głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Albo pracujesz albo nie pracujesz.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Albo pracujesz albo nie pracujesz. Albo odhaczasz cele albo o nich marzysz. Albo podczas meczu trafiłeś do kosza albo spudłowałeś. Albo wygrałeś albo przegrałeś. I nie ma czegoś takiego, że próbowałeś starałeś się albo dzieliły cie od czegoś tylko milimetry i to właściwie wygrana. Gówno prawda. To jak polizać cukierek przez papierek. Liczy się tylko to, co zrobiłeś. Prawda to wynik zapisany przy Twoim nazwisku. Reszta to bardzo często mało ciekawa opowieść o braku zdecydowania, cackaniu się ze sobą i rozgrzeszeniu siebie, napisana przez osobę, która mogąc zapewnić totalny rozkurw, wybiera patrzenie jak jej szansę rozpływają się w powietrzu.

Wiem  że nie warto czekać  aż się... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Wiem, że nie warto czekać, aż się kogoś straci żeby zobaczyć, jaki był dla nas ważny. Mamy mówić dzisiaj, że cie kocham, że martwię się o ciebie, że chcę się z tobą zobaczyć, porozmawiać, przytulić, pocałować. Nie odkładajmy tego na kiedyś, na później, jak będziemy zdrowsi, w lepszej kondycji, bogatsi, albo odważniejsi. Bo czas na miłość jest tylko dzisiaj.

Wiecie kiedy można nazwać ludzi... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Wiecie kiedy można nazwać ludzi przyjaciółmi? Gdy zapłakany przychodzisz znienacka a oni wiedzą co powiedzieć. Gdy wiedzą kiedy dać Ci kopa, i nie boją się Ci spojrzeć w oczy po powiedzeniu prawdy o wszystkim dookoła. Tacy którzy słysząc o Twoich marzeniach będą Cię wspierać, nieważne jak bardzo nierealne by były. Będą w Ciebie wierzyć, gdy sam w siebie zwątpisz.

Chciałbym  żeby każdy człowiek... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Chciałbym, żeby każdy człowiek miał szansę kiedyś stać się sławnym i bogatym oraz żeby kupił wszystko o czym marzył - bo tylko w ten sposób zrozumie, że nie taki jest cel życia.

Ciekawa kobieta to nie lalunia.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Ciekawa kobieta to nie lalunia. Interesująca kobieta to przeciwnik, osobowość.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Kto dużo wie o in­nych ludziach... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Kto dużo wie o in­nych ludziach, może być człowiekiem uczo­nym, ale ten, kto to rozumie ­samego siebie, jest bar­dziej in­teligen­tny. Kto panuje nad in­ny­mi, może jest i sil­ny, ale ten, kto jest panem samego siebie, jest jeszcze silniejszy.

Nie jesteśmy  by spożywać urok... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nie jesteśmy, by spożywać urok świata, ale po to, by go tworzyć.

Za tych  co szaleni. Za odmieńców.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Za tych, co szaleni. Za odmieńców. Buntowników. Awanturników. Niedopasowanych. Za tych, co patrzą na świat inaczej. Oni nie lubią zasad. Nie szanują status quo. Można ich cytować, można się z nimi nie zgadzać; można ich wysławiać, można ich zniesławiać. Ale jednego nie można zrobić - nie można ich ignorować. Bo to oni zmieniają świat. Popychają ludzkość do przodu. I choć niektórzy mogą widzieć w nich szaleńców, my dostrzegamy w nich geniusz. Ponieważ to ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat... są tymi, którzy go zmieniają.

Trzeba w życiu odnajdywać się... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury, intuicji, bo korzystając ze zbyt wielu porad, dorobimy się jedynie depresji.

Im bardziej ktoś mnie chce... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Im bardziej ktoś mnie chce zniechęcić, tym bardziej coś we mnie twardnieje. A właśnie, że dam radę! Z zaciśniętymi zębami! (...) muszę być jak czołg. Jak muł. Muszę być zrobiona ze stali.

Nigdy nie daj sobie wmówić  że nie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV