głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jest tylko jeden sposób aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego co się otrzymało a nie dążyć do tego czego akurat nie ma. Wiesz że nigdy

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jest tylko jeden sposób aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego co się otrzymało a nie dążyć do tego czego akurat nie ma.
Jest tylko jeden sposób  aby czuć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma.

Wiesz  że nigdy bym Cię nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Wiesz, że nigdy bym Cię nie poprosił żebyś się zmieniła Jeśli szukasz ideału to zostań taka jaka jesteś.

Czasami ludzie zastanawiają się  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Czasami ludzie zastanawiają się, co w życiu jest najważniejsze. Jedni mówią, że rodzina, inni, że przyjaźń... Dla mnie ważne jest to, że jesteś blisko

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć. Dotykać. Kiedy być. A kiedy zniknąć. Chcę być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła. A jednocześnie za Tobą tęskniła. I nigdy się nie odwracaj do mnie w łóżku plecami.

Pytasz mnie  jak stworzyć miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Pytasz mnie, jak stworzyć miłość tak piękną i niedoścignioną, by echa jej słów odbijały się po stokroć, ożywając w umysłach raz po raz od nowa. Pytasz, jak dobierać zdania, by dźwięki melodii nigdy nie ustały, a gwarny szum braw był tak samo wyraźny jak krople kapiących łez, które słyszałeś tylko w swojej głowie. Pytasz mnie, nie dostrzegając, że setki zdań i tysiące słów kiedyś obrócą się w nicość i pozostawią po sobie jedynie blady ślad istnienia. To nie finezja słów i kolejność zdań będą tym, co zapamiętałeś. To jedynie zarys obrazu sprzed Twoich oczu stworzy wspomnienie, którego nigdy nie stracisz.

Musimy sobie mówić  co nam leży na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Musimy sobie mówić, co nam leży na sercu, szczególnie o tym, co nas gnębi. Może to będzie przez chwilę bolało, ale przynajmniej dzięki temu problemy nie staną się za duże. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy się nawzajem coraz bardziej ranili. A ja nie chcę, żeby tak było.

Nie stój w miejscu. Nie czekaj aż... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Nie stój w miejscu. Nie czekaj aż wszytko przyjdzie do Ciebie samo . Zrób krok do przodu.Powiedz coś co chciałas powiedziec już dawno. Zrób coś czym marzyłaś! .Czasem warto.

Życie zawsze chciało więcej ode... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Życie zawsze chciało więcej ode mnie niż ja od niego i to ono uczyniło mnie tym, czym jestem I wiesz, że prędzej zdechnę niż zadowolę się niczym i odepchnę krzyż. / Bisz (B.O.K.) & Pawbeats - Banicja

kolejna kreska   kolejna flaszka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2014

kolejna kreska , kolejna flaszka , kolejny szlug time , kolejny cios w ścianę , kolejne łzy , a Ty jak poradzisz sobie z kolejnym zjebanym dniem ?

Są takie dni  kiedy masz wrażenie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2014

Są takie dni, kiedy masz wrażenie, że przytłacza Cię świat, przeraża życie, kiedy myślisz, że kogoś zawiodłeś, że nie sprostałeś zadaniu...ale to nie prawda. Po prostu ludzie czasami zbyt wiele od nas wymagają. Chcą byśmy wyrzekli się siebie i stali się kimś innym, osobą, którą nigdy nie będziemy...

Pamiętaj też  że jedyne co Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2014

Pamiętaj też, że jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. Jeżeli sądzisz, że jesteś w stanie coś osiągnąć, to masz rację. Jeżeli natomiast myślisz, że na pewno Ci się to nie uda, to też masz rację. Zawsze jest tak jak postanowisz, że ma być.

Był zawsze i nie mogę mu zarzucić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Był zawsze i nie mogę mu zarzucić, że zostawił mnie samą. Wystarczył jeden telefon, wiadomość a on był. Ukrywał to ale martwił się, traktował mnie jak małe dziecko, dbał o mnie, przypominał o rękawiczkach zimą i ciepłym szaliku. Bywał wredny, chamski i ranił jak nikt inny ale nigdy nie zostawił mnie samą i nie pozwolił abym została sama z problemem. Ale nie mogłabym trwać dalej w tej znajomości, zniszczyłaby mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV