głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
joanna222xd niestety... będzie dobrze musi !. dziewczyny.. wczoraj wzięłam chyba z 40 tabletek.. nie zemdlałam.. ale strasznie wymiotowałam.. tak chcialam skonczyc z tym zy

joanna222xd

joanna222xd.moblo.pl
niestety... będzie dobrze musi !.
niestety... będzie dobrze   musi !. teksty joanna222xd dodał komentarz: niestety... będzie dobrze , musi !. do wpisu 18 kwietnia 2011
dziewczyny..   wczoraj wzięłam... teksty

joanna222xd dodano: 18 kwietnia 2011

dziewczyny.. wczoraj wzięłam chyba z 40 tabletek.. nie zemdlałam.. ale strasznie wymiotowałam.. tak ,chcialam skonczyc z tym zyciem.. i to dla takiego dupka. tak,nadal Go kocham.. ale nie radzę Wam tego , to zadne wyjscie. a męczyłam się przez 12 godzin. jeszcze kiedys będziemy na tyle silne.. oni do nas wrócą , będą błagać o przebaczenie.. a My im powiemy słodkie ' spierdalaj, nie dam Ci spieprzyc zycia drugi raz' MUSI TAK BYĆ ! BĘDZIE TAK !.

Przepraszam  że Cię kocham . teksty

joanna222xd dodano: 2 kwietnia 2011

Przepraszam ,że Cię kocham .

optymistyczne .  ddd teksty joanna222xd dodał komentarz: optymistyczne .; ddd do wpisu 1 kwietnia 2011
Zanim spotkałam Cię..  stroiłam... teksty

joanna222xd dodano: 28 marca 2011

Zanim spotkałam Cię.. stroiłam się , dobierałam strój. Abyś ,gdy.. gdy mnie tylko poznasz.. cały mi się oddał ! Już wtedy potrzebowałam Cię ! abyś mnie ochronił , bo tylko w Twojej dłoni.. znaleźć mogłam ciepło ,aby kwitnąć tak.. dla Ciebie.. i tylko Twoją być.. a dziś sama nie rozumiem.. (...) i dziś już nie ważne.. ,że kochałam.. że byłeś dla mnie wszystkim w co wierzyłam.. Idź i bądź szczęśliwy.. Szczęśliwy bądź, a gdyby kiedy coś złego działo się.. to wróć ! Będę czekać..! Proszę odejdź już.. nie chcę byś widział jak płaczę.. a ,gdy będziesz daleko.. o jedno tylko proszę.. pamiętaj patrząc w gwiazdy ,że KOCHAM CIĘ !!!. . .

To się zaczęło zbyt niewinnie... teksty

joanna222xd dodano: 28 marca 2011

To się zaczęło zbyt niewinnie,żeby miało podstawy.. Nie sądziłam,że za kogoś dam się zabić.. a jednak.. tym razem to było tak silne.. chciałam o tym myśleć.. chciałam o tym słyszeć.. chciałam trwać w tym na zawsze i nie wiedziałam,że w ogóle tak potrafię. Wszystko mi było obojętne do wtedy. Wszystko mi było niepotrzebne by przeżyć.. To nabierało sensu w dzień , a w nocy leciały łzy.. sny nie chciały się kończyć. To wywaliło mi świat do góry nogami.. raniłam zarazem dawałam sens ,by marzyć.

Dla jednych życie na ziemi to... teksty

joanna222xd dodano: 12 marca 2011

Dla jednych życie na ziemi to piekło , dla innych to wymarzony eden.. Lata uciekają jak piasek przez palce.. cieszę się ,że mogę powiedzieć ' kocham Cię' tacie i matce.. O NIE ŁAM SIĘ ! BĘDZIE DOBRZE - wiem, łatwo powiedzieć.. ale lepiej mieć nadzieję,niż siedzieć i nic nie mieć.. Chciałbyś nie wiedzieć.? a najlepiej zniknąć ? mam klucz dla Ciebie,chodź NAPRAWIMY WSZYSTKO ! Naprawimy to.. tak byśmy mogli zacząć od nowa..

ELo  d zapodajcie jakieś fajne... teksty

joanna222xd dodano: 5 marca 2011

ELo ;d zapodajcie jakieś fajne teksty na byłą przyjaciółkę ,która chodzi z moim bylym.. ; dd

Poprzednia 63 64 65 66
67
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV