głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Przyznaj się  czasami chciałabyś... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2016

"Przyznaj się, czasami chciałabyś, żeby pozwolili Ci być słabą. Żeby ktoś po prostu Cię przytulił, ukołysał jak małe dziecko i nie oczekiwał lepszego charakteru, lepszych ocen, szczuplejszego ciała i szczerszego uśmiechu. Pozwoliłby Ci się wypłakać i przez tą jedną pieprzoną chwilę mogłabyś się rozpaść w czyichś ramionach. Potem wstaniesz taka jak zawsze, ale każdy z nas potrzebuję takiego momentu. Kompletnego upadku, całkowitej akceptacji otoczenia i wtedy, kiedy już jest najbardziej żałosnym człowiekiem jakiego znasz, on odbija się od dna i znowu jest silny. Czasami pozwól komuś umrzeć na Twoich rękach."

 Usiądę tu i poczekam. Poczekam na... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2016

"Usiądę tu i poczekam. Poczekam na kogoś kto będzie, a nie kto będzie tylko bywał. Poczekam na kogoś, dla kogo będę planem, a nie wyjściem awaryjnym."

 Ładne są nie te dziewczyny  które... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2016

"Ładne są nie te dziewczyny, które malują sobie usta czerwoną szminką, ale te, które chcą przytulać innych, gdy źle się czują, te które z nieśmiałością mówią o tym, czego się boją i, że czegoś nie rozumieją. Te, które potrafią powiedzieć, że sobie nie radzą. Ładne są te, które chcą mówić prawdę."

' I choć nikt mnie tego nie uczył... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2016

' I choć nikt mnie tego nie uczył, wiem, że na tym polega miłość. Jeśli jest prawdziwa, sprawia, że człowiek staje się kimś więcej, niż był, kimś więcej, niż wierzył, że może być.'

Trudno zrozumieć istotę ludzkiego... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Trudno zrozumieć istotę ludzkiego życia, niektórzy powiedzieliby że można ją zmierzyć tymi, których pozostawiamy za sobą. Niektórzy wierzą że mierzona może być wiarą. Inni że miłością. Jeszcze inni twierdzą że życie nie ma w ogóle znaczenia. Ja wierze, że naszą miarą są ludzie, którzy mierzą nami swoją wartość.

 Miarą miłości jest miłość bez... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

"Miarą miłości jest miłość bez miary."

 Kto nie jest w stanie kochać i... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

"Kto nie jest w stanie kochać i twierdzi, że nigdy się nie myli, ten pozwolił się już pogrzebać."

Jedynie miłość nadaje sens życiu.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Jedynie miłość nadaje sens życiu. Dlatego im bardziej zdolni będziemy do miłości i dawania siebie innym, tym bardziej sensowne będzie nasze życie.

Czasami muszę się przekonywać  że... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Czasami muszę się przekonywać, że ja, to naprawdę ja. Że to ja jestem na świecie, że wszystko, co przeżyłem, było moim przeżyciem. Wie pan, tożsamość z samym sobą jest niezwykle trudna, wymaga właśnie przezwyciężenia w sobie tego lęku.

Albo pracujesz albo nie pracujesz.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Albo pracujesz albo nie pracujesz. Albo odhaczasz cele albo o nich marzysz. Albo podczas meczu trafiłeś do kosza albo spudłowałeś. Albo wygrałeś albo przegrałeś. I nie ma czegoś takiego, że próbowałeś starałeś się albo dzieliły cie od czegoś tylko milimetry i to właściwie wygrana. Gówno prawda. To jak polizać cukierek przez papierek. Liczy się tylko to, co zrobiłeś. Prawda to wynik zapisany przy Twoim nazwisku. Reszta to bardzo często mało ciekawa opowieść o braku zdecydowania, cackaniu się ze sobą i rozgrzeszeniu siebie, napisana przez osobę, która mogąc zapewnić totalny rozkurw, wybiera patrzenie jak jej szansę rozpływają się w powietrzu.

Wiem  że nie warto czekać  aż się... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że cie kocham, że martwię się o ciebie, że chcę się z tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj.

Wiecie kiedy można nazwać ludzi... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Wiecie kiedy można nazwać ludzi przyjaciółmi? Gdy zapłakany przychodzisz znienacka a oni wiedzą co powiedzieć. Gdy wiedzą kiedy dać Ci kopa, i nie boją się Ci spojrzeć w oczy po powiedzeniu prawdy o wszystkim dookoła. Tacy którzy słysząc o Twoich marzeniach będą Cię wspierać, nieważne jak bardzo nierealne by były. Będą w Ciebie wierzyć, gdy sam w siebie zwątpisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV