głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kace ' Jeżeli bliska osoba Cię skrzywdziła widac nigdy nie traktowała Ciebie poważnie.. ' czekam na dzień kiedy w końcu będę potrafiła powiedzieć ' wygrałam ' . gdy

kace

kace.moblo.pl
' Jeżeli bliska osoba Cię skrzywdziła widac nigdy nie traktowała Ciebie poważnie.. '
' Jeżeli bliska osoba Cię... teksty

kace dodano: 5 czerwca 2013

' Jeżeli bliska osoba Cię skrzywdziła widac nigdy nie traktowała Ciebie poważnie.. '

czekam na dzień  kiedy w końcu... teksty

kace dodano: 5 czerwca 2013

czekam na dzień, kiedy w końcu będę potrafiła powiedzieć ' wygrałam ' . gdy nauczę się bez problemu przejść obok Ciebie na ulicy. gdy Twoje oczy staną się dla Mnie obce. gdy usta przestaną pleść idealnym tonem głosu, kolejne słowa. gdy mama przestanie pytać ' co u Ciebie? ' . gdy Twoje imię, na którejś stronie w gazecie w ogóle Mnie nie ruszy. czekam, aż ktoś kiedyś Mi powie ' patrz, to ten facet, któremu oddałaś serce, a On jak ostatni gówniarz zmieszał je tak po prostu z błotem ', a Mnie już to nie ruszy. wzdrygnę ramionami i odejdę pytając wszystkich, gdzie ja miałam oczy. || net

nie potrafię patrzeć dłuższy czas... teksty

kace dodano: 5 czerwca 2013

nie potrafię patrzeć dłuższy czas w lustro, nie mogę patrzeć na tą pogubioną w uczuciach osobę. nie wyjdę bez makijaż bo boję się, że ktoś zobaczy mnie prawdziwą. unikam kontaktu wzrokowego bo nie chcę, żeby ktoś w moich oczach zobaczył ból. unikam rozmów na jego temat bo każda przynosi nagły wybuch płaczu.
Autor cytatu: whistle

“Chciałem zadzwonić teraz  nawet... teksty

kace dodano: 4 czerwca 2013

“Chciałem zadzwonić teraz, nawet w środku nocy. Chciałem przeprosić Cię i powiedzieć, że pragnę wrócić do domu i zobaczyć jak na mnie czekasz. Wykrztusić, że usiłuję poczuć zapach Twoich perfum w każdym pomieszczeniu w domu. Relacjonować to, że mam zamiar położyć się obok Ciebie i spać z Tobą na jednej poduszce, patrząc jak uśmiechasz się do mnie, gdy tylko na Ciebie zerknę. Chciałem zadzwonić, by usłyszeć Twój głos i wychwycić w słuchawce moment, kiedy się śmiejesz. Marzyłem o tym, by wykręcić Twój numer, żebyś wiedziała jak bardzo żałuję. Opowiedzieć Ci o tym, jak będziesz spała na mojej klatce piersiowej i o tym, jak przysunę Cię jak najbliżej do swojego serca, tuląc bez przerwy w swoich objęciach. Chciałem zadzwonić, powiedzieć, że Cię kocham, tęskniąc za ciepłem Twoich dłoni i dopowiedzieć, że kiedy spojrzałaś na mnie pierwszy raz, widziałem w Twojej tęczówce to, że jesteś Aniołem i od pierwszej sekundy chciałem być blisko Ciebie. I że czułem się wtedy najlepiej na świecie, wiesz.”

Byłeś bardzo przekonujący   twoim... teksty

kace dodano: 4 czerwca 2013

Byłeś bardzo przekonujący , twoim dotykiem twoimi, słowami jak mówiłeś mi że kochasz i nigdy nie zostawisz. Ja ci we wszytsko uwierzyłam, nie mogłam przestać o tobie myśleć .Każda chwila każdy dzień tylko ty , ty , ty nigdy nie przyjaciele. Teraz mam za swoje. Opuścili mnie Tak jak ty. Mówili mi że jesteś taki i taki ale nie ja wierzylam tobie, byłam zaślepiona tą miłością . A ty teraz nawet cześć nie powiesz .Kiedyś przecież byliśmy tak blisko , kiedyś wskoczyłabym za tobą w ogień dzisiaj podlałabym go jeszcze benzyną .Nie chciałam żeby tak wyszło chiałam dalej spotykać się z tobą i czuć że jesteś tylko mój , ale to nie możliwe bo wolisz inne .

Nie ważne ile w bicepsie. Ważne... teksty

kace dodano: 2 czerwca 2013

Nie ważne ile w bicepsie. Ważne żeby tylko ona czuła się bezpiecznie.

Zastanów się ile byś oddał za... teksty

kace dodano: 2 czerwca 2013

Zastanów się ile byś oddał za ciepło jej dłoni, którymi co wieczór błądziła po Twoim ciele zapełniając każdy centymetr kolejną historią. Zastanów się jak bardzo pragniesz jej ciepłego oddechu pozostawionego na twoim karku, ocieplającego twoją szyję, otulającego twoje wargi tak bardzo spragnione jej pocałunków. Jak bardzo pragniesz nocnych rozmów, dźwięku jej zaspanego głosu, przenikających do twojego ucha 'Ja ciebie też' mimo sennych oczu i chrypiącego głosu. Przypomnij sobie jak trzymała cię za rękę, jak jej palce przeplatały się między twoimi, jak zaciskała twoją dłoń kiedy szliście razem przez miasto. Przypomnij sobie ile razy przyciągałeś ją do siebie przy kumplach składając na jej wargach namiętne pocałunki, tylko po to by wiedzieli, że należy tylko do Ciebie. Przypomnij sobie ten wieczór kiedy zasnęła przy Tobie, wtulona w klatkę piersiową tuż obok bijącego dla niej serca. Przypomnij sobie jak wiele za nią byś oddał. Nie zapominaj o biciu jej serca, kiedy pojawiałeś się na horyzoncie.

 Nie brakuje Ci rozmów ze mną ? Nie... teksty

kace dodano: 2 czerwca 2013

-Nie brakuje Ci rozmów ze mną ? Nie brakuje Ci wkurzania mnie ? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu ? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu ? Nie brakuje Ci moich smsów na dobranoc ? Nie brakuje Ci mnie ?

Zawsze brzydziłam się zdrady  już... teksty

kace dodano: 1 czerwca 2013

Zawsze brzydziłam się zdrady, już od małego pamiętam jak wyzywałam chłopaków z bajek, którzy opuszczali swoje księżniczki by spotkać się z inną dziewczyną. Nie potrafiłam pojąć jak można złamać wszelkie obietnice i zawieść zaufanie osoby, którą Cię kocha. Tak samo nigdy nie wyobrażałam sobie wybaczenia tego grzechu. Już wiesz dlaczego się rozstaliśmy?
Autor cytatu: whistle

widzę że monitorowanie mojego... teksty

kace dodano: 1 czerwca 2013

widzę że monitorowanie mojego życia stało się częścią twojego
Autor cytatu: onaa56

Jakby mu zależało napisałby.... teksty

kace dodano: 1 czerwca 2013

Jakby mu zależało napisałby. Pieprzoną kropkę, ale by napisał./ zanimodejde
Autor cytatu: mr_alex

Pytasz co u mnie ? Trochę się... teksty

kace dodano: 1 czerwca 2013

Pytasz co u mnie ? Trochę się pozmieniało . Swoje rozjebane życie powoli układam w całość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV