głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ciekawa kobieta to nie lalunia.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Ciekawa kobieta to nie lalunia. Interesująca kobieta to przeciwnik, osobowość.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Kto dużo wie o in­nych ludziach... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Kto dużo wie o in­nych ludziach, może być człowiekiem uczo­nym, ale ten, kto to rozumie ­samego siebie, jest bar­dziej in­teligen­tny. Kto panuje nad in­ny­mi, może jest i sil­ny, ale ten, kto jest panem samego siebie, jest jeszcze silniejszy.

Nie jesteśmy  by spożywać urok... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nie jesteśmy, by spożywać urok świata, ale po to, by go tworzyć.

Za tych  co szaleni. Za odmieńców.... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Za tych, co szaleni. Za odmieńców. Buntowników. Awanturników. Niedopasowanych. Za tych, co patrzą na świat inaczej. Oni nie lubią zasad. Nie szanują status quo. Można ich cytować, można się z nimi nie zgadzać; można ich wysławiać, można ich zniesławiać. Ale jednego nie można zrobić - nie można ich ignorować. Bo to oni zmieniają świat. Popychają ludzkość do przodu. I choć niektórzy mogą widzieć w nich szaleńców, my dostrzegamy w nich geniusz. Ponieważ to ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat... są tymi, którzy go zmieniają.

Trzeba w życiu odnajdywać się... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury, intuicji, bo korzystając ze zbyt wielu porad, dorobimy się jedynie depresji.

Im bardziej ktoś mnie chce... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Im bardziej ktoś mnie chce zniechęcić, tym bardziej coś we mnie twardnieje. A właśnie, że dam radę! Z zaciśniętymi zębami! (...) muszę być jak czołg. Jak muł. Muszę być zrobiona ze stali.

Nigdy nie daj sobie wmówić  że nie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka.

Po czym poznać  że jest się z... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Po czym poznać, że jest się z właściwą osobą? Nie wiem do końca, ale wydaje mi się, że po tym, jak bardzo wciąga nas rozmowa z nią. Niezależnie od tego, czy tematem jest robienie spaghetti, głupota ludzka, czy też łóżkowe fantazje. Szczera rozmowa na poziomie to podstawa każdej relacji. Bez niej niemożliwe jest poznanie drugiego człowieka, czy też osiągnięcie jakiegokolwiek poziomu zrozumienia. Bo jeśli ktoś nie jest w stanie przełamać się i otworzyć przed drugim człowiekiem to analogicznie nie otworzy przed nim swojego serca.

Nie musisz być doskonała. Nie... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Nie musisz być doskonała. Nie musisz udowadniać całemu światu, że jesteś najlepsza, bo świat i tak będzie cię wciąż lubił. Nie za to co robisz i nie za to, że jesteś bezbłędna, tylko za to, że jesteś. Po prostu jesteś. Jesteś fajną osobą ze wszystkim potencjalnymi usterkami, pomyłkami i obciachem. Bo każdy może się pomylić albo popełnić błąd. Oczywiście to nie ma być pochwała lekkomyślności, beztroski ani lenistwa. Mam na myśli sytuacje, kiedy człowiek stara się zrobić coś dobrze, ale mu nie wychodzi. Ma dobre intencje i uczciwie pracuje, ale z jakiegoś powodu popełnia błąd. I trudno. Każdy może się pomylić, bo po prostu każdy jest tylko człowiekiem. I już.

Czasami po prostu trzeba być... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Czasami po prostu trzeba być odważnym. Trzeba być silnym. Czasami nie można ulegać czarnym myślom. Trzeba pokonać te diabły, które wpychają się do twojej głowy i próbują wzbudzić paniczny strach. Przesz naprzód, krok za krokiem, z nadzieją, że nawet jeśli się cofniesz, to tylko trochę, tak że kiedy znowu ruszysz przed siebie, szybko nadrobisz zaległości.

Bądź z kimś kto lubi Twoje... teksty

jednorazowagra dodano: 29 czerwca 2016

Bądź z kimś kto lubi Twoje szaleństwo a nie zmusza Cię do normalności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV