głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Pamiętam jak płakał kiedy mówiłam że odejdę. Prosił mnie i mówił że nie da rady beze mnie. Obiecał mi że się zmieni. Zaufałam mu. I właśnie na tym polega miłość

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Pamiętam jak płakał kiedy mówiłam że odejdę. Prosił mnie i mówił że nie da rady beze mnie. Obiecał mi że się zmieni. Zaufałam mu. I właśnie na tym polega miłość mi
Pamiętam jak płakał kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Pamiętam jak płakał kiedy mówiłam, że odejdę. Prosił mnie i mówił, że nie da rady beze mnie. Obiecał mi, że się zmieni. Zaufałam mu. I właśnie na tym polega miłość mimo błędów i cierpienia, które wywołuje u Ciebie druga osoba, ty wciąż wierzysz i kochasz.

To wspaniałe uczucie kiedy zdajesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

To wspaniałe uczucie kiedy zdajesz sobie sprawę, że ktoś tak bezwarunkowo daje Ci to wszystko co pozwala Ci być najszczęśliwszą osobą na świecie.

Kocham Cię. Bardzo Cię kocham.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Kocham Cię. Bardzo Cię kocham. Chociaż miłość to nie wszystko. Potrzeba jeszcze zaufania, zrozumienia, cierpliwości i oddania. Więc przytul mnie. Obiecaj, że nie odejdziesz i będziesz już na zawsze. Odwdzięczę się tym samym. Miłość to najpiękniejsza choroba psychiczna świata. Ciesz się, że na nią choruję.

Taka właśnie jest miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Taka właśnie jest miłość, składa się z małych elementów, z głupich, śmiesznych drobiazgów, z bramy, w której pierwszy raz całowałeś, z podwórka, na którym pierwszy raz się biłeś, z pracy, w której odnalazłeś siebie. Nie wolność jest ważna. Miłość.

Może i jestem jebaną realistką.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Może i jestem jebaną realistką. Wiesz dlaczego? Życie dużo razy skopało dupę, zabierało to, co najważniejsze, kazało zaczynać od nowa. Właśnie dlatego nie wmówisz mi, że będzie dobrze, bo wolę w to nie wierzyć dopóki nie będę mieć pewności, niż ślepo w to brnąć a później znów ryczeć ukradkiem, że to straciłam.

Mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego się nie da zapomnieć. Po prostu nie da.

to zawsze on gdy się żegnaliśmy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

to zawsze on gdy się żegnaliśmy przytulał i szeptał, że mnie kocha. gdy któregoś razu wyszeptałam mu to ja, poczułam, że przytula mnie mocniej, jakby nie chciał wypuścić mnie ze swoich ramion.

nigdy nie będę perfekcyjna. nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

nigdy nie będę perfekcyjna. nie każdemu przypadnę do gustu. nie wszyscy będą mnie lubić. nie zawsze będę miła. przecież na tym polega życie. to normalne. jednak będę się starac jeśli tylko będziesz zawsze blisko i jeśli będę czuła ze na to zasługujesz...

  Świecą gwiazdy nad nami  my... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

" Świecą gwiazdy nad nami, my wciąż w objęciach nocy choć jesteś tak blisko ja wciąż czuję niedosyt gdy patrzę w twoje oczy - dobrze wiem, że mam szczęście kocham cię za to, że po prostu ze mną jesteś."

Kiedy osoba  którą kochasz  milczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Kiedy osoba, którą kochasz, milczy, jest to najsilniejszy rodzaj bólu jaki ktokolwiek może Ci zadać. O tej sile świadczy chociażby fakt, że nie masz możliwości obrony  musisz po prostu czuć i pomału w tym bólu umierać.

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Dłoń błądząca po mojej skórze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Dłoń błądząca po mojej skórze, jest drugim najprzyjemniejszym uczuciem, zaraz po tym, kiedy mój wzrok widzi jego sylwetkę niewidzianej przez chociażby niewielki odstęp czasu, a na moim ciele pojawiają się ciarki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV