie w ramionach innego. A najgorzej jest wieczorami, bo to wtedy zawsze najwięcej rozmawialiśmy. Nocą zawsze wszystkie słowa stawały się magiczne, a obietnice wyjątkowe. Chcę wyć z bólu ale z moich ust nie pada żadne słowo. I tak mnie to zabija, z każdym dniem coraz bardziej.
Autor cytatu: whistle

nie zapominaj o mnie  nigdy. choć... teksty

kace dodano: 30 maja 2013

nie zapominaj o mnie, nigdy. choć dziś kończy się nasza historia, to proszę, nigdy nie żałuj tego związku. przypomnij sobie w chwile, kiedy razem płakaliśmy lub śmialiśmy. kiedy planowaliśmy wspólne życie. pamiętaj o tym, że tylko mi byłeś w stanie powiedzieć o chorobie swojego ojca co świadczyło o wielkim zaufaniu. przypomnij sobie jak czułeś się w momentach kiedy nie odpowiadałam na telefony i nie wiedziałeś co u mnie. proszę, niech nigdy z Twoich ust nie wyjdzie 'to nie była miłość.'
Autor cytatu: whistle

mam nadzieję  że kiedyś jeszcze... teksty

kace dodano: 30 maja 2013

mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy. miniemy się na ulicy, będziemy stać obok siebie w autobusie, spotkamy się w centrum handlowym a potem zaprosimy na kawę. najpierw porozmawiamy o naszej pracy, jakie mamy plany na przyszłość. w końcu któreś z nas powie 'a pamiętasz jak?', spojrzymy sobie w oczy i zamilkniemy. przed oczami przejdzie nam wspólne spędzone 2 lata, każde spotkanie, każda rozmowa i kłótnia. wstaniemy, pożegnamy się i każdy pójdzie w swoją stronę. ale już nic nie będzie takie samo, coś nas poruszy w środku a jeszcze przez kolejne nocy będziemy mieć siebie w myślach.
Autor cytatu: whistle

teraz za nim tęsknisz ale pomyśl... teksty

kace dodano: 30 maja 2013

teraz za nim tęsknisz ale pomyśl czy za kilka miesięcy nie będziesz chciała mu podziękować za to, że teraz masz przy sobie wspaniałego chłopaka, lepszego od niego.
Autor cytatu: whistle

Król pucharów  Wisielec  Rycerz... teksty

kace dodano: 28 maja 2013

Król pucharów, Wisielec, Rycerz pucharów. Nie zachowuj się jak dzieciak, który nie może się zdecydować czy brać frytki czy hamburgera. Są dwie osoby wyraźnie tobą zainteresowane, ale jeżeli będziesz przeciągał czas wyboru, może się okazać, że żadna z tych osób nie będzie już na ciebie czekała. Nieważne kogo wybierzesz, ważne, że obie osoby są czułe, delikatne i naprawdę im się podobasz.|| i w takich chwilech wierze w horoskopy... Miłosc byłego czy nowego partnera, serce mówi jedno a rozum drugie

Zbyt dumni  by przebaczyć   Zbyt... teksty

kace dodano: 28 maja 2013

Zbyt dumni, by przebaczyć, Zbyt zakochani, by o sobie zapomnieć...

Misiaczku pamiętasz? To już pół... teksty

kace dodano: 26 maja 2013

Misiaczku,pamiętasz? To już pół roku,gdy jesteśmy dla siebie obcy.~bezznakumiloscii~.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

  Jest jeszcze coś  co człowiek... teksty

kace dodano: 26 maja 2013

` Jest jeszcze coś, co człowiek musi wiedzieć o łzach. - Nie sprawią, że pokocha Cię ktoś, kto Cię nie kocha. `
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Ciężko jest żyć  bez Twojej... teksty

kace dodano: 26 maja 2013

Ciężko jest żyć, bez Twojej miłości. Bez Twojego kocham. Bez Twojego 'maleńka,jesteś najważniejsza' . Wiesz jak mi tego brakuje? Brakuje mi Ciebie, całego Ciebie. Cholernie brakuje. Nie wiesz, jak to jest siedzieć na środku pokoju w ręku trzymając stare fotografie, w takich o to chwilach nie panuję na łzami , nad złością, że tak łatwo dałam o sobie zapomnieć. Nie mogę zrozumieć, dlaczego odszedłeś? Tak z dnia na dzień, przestało Ci zależeć? Przestałeś kochać, tak o. Można tak? Może nie byłam dla Ciebie wystarczająca? Powiedz coś, wytłumacz to. Napisz choć te kilka słów. Jesteś szczęśliwy? Powiedz. Wtedy odejdę, nie zobaczysz mnie. Już nigdy. Tęsknisz? Odezwij się, porozmawiajmy, spróbujmy odnowić naszą całość. Chce wiedzieć, co u Ciebie? Powiedz, czy układa Ci się beze mnie? Ty zrób pierwszy krok, bo nie wiem czy ja, jeszcze istnieję w Twoim świecie. ~ bezznakumiloscii ~.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Jesteś szczęśliwy beze mnie?... teksty

kace dodano: 26 maja 2013

Jesteś szczęśliwy beze mnie? Układa Ci się w życiu? Znalazłeś kogoś, kto pokochał Cię mocniej niż ja? Dajesz 'jej', takie szczęście jak dawałeś mi? Prubójesz pocieszać ją, ilekroć spływają jej łzy? Czy może jesteś sam? Sam gdzieś tam na krawędzi świata, tak daleko, że nie mogę dosięgnąć Twojej miłości? Jesteś tam, i żyjesz w swoim zacisznym świecie.? Podobno się cholernie znieniłeś, dlaczego JA o tym nie wiem? Zawsze wszystko wiedziałam pierwsza, a dziś już nawet nie wiem co się z Tobą dzieje. Podcięte żyły i krew spływająca z Twoich nadgartsków, chciałeś odejść. Tak? Dlaczego? Nie wystarczyłam Ci, nie wystarczyła Ci moja miłość? Nie wystarczyło Ci to, że byłam? Zawsze gdy mnie potrzebowałeś. Byłam.. Ciągle. A ty? Tak po prostu zniknęłeś, tak bez słów. Chciałabym wiedzieć, czy Ty na prawdę jesteś szczęśliwy? Czy po prostu nie masz sił? Nie chcesz żyć? Może beze mnie jesteś szczęśliwy, powiedz , zrozumiem to. Bo Twoje szczęście jest dla mnie najważniejsze. ~ bezznakumiloscii ~.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Niedawno byliśmy dziećmi a świat... teksty

kace dodano: 26 maja 2013

Niedawno byliśmy dziećmi a świat był piękny. Potem doszły problemy, uczucia, jakieś błędy.

wyobraź sobie  że teraz przytula... teksty

kace dodano: 26 maja 2013

wyobraź sobie, że teraz przytula inną dziewczynę. obejmuję ją rękoma w których kiedyś ty znalazłaś bezpieczeństwo. powoli składa pocałunki na jej ustach, uśmiechając się między nimi. szepcze do ucha to co mówił Tobie, przyrzeka jej miłość na zawsze. puszcza jej piosenkę, która kiedyś była waszą piosenką. zajebiście boli, prawda?
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV