głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Rok temu powiedziałabym że jeżeli kogoś szczerze kochasz musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę jak głęboko się myliłam. Jeżeli kogoś nap

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Rok temu powiedziałabym że jeżeli kogoś szczerze kochasz musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę jak głęboko się myliłam. Jeżeli kogoś naprawd
Rok temu powiedziałabym  że jeżeli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Rok temu powiedziałabym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę, jak głęboko się myliłam. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać.

Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został.

Kocham Cię i wiem  że miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Kocham Cię i wiem, że miłość jest tylko wołaniem w próżni, a zapomnienia nie da się uniknąć, że wszyscy jesteśmy skazani i nadejdzie dzień, kiedy cały nasz wysiłek obróci się w pył, wiem, że słońce pochłonie jedyną ziemię, jaką mamy, a ja Cię kocham.

Nie uważam  że wszyscy powinni... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Nie uważam, że wszyscy powinni mieć oboje oczu, nie chorować i tak dalej, ale każdy powinien przeżyć prawdziwą miłość, a ona powinna trwać przynajmniej do końca jego życia.

Wydawało się  że to było całe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Wydawało się, że to było całe wieki temu, jakbyśmy przeżyli krótką, ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne.

Przyrzekli sobie cierpliwość w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, szczerość, gdy łatwo o kłamstwo, i wyrazili świadomość faktu, że tylko upływ czasu może dowieść prawdziwego oddania.

Zakochaliśmy się w sobie mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili.

Wiem  że w pew­nym sen­sie każdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 września 2014

Wiem, że w pew­nym sen­sie każdy krok, ja­ki zro­biłem, od chwi­li gdy nau­czyłem się chodzić, był kro­kiem do Ciebie. By­liśmy so­bie przeznaczeni.

jesteś częścią mnie  już zawsze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 11 września 2014

jesteś częścią mnie, już zawsze będziesz tutaj, stałeś się tym czego najbardziej się boję, uwięziony w moim sercu, tłuczesz o żebra jakbyś chciał uwolnić się zza więziennych krat, przyspieszasz mój puls, zabierasz mi powietrze, zatrzymujesz krew płynącą w żyłach, już nie ma odwrotu, żadnej drogi ucieczki, żadnego wyjścia awaryjnego ani planu B, moją jedyną nadzieją jest to, że w końcu pozwolisz mi zapomnieć o tym co zrobiłam, odpuścisz, uwolnisz. Odejdziesz..

A to była burzliwa miłość.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

A to była burzliwa miłość. Namiętna miłość. Ona co chwilę obrażona, bo powiedział coś nie tak. I chociaż, żadne z nich nawet nie spojrzało by na inną osobę to, On ciągle zazdrosny, nawet o własnych kumpli. Ona, równie zazdrosna co on, nawet o przyjaciółki. Nigdy nie chcieli się rozstawać, uwielbiali gryźć, ściskać, drapać. Ona lubiła kiedy dzwonił i mówił, że ma 15 minut, żeby się ogarnąć, nawet jeśli wtedy nie wyglądała dobrze po 9 stała już pod klatką. On lubił robić jej niespodzianki, swoją obecnością. Ona uważała go za anioła. On najbardziej lubił sprawiać żeby się uśmiechała. On był jej słońcem, a nie lubiła ciemności. Ona była jego skarbem za który oddał by wszystkie kosztowności. A na koniec żyli długo i szczęśliwie, ogrzewani gorącymi promieniami słońca na plaży w słonecznym St. Tropez.`

Plan na dziś ?   Stać się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

Plan na dziś ? - Stać się wszystkim czego pragniesz , być wprost idealną dla Ciebie . Dać Ci do zrozumienia co bezpowrotnie możesz stracić... ale wiedz, ze nie musisz...

nie mam tony pudru na ryju  nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

nie mam tony pudru na ryju, nie chodzę w szpilkach, nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole. wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy, trampki. słucham rapu i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w ch*j mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który będzie mnie kochał taką jaką jestem. bez żadnych warunków, ale i tym podobnych. jestem taka a innym ch*j do tego. nie zmienię się. proste.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV