głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Wydawało się że to było całe wieki temu jakbyśmy przeżyli krótką ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne. Przyrzekli sobie c

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Wydawało się że to było całe wieki temu jakbyśmy przeżyli krótką ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne.
Wydawało się  że to było całe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Wydawało się, że to było całe wieki temu, jakbyśmy przeżyli krótką, ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne.

Przyrzekli sobie cierpliwość w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, szczerość, gdy łatwo o kłamstwo, i wyrazili świadomość faktu, że tylko upływ czasu może dowieść prawdziwego oddania.

Zakochaliśmy się w sobie mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili.

Wiem  że w pew­nym sen­sie każdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Wiem, że w pew­nym sen­sie każdy krok, ja­ki zro­biłem, od chwi­li gdy nau­czyłem się chodzić, był kro­kiem do Ciebie. By­liśmy so­bie przeznaczeni.

jesteś częścią mnie  już zawsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 września 2014

jesteś częścią mnie, już zawsze będziesz tutaj, stałeś się tym czego najbardziej się boję, uwięziony w moim sercu, tłuczesz o żebra jakbyś chciał uwolnić się zza więziennych krat, przyspieszasz mój puls, zabierasz mi powietrze, zatrzymujesz krew płynącą w żyłach, już nie ma odwrotu, żadnej drogi ucieczki, żadnego wyjścia awaryjnego ani planu B, moją jedyną nadzieją jest to, że w końcu pozwolisz mi zapomnieć o tym co zrobiłam, odpuścisz, uwolnisz. Odejdziesz..

A to była burzliwa miłość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

A to była burzliwa miłość. Namiętna miłość. Ona co chwilę obrażona, bo powiedział coś nie tak. I chociaż, żadne z nich nawet nie spojrzało by na inną osobę to, On ciągle zazdrosny, nawet o własnych kumpli. Ona, równie zazdrosna co on, nawet o przyjaciółki. Nigdy nie chcieli się rozstawać, uwielbiali gryźć, ściskać, drapać. Ona lubiła kiedy dzwonił i mówił, że ma 15 minut, żeby się ogarnąć, nawet jeśli wtedy nie wyglądała dobrze po 9 stała już pod klatką. On lubił robić jej niespodzianki, swoją obecnością. Ona uważała go za anioła. On najbardziej lubił sprawiać żeby się uśmiechała. On był jej słońcem, a nie lubiła ciemności. Ona była jego skarbem za który oddał by wszystkie kosztowności. A na koniec żyli długo i szczęśliwie, ogrzewani gorącymi promieniami słońca na plaży w słonecznym St. Tropez.`

Plan na dziś ?   Stać się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

Plan na dziś ? - Stać się wszystkim czego pragniesz , być wprost idealną dla Ciebie . Dać Ci do zrozumienia co bezpowrotnie możesz stracić... ale wiedz, ze nie musisz...

nie mam tony pudru na ryju  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

nie mam tony pudru na ryju, nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole. wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy, trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w ch*j mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który będzie mnie kochał taką jaką jestem. bez żadnych warunków, ale i tym podobnych. jestem taka a innym ch*j do tego. nie zmienię się. proste.

W całym swoim życiu każdy z nas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

W całym swoim życiu każdy z nas poznaje jedną, jedyną taką osobę, która staje się dla nas ideałem, oddajemy jej całego siebie, oddajemy jej serce, myśli, wszystko. Nieważne ile razy się w życiu zakochaliśmy i zakochamy, nieważne ile osób wcześniej czy później było, ona jedyna będzie zawsze miała szczególne miejsce w naszym sercu i pamięci, będzie wyjątkowa i nigdy wcześniej czy później nie oddamy już tak serca nikomu jak jej.

jest Twoim światełkiem. promykiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2014

jest Twoim światełkiem. promykiem, który rozświetla Ci każdy szary dzień. tą znaczącą cząstką Ciebie, bez której nie potrafisz żyć. jest mężczyzną, który sprawia, że każda chwila wydaje się być tą najpiękniejszą. jest kimś dla kogo jesteś w stanie poświęcić swoje przekonania, i obietnice. jest kimś dzięki komu czujesz, że w końcu możesz być ważna. ale uważaj - bo jest również kimś, kto jednym posunięciem może zniszczyć Cię doszczętnie. sprawić, że całe Twoje serce rozpieprzy się na malusieńkie kawałeczki, których ZBIERAĆ i sklejać w jedną całość nie jest łatwo, w ciemności, gdy ten rzekomy 'promyczek' zniknie, a w raz z Nim całe światło Twojego życia.

Uwielbiam jak mój pokój jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 września 2014

Uwielbiam jak mój pokój jest przepełniony Twoim zapachem. Uwielbiam zatracać się w Twoim spojrzeniu. Uwielbiam ciepło Twoich miękkich ust. Uwielbiam kłaść głowę na poduszce doszczętnie przesiąkniętej Twoim zapachem. Mogła bym tak wymieniać w nieskończoność, ale powiem że uwielbiam Ciebie całego. Bo uwielbianie Ciebie to jedyna rzecz którą najbardziej uwielbiam.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 września 2014

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV