głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Dłoń błądząca po mojej skórze jest drugim najprzyjemniejszym uczuciem zaraz po tym kiedy mój wzrok widzi jego sylwetkę niewidzianej przez chociażby niewielki od

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Dłoń błądząca po mojej skórze jest drugim najprzyjemniejszym uczuciem zaraz po tym kiedy mój wzrok widzi jego sylwetkę niewidzianej przez chociażby niewielki odstęp c
Dłoń błądząca po mojej skórze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Dłoń błądząca po mojej skórze, jest drugim najprzyjemniejszym uczuciem, zaraz po tym, kiedy mój wzrok widzi jego sylwetkę niewidzianej przez chociażby niewielki odstęp czasu, a na moim ciele pojawiają się ciarki.

Kocham Jego. Kocham te nasze fochy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Kocham Jego. Kocham te nasze fochy. Kocham jak bije się ze mną na przerwie. Kocham jak robi te swoje miny i idzie gdzieś gdize jestem ale nie do mnie. Kocham jak się wygłupia. Kocham jak się ze mnie śmieje. Jak wypatruje mnie w tłumie. Jak ze mną rozmawia. Kocham Jego obecność. Tak po prostu.

I przyszedł wieczór  gdy po raz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

I przyszedł wieczór, gdy po raz kolejny,chciałam się pozbierać. Gdy tak silna i stanowcza zapragnęłam wziąć życie w swoje ręce. Jednak, sięgnęłam pamięcią szeroko rozłożonych wspomnień, rezygnując.

masa nauki na biurku. codzienne  zbyt... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

masa nauki na biurku. codzienne, zbyt wczesne wstawanie rano. spędzanie połowy dnia w szkole. popadanie w nałogi. robienie sobie długów. kilka wizyt na oiomie. przesłuchania na policji. wezwania do dyrektora. pierwsze, bolesne miłości. fałszywa przyjaźń. zbyt częste kłamstwa. próby samobójcze. dawanie sobie w pysk w ramach zemsty. to jest ta dorosłość, na którą tak czekaliśmy ?

Jest tylko jeden sposób  aby czuć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 sierpnia 2014

Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma.

Wiesz  że nigdy bym Cię nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Wiesz, że nigdy bym Cię nie poprosił żebyś się zmieniła Jeśli szukasz ideału to zostań taka jaka jesteś.

Czasami ludzie zastanawiają się  co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Czasami ludzie zastanawiają się, co w życiu jest najważniejsze. Jedni mówią, że rodzina, inni, że przyjaźń... Dla mnie ważne jest to, że jesteś blisko

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć. Dotykać. Kiedy być. A kiedy zniknąć. Chcę być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła. A jednocześnie za Tobą tęskniła. I nigdy się nie odwracaj do mnie w łóżku plecami.

Pytasz mnie  jak stworzyć miłość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Pytasz mnie, jak stworzyć miłość tak piękną i niedoścignioną, by echa jej słów odbijały się po stokroć, ożywając w umysłach raz po raz od nowa. Pytasz, jak dobierać zdania, by dźwięki melodii nigdy nie ustały, a gwarny szum braw był tak samo wyraźny jak krople kapiących łez, które słyszałeś tylko w swojej głowie. Pytasz mnie, nie dostrzegając, że setki zdań i tysiące słów kiedyś obrócą się w nicość i pozostawią po sobie jedynie blady ślad istnienia. To nie finezja słów i kolejność zdań będą tym, co zapamiętałeś. To jedynie zarys obrazu sprzed Twoich oczu stworzy wspomnienie, którego nigdy nie stracisz.

Musimy sobie mówić  co nam leży na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Musimy sobie mówić, co nam leży na sercu, szczególnie o tym, co nas gnębi. Może to będzie przez chwilę bolało, ale przynajmniej dzięki temu problemy nie staną się za duże. Jeśli tego nie zrobimy, będziemy się nawzajem coraz bardziej ranili. A ja nie chcę, żeby tak było.

Nie stój w miejscu. Nie czekaj aż... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Nie stój w miejscu. Nie czekaj aż wszytko przyjdzie do Ciebie samo . Zrób krok do przodu.Powiedz coś co chciałas powiedziec już dawno. Zrób coś czym marzyłaś! .Czasem warto.

Życie zawsze chciało więcej ode... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 sierpnia 2014

Życie zawsze chciało więcej ode mnie niż ja od niego i to ono uczyniło mnie tym, czym jestem I wiesz, że prędzej zdechnę niż zadowolę się niczym i odepchnę krzyż. / Bisz (B.O.K.) & Pawbeats - Banicja

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV