głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd To takie chujowe stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś kto był dla ciebie całym światem ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia a teraz każdy kolejny

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
To takie chujowe stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś kto był dla ciebie całym światem ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia a teraz każdy kolejny dz
To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Dłoń błądząca po mojej skórze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Dłoń błądząca po mojej skórze, jest drugim najprzyjemniejszym uczuciem, zaraz po tym, kiedy mój wzrok widzi jego sylwetkę niewidzianej przez chociażby niewielki odstęp czasu, a na moim ciele pojawiają się ciarki.

Kocham Jego. Kocham te nasze fochy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Kocham Jego. Kocham te nasze fochy. Kocham jak bije się ze mną na przerwie. Kocham jak robi te swoje miny i idzie gdzieś gdize jestem ale nie do mnie. Kocham jak się wygłupia. Kocham jak się ze mnie śmieje. Jak wypatruje mnie w tłumie. Jak ze mną rozmawia. Kocham Jego obecność. Tak po prostu.

I przyszedł wieczór  gdy po raz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

I przyszedł wieczór, gdy po raz kolejny,chciałam się pozbierać. Gdy tak silna i stanowcza zapragnęłam wziąć życie w swoje ręce. Jednak, sięgnęłam pamięcią szeroko rozłożonych wspomnień, rezygnując.

masa nauki na biurku. codzienne  zbyt... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

masa nauki na biurku. codzienne, zbyt wczesne wstawanie rano. spędzanie połowy dnia w szkole. popadanie w nałogi. robienie sobie długów. kilka wizyt na oiomie. przesłuchania na policji. wezwania do dyrektora. pierwsze, bolesne miłości. fałszywa przyjaźń. zbyt częste kłamstwa. próby samobójcze. dawanie sobie w pysk w ramach zemsty. to jest ta dorosłość, na którą tak czekaliśmy ?

Jest tylko jeden sposób  aby czuć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma.

Wiesz  że nigdy bym Cię nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Wiesz, że nigdy bym Cię nie poprosił żebyś się zmieniła Jeśli szukasz ideału to zostań taka jaka jesteś.

Czasami ludzie zastanawiają się  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Czasami ludzie zastanawiają się, co w życiu jest najważniejsze. Jedni mówią, że rodzina, inni, że przyjaźń... Dla mnie ważne jest to, że jesteś blisko

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć. Dotykać. Kiedy być. A kiedy zniknąć. Chcę być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła. A jednocześnie za Tobą tęskniła. I nigdy się nie odwracaj do mnie w łóżku plecami.

Pytasz mnie  jak stworzyć miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Pytasz mnie, jak stworzyć miłość tak piękną i niedoścignioną, by echa jej słów odbijały się po stokroć, ożywając w umysłach raz po raz od nowa. Pytasz, jak dobierać zdania, by dźwięki melodii nigdy nie ustały, a gwarny szum braw był tak samo wyraźny jak krople kapiących łez, które słyszałeś tylko w swojej głowie. Pytasz mnie, nie dostrzegając, że setki zdań i tysiące słów kiedyś obrócą się w nicość i pozostawią po sobie jedynie blady ślad istnienia. To nie finezja słów i kolejność zdań będą tym, co zapamiętałeś. To jedynie zarys obrazu sprzed Twoich oczu stworzy wspomnienie, którego nigdy nie stracisz.

Musimy sobie mówić  co nam leży na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Musimy sobie mówić, co nam leży na sercu, szczególnie o tym, co nas gnębi. Może to będzie przez chwilę bolało, ale przynajmniej dzięki temu problemy nie staną się za duże. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy się nawzajem coraz bardziej ranili. A ja nie chcę, żeby tak było.

Nie stój w miejscu. Nie czekaj aż... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Nie stój w miejscu. Nie czekaj aż wszytko przyjdzie do Ciebie samo . Zrób krok do przodu.Powiedz coś co chciałas powiedziec już dawno. Zrób coś czym marzyłaś! .Czasem warto.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV