głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Nie ma nic gorszego od życia w... teksty

jednorazowagra dodano: 4 lipca 2016

"Nie ma nic gorszego od życia w poszukiwaniu namiętności, która wciąż się wymyka. Od świadomości, czego się chce, i niemożności spełnienia się. "

Przyglądasz mi się uważnie.... teksty

jednorazowagra dodano: 3 lipca 2016

Przyglądasz mi się uważnie. Komentując niewybrednie wygląd, sposób bycia czy rozsądek. Nie rozumiesz kim jestem, co w życiu przeszłam i w jaki sposób mnie to ukształtowało. Uparcie szukasz odpowiedzi na pytanie co we mnie fascynuje mężczyzn, co przyciąga przyjaciół, za co kochają mnie zwierzęta. Moją wrażliwość nazywasz głupotą, miłość do życia – szaleństwem a tolerancyjność – ignorancją. Nie rozumiesz, że kobiecość nie kryje się jedynie pod obcisłą sukienką, kryje się dużo głębiej, pod skórą, na dnie serca. Możesz założyć pończochy, wysokie szpilki i gorset. Możesz upiąć włosy najlepiej jak potrafisz, dokleić rzęsy i pomalować na czerwono usta. Możesz dążyć do celu po trupach, śmiać się ironicznie i kokietować w każdej nadążającej się okazji ale nie mając w sobie wrażliwości, nigdy nie nazwę cię kobiecą. Kobiecość to delikatność, wrażliwość i dobro. Kobiecość to elegancja, empatia i troska o innych. Nie zrozum mnie źle ale nigdy nie będziesz kobieca, nie potrafiąc być dobrym człowiekiem.

Naucz się wykorzystywać w życiu... teksty

jednorazowagra dodano: 3 lipca 2016

Naucz się wykorzystywać w życiu okazje, jednocześnie nie wykorzystując ludzi.

Nigdy nie kochałam nikogo tak jak... teksty

jednorazowagra dodano: 3 lipca 2016

Nigdy nie kochałam nikogo tak jak Ciebie. Ciebie się kocha wyjątkowo.

ja nie potrzebuję kogoś kto będzie... teksty

jednorazowagra dodano: 3 lipca 2016

ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał „będzie dobrze”. I mam dość słuchania o tym, że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą, bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś, kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość, właściwie to wcale nie piękną ale wiesz, taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzy się jej uważnie po czym przykryje swoimi ciepłymi ramionami, aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie, że muszę być bardzo silna właśnie dlatego, że jestem taka słaba.

Idzie o to  że człowiek  który w... teksty

jednorazowagra dodano: 2 lipca 2016

Idzie o to, że człowiek, który w głębi siebie nie kryje niespodzianki, z reguły nie bywa interesujący.

Nie hamujmy łez. Łzy to nie krwotok. teksty

jednorazowagra dodano: 2 lipca 2016

Nie hamujmy łez. Łzy to nie krwotok.

Każdy z nas nosi w sobie coś  czego... teksty

jednorazowagra dodano: 2 lipca 2016

Każdy z nas nosi w sobie coś, czego nie można nazwać, ale co stanowi prawdę o nas samych.

 Trzeba umieć odejść bez... teksty

jednorazowagra dodano: 2 lipca 2016

`Trzeba umieć odejść bez sentymentów, gdy sytuacja wydaje się nie do opanowania. To podstawowa reguła, jeśli chce się przeżyć. Nie marnuj energii na straconą sprawę.`

'Piękno  które widzisz we mnie jest... teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2016

'Piękno, które widzisz we mnie jest odbiciem ciebie.'

 To niesamowite  że czasami... teksty

jednorazowagra dodano: 1 lipca 2016

"To niesamowite, że czasami wystarczy wyrzucić z życia tylko jedną figurę, spalić tylko jeden most, skreślić tylko jedno nazwisko, żeby nagle wszystko zaczęło się jakoś układać."

 Dostrzegaj różnicę między... teksty

jednorazowagra dodano: 30 czerwca 2016

"Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie, a tymi, którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV