głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Po czym poznać  że jest się z... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Po czym poznać, że jest się z właściwą osobą? Nie wiem do końca, ale wydaje mi się, że po tym, jak bardzo wciąga nas rozmowa z nią. Niezależnie od tego, czy tematem jest robienie spaghetti, głupota ludzka, czy też łóżkowe fantazje. Szczera rozmowa na poziomie to podstawa każdej relacji. Bez niej niemożliwe jest poznanie drugiego człowieka, czy też osiągnięcie jakiegokolwiek poziomu zrozumienia. Bo jeśli ktoś nie jest w stanie przełamać się i otworzyć przed drugim człowiekiem to analogicznie nie otworzy przed nim swojego serca.

Nie musisz być doskonała. Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostu jesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale mu nie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już.

Czasami po prostu trzeba być... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie, szybko nadrobisz zaległości.

Bądź z kimś kto lubi Twoje... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Bądź z kimś kto lubi Twoje szaleństwo a nie zmusza Cię do normalności.

Przyczyną połowy naszych błędów... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać.

Być może nie istnieje żaden inny... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Być może nie istnieje żaden inny rodzaj intymności, mogący konkurować z dwoma spojrzeniami, które spotykają się z mocą i zdecydowaniem, i które całkiem po prostu nie godzą się na oderwanie od siebie.

Facet  który nie kibicuje ci  nie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Facet, który nie kibicuje ci, nie chce, żebyś się rozwijała, nie dostrzega, co jest dla ciebie ważne, jest chorobliwie zazdrosny nie jest facetem dla ciebie.

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić. Poprzez ludzi dostajemy od życia tysiące szans na to, aby stać się lepszym człowiekiem lub aby temu człowiekowi pokazać coś, czego on do tej pory nie dostrzegł.

Monogamia reprezentuje pewne... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Monogamia reprezentuje pewne fundamentalne wartości bycia razem. Umawialiście się na nią. Zobowiązaliście się do bycia uczciwymi w stosunku do siebie i do otwartości w rozmowach. I choć po zdradzie związki można naprawiać, a zalotne uśmieszki trywializować, nie zmienia to fundamentalnego faktu, że prawdziwej i świadomej relacji nie zbuduje się bez wierności. Nie ma czegoś takiego jak „to był tylko seks”. Nie ma dobrego samopoczucia przy świadomości, że jest się kłamcą. Nie ma pewności, że oszukana osoba chciałaby z Tobą dalej być. Każda zdrada jest świadomą i odpowiedzialną decyzją.

Bo w związku chodzi o dużo więcej... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Bo w związku chodzi o dużo więcej niż tylko miłość.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

W konfrontacji strumienia ze skałą... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV