głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
joanna222xd Tyle chwil odeszło w zapomnienie tych na prawdę dobrych.Tylu ludzi się odwróciło.Nie ma już tych starych niezniszczalnych przyjaźni miłość też nie kwitnie. Kłót

joanna222xd

joanna222xd.moblo.pl
Tyle chwil odeszło w zapomnienie tych na prawdę dobrych.Tylu ludzi się odwróciło.Nie ma już tych starych niezniszczalnych przyjaźni miłość też nie kwitnie. Kłótnia z
Tyle chwil odeszło w zapomnienie... teksty

joanna222xd dodano: 4 października 2012

Tyle chwil odeszło w zapomnienie, tych na prawdę dobrych.Tylu ludzi się odwróciło.Nie ma już tych starych "niezniszczalnych przyjaźni" , miłość też nie kwitnie. Kłótnia za kłónią.Wszystko się sypie. Życie powinno być darem ,czymś najważniejszym.Bezcennego , a tak często zdarza nam się pomyśleć o tym ,by je zmarnować , zniszczyć, umrzeć,na wieki.

Nie przyzwyczaję nigdy się do... teksty

joanna222xd dodano: 3 października 2012

Nie przyzwyczaję nigdy się do rozstań,pustych miejsc.

Kolejny dzień spędzimy zamiast... teksty

joanna222xd dodano: 3 października 2012

Kolejny dzień spędzimy zamiast razem to osobno.Bo w ciszy jeszcze więcej słów może nas dotknąć.I nie wiem czego chcesz ode mnie,czego chcę od Ciebie ja.Mamy siebie dość,czekamy na wiadomość.Razem nagle odwracamy wzrok ,chcemy spłonąć.Myślę czy się liczę,bo nie czuję tego obok.I chcę tylko zaznać kolejny oddech Twoich trosk , aby dotyk Twoich rąk ukrył cały lęk i złość.Coś nas odpycha i pozostawia gorzki niesmak, nie wypominajmy sobie tych spraw.Proszę,przestań. / Zyga.

Kolejny dzień spędzimy zamiast... teksty

joanna222xd dodano: 3 października 2012

Kolejny dzień spędzimy zamiast razem to osobno.Bo w ciszy jeszcze więcej słów może nas dotknąć.I nie wiem czego chcesz ode mnie,czego chcę od Ciebie ja.Mamy siebie dość,czekamy na wiadomość.Razem nagle odwracamy wzrok ,chcemy spłonąć.Myślę czy się liczę,bo nie czuję tego obok.I chcę tylko zaznać kolejny oddech Twoich trosk , aby dotyk Twoich rąk ukrył cały lęk i złość.Coś nas odpycha i pozostawia gorzki niesmak, nie wypominajmy sobie tych spraw.Proszę,przestań.

 Ty głupia suko!  Kolejne słowa... teksty

joanna222xd dodano: 3 października 2012

-Ty głupia suko! Kolejne słowa kłótni ,które wbijają się w moje serce jak sztylet. Kolejny raz uświadamiam sobie ,że ten związek nie ma sensu i to ,że nie potrafię odejść ,bo zbyt mocno kocham.

Kocham tylko jednego mężczyznę.... teksty

joanna222xd dodano: 3 października 2012

Kocham tylko jednego mężczyznę. Tylko On może mnie wziąć na kolana , tylko On ma takie tęczówki , tylko On jest ważny i tylko On dla mnie istnieje.Na zawsze.Do końca moich dni , choćbyśmy nie mieli ich przeżyć wspólnie.

Już nie potrafię tak żyć   nie... teksty

joanna222xd dodano: 23 września 2012

Już nie potrafię tak żyć , nie jesteśmy już sobą ,ciągłe kłótnie to mnie niszczy. Panie , pozwól mi żyć tak,abyśmy byli szczęśliwi.Czy razem czy osobno.

Coś pękło  coś się skończyło... teksty

joanna222xd dodano: 9 września 2012

Coś pękło ,coś się skończyło , jesteśmy inni , to już nie jesteśmy MY.

Nie pozwolę Ci odejść   nie mogę... teksty

joanna222xd dodano: 6 września 2012

Nie pozwolę Ci odejść , nie mogę Cię stracić , nie po tym co razem przeżyliśmy..

Dochodzi szósta rano   Ciebie nadal... teksty

joanna222xd dodano: 21 lipca 2012

Dochodzi szósta rano , Ciebie nadal nie ma.Nie pisałeś ani nie dzwoniłeś przez całą noc.Zrozpaczona wstaję i zaczynam szykować się do pracy.Nagle słyszę dźwięk telefonu - halo? -dzień dobry, z tej strony Maciej, kumpel Daniela.-powiedział.- czy coś się stało ? dlaczego Daniela jeszcze nie ma w domu?- mówiłam.- To strasznie przykre i trudno mi jest to mówić,ale Daniel nie żyje.Został zamordowany.-wybełkotał chłopak.To było jak strzał .Jak strzał prosto w serce.Nie wiedziałam czy to sen czy jawa.W myślach miałam tylko słowa tego chłopaka " Daniel nie żyje"Chodziłam po domu i płakałam.Nie wiedziałam co robić.Nie mogłam w to uwierzyć.Czułam tylko jak robi mi się słabo.Dławiłam się łzami.Ręce mi się trzęsły z coraz większą siłą.Nie wiedziałam już nic.Zemdlałam.

Wybiła północ.Leżąc w łóżku... teksty

joanna222xd dodano: 21 lipca 2012

Wybiła północ.Leżąc w łóżku zastanawiałam się ,co teraz robisz.Poszedłeś na imprezę, na której na pewno nie było samych mężczyzn.Poszedłeś tam beze mnie.Nie odzywasz się już dobre pare godzin,napewno jest coś nie tak. Na pewno zabalowałeś i przyciągnąłeś do siebie jakąś tanią laskę.Dobrze wiem jaki Twój wzrok potrafi być pociągający.

Właśnie wykrzyczałam mu jakim to... teksty

joanna222xd dodano: 21 lipca 2012

Właśnie wykrzyczałam mu jakim to jest skurwysyńskim szczeniakiem, włożyłam słuchawki do uszu i pobiegłam w stronę przystanku autobusowego.Słuchając jakiś smętów zaczęłam zastanawiać się nad tym pieprzonym życiem i nad tym jak wszystko jest cholernie niesprawiedliwe ,łzy same zaczęły cieknąć po policzkach.Potykając się na krawężniku zobaczyłam jakiś znajomy cień , tak to był On.Złapał mnie w swoje ramiona , wyjął mi słuchawki z uszu i zaczął mówić ,że przeprasza,że jego zachowanie było podłe,że to się nigdy więcej nie powtórzy.A ja stałam jak słup i nie mogłam przestać patrzeć w jego błyszczące brązowe tęczówki.-wybaczysz mi ? - powiedział.Po dłuższej chwili namysłu jak to bardzo mnie znów zdenerwował zrozumiałam ,że to jest jedyny mężczyzna , na którego mogę się gniewać.Tylko on jest tego wart.Nie mogłam pozwolić ,żeby to wszystko ,co nas łączy nagle odeszło poprzez jakąś głupawą kłótnie.- Oczywiście,że Ci wybaczę ,kochanie ! -odpowiedziałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV