głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd czternastolatek idący z fajką i piwem w reklamówkach nie od razu musi być gównem śmieciem i marginesem społecznym. może fajka pozwala mu ukoić nerwy a piwa są d

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
czternastolatek idący z fajką i piwem w reklamówkach nie od razu musi być gównem śmieciem i marginesem społecznym. może fajka pozwala mu ukoić nerwy a piwa są dla zap
czternastolatek idący z fajką i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

czternastolatek idący z fajką i piwem w reklamówkach - nie od razu musi być gównem, śmieciem i marginesem społecznym. może fajka pozwala mu ukoić nerwy, a piwa są dla zapijaczonego ojca, który grożąc kolejnym wpierdolem, kazał mu je przynieść? dziewczyna w krótkiej mini i w szpilkach - nie od razu musi być dziwką - może ubrała się tak dla chłopaka, którego kocha, bo chce być piękna tylko dla Niego? zapijaczony "żul" - może nie jest takim śmieciem, za jakiego Go uważasz. może stracił niedawno rodzinę, a nie ma mu kto pomóc? może to właśnie Ty się mylisz, oceniając każdego po wyglądzie? może zatrzymaj się, i pomyśl o sobie. nie zawsze wygląd mówi prawdę - pozory często mylą, pamiętaj - bo kiedyś Ciebie ktoś może ocenić, i to właśnie wtedy, gdy będziesz na dnie, w swoim prywatnym piekle. i gwarantuje - to nie fajna sprawa. łatwiej jest Nam oceniać, niż być ocenianym

Pamiętam jak płakał kiedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Pamiętam jak płakał kiedy mówiłam, że odejdę. Prosił mnie i mówił, że nie da rady beze mnie. Obiecał mi, że się zmieni. Zaufałam mu. I właśnie na tym polega miłość mimo błędów i cierpienia, które wywołuje u Ciebie druga osoba, ty wciąż wierzysz i kochasz.

To wspaniałe uczucie kiedy zdajesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

To wspaniałe uczucie kiedy zdajesz sobie sprawę, że ktoś tak bezwarunkowo daje Ci to wszystko co pozwala Ci być najszczęśliwszą osobą na świecie.

Kocham Cię. Bardzo Cię kocham.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Kocham Cię. Bardzo Cię kocham. Chociaż miłość to nie wszystko. Potrzeba jeszcze zaufania, zrozumienia, cierpliwości i oddania. Więc przytul mnie. Obiecaj, że nie odejdziesz i będziesz już na zawsze. Odwdzięczę się tym samym. Miłość to najpiękniejsza choroba psychiczna świata. Ciesz się, że na nią choruję.

Taka właśnie jest miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Taka właśnie jest miłość, składa się z małych elementów, z głupich, śmiesznych drobiazgów, z bramy, w której pierwszy raz całowałeś, z podwórka, na którym pierwszy raz się biłeś, z pracy, w której odnalazłeś siebie. Nie wolność jest ważna. Miłość.

Może i jestem jebaną realistką.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Może i jestem jebaną realistką. Wiesz dlaczego? Życie dużo razy skopało dupę, zabierało to, co najważniejsze, kazało zaczynać od nowa. Właśnie dlatego nie wmówisz mi, że będzie dobrze, bo wolę w to nie wierzyć dopóki nie będę mieć pewności, niż ślepo w to brnąć a później znów ryczeć ukradkiem, że to straciłam.

Mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. Tylko niczego się nie da zapomnieć. Po prostu nie da.

to zawsze on gdy się żegnaliśmy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

to zawsze on gdy się żegnaliśmy przytulał i szeptał, że mnie kocha. gdy któregoś razu wyszeptałam mu to ja, poczułam, że przytula mnie mocniej, jakby nie chciał wypuścić mnie ze swoich ramion.

nigdy nie będę perfekcyjna. nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

nigdy nie będę perfekcyjna. nie każdemu przypadnę do gustu. nie wszyscy będą mnie lubić. nie zawsze będę miła. przecież na tym polega życie. to normalne. jednak będę się starac jeśli tylko będziesz zawsze blisko i jeśli będę czuła ze na to zasługujesz...

  Świecą gwiazdy nad nami  my... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

" Świecą gwiazdy nad nami, my wciąż w objęciach nocy choć jesteś tak blisko ja wciąż czuję niedosyt gdy patrzę w twoje oczy - dobrze wiem, że mam szczęście kocham cię za to, że po prostu ze mną jesteś."

Kiedy osoba  którą kochasz  milczy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Kiedy osoba, którą kochasz, milczy, jest to najsilniejszy rodzaj bólu jaki ktokolwiek może Ci zadać. O tej sile świadczy chociażby fakt, że nie masz możliwości obrony  musisz po prostu czuć i pomału w tym bólu umierać.

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV