głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Taka właśnie jest miłość składa się z małych elementów z głupich śmiesznych drobiazgów z bramy w której pierwszy raz całowałeś z podwórka na którym pierwszy raz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Taka właśnie jest miłość składa się z małych elementów z głupich śmiesznych drobiazgów z bramy w której pierwszy raz całowałeś z podwórka na którym pierwszy raz
Taka właśnie jest miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Taka właśnie jest miłość, składa się z małych elementów, z głupich, śmiesznych drobiazgów, z bramy, w której pierwszy raz całowałeś, z podwórka, na którym pierwszy raz się biłeś, z pracy, w której odnalazłeś siebie. Nie wolność jest ważna. Miłość.

Może i jestem jebaną realistką.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Może i jestem jebaną realistką. Wiesz dlaczego? Życie dużo razy skopało dupę, zabierało to, co najważniejsze, kazało zaczynać od nowa. Właśnie dlatego nie wmówisz mi, że będzie dobrze, bo wolę w to nie wierzyć dopóki nie będę mieć pewności, niż ślepo w to brnąć a później znów ryczeć ukradkiem, że to straciłam.

Mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego się nie da zapomnieć. Po prostu nie da.

to zawsze on gdy się żegnaliśmy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

to zawsze on gdy się żegnaliśmy przytulał i szeptał, że mnie kocha. gdy któregoś razu wyszeptałam mu to ja, poczułam, że przytula mnie mocniej, jakby nie chciał wypuścić mnie ze swoich ramion.

nigdy nie będę perfekcyjna. nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

nigdy nie będę perfekcyjna. nie każdemu przypadnę do gustu. nie wszyscy będą mnie lubić. nie zawsze będę miła. przecież na tym polega życie. to normalne. jednak będę się starac jeśli tylko będziesz zawsze blisko i jeśli będę czuła ze na to zasługujesz...

  Świecą gwiazdy nad nami  my... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

" Świecą gwiazdy nad nami, my wciąż w objęciach nocy choć jesteś tak blisko ja wciąż czuję niedosyt gdy patrzę w twoje oczy - dobrze wiem, że mam szczęście kocham cię za to, że po prostu ze mną jesteś."

Kiedy osoba  którą kochasz  milczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Kiedy osoba, którą kochasz, milczy, jest to najsilniejszy rodzaj bólu jaki ktokolwiek może Ci zadać. O tej sile świadczy chociażby fakt, że nie masz możliwości obrony  musisz po prostu czuć i pomału w tym bólu umierać.

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Dłoń błądząca po mojej skórze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Dłoń błądząca po mojej skórze, jest drugim najprzyjemniejszym uczuciem, zaraz po tym, kiedy mój wzrok widzi jego sylwetkę niewidzianej przez chociażby niewielki odstęp czasu, a na moim ciele pojawiają się ciarki.

Kocham Jego. Kocham te nasze fochy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Kocham Jego. Kocham te nasze fochy. Kocham jak bije się ze mną na przerwie. Kocham jak robi te swoje miny i idzie gdzieś gdize jestem ale nie do mnie. Kocham jak się wygłupia. Kocham jak się ze mnie śmieje. Jak wypatruje mnie w tłumie. Jak ze mną rozmawia. Kocham Jego obecność. Tak po prostu.

I przyszedł wieczór  gdy po raz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

I przyszedł wieczór, gdy po raz kolejny,chciałam się pozbierać. Gdy tak silna i stanowcza zapragnęłam wziąć życie w swoje ręce. Jednak, sięgnęłam pamięcią szeroko rozłożonych wspomnień, rezygnując.

masa nauki na biurku. codzienne  zbyt... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

masa nauki na biurku. codzienne, zbyt wczesne wstawanie rano. spędzanie połowy dnia w szkole. popadanie w nałogi. robienie sobie długów. kilka wizyt na oiomie. przesłuchania na policji. wezwania do dyrektora. pierwsze, bolesne miłości. fałszywa przyjaźń. zbyt częste kłamstwa. próby samobójcze. dawanie sobie w pysk w ramach zemsty. to jest ta dorosłość, na którą tak czekaliśmy ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV