głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Mam dużo wad czasem zachowuję się jak wredna suką ale on i tak twierdzi że jestem jego ideałem. Jest najwspanialszy. Szanuj ludzi którzy znajdą dla Ciebie czas

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Mam dużo wad czasem zachowuję się jak wredna suką ale on i tak twierdzi że jestem jego ideałem. Jest najwspanialszy.
Mam dużo wad  czasem zachowuję się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Mam dużo wad, czasem zachowuję się jak wredna suką, ale on i tak twierdzi, że jestem jego ideałem. Jest najwspanialszy.

Szanuj ludzi  którzy znajdą dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Szanuj ludzi, którzy znajdą dla Ciebie czas w swoim napiętym grafiku, a kochaj tych, którzy nawet nie pomyślą o grafiku, gdy dowiedzą się, że ich potrzebujesz.

Związek to nie jest status dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Związek to nie jest status dla publicznej wiadomości, aby ludzie wiedzieli, iż jesteśmy zakochani. Związek to dwoje ludzi, którzy się kochają, potrafią przetrwać każdy kryzys... To połączenie miłości oraz przyjaźni. Akceptacja siebie wzajemnie, niezależnie od tego, jaka jest druga osoba...

Nie wybaczasz za kogoś innego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Nie wybaczasz za kogoś innego, tylko za siebie. Mówisz tym samym: Nie masz nade mną władzy. Nie uwięzisz mnie w przeszłości. Zasługuję na przyszłość.

Jeśli jest coś pięknego  jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Jeśli jest coś pięknego, jeśli dwoje ludzi się kocha, jeśli są szczęśliwi, to się nie szuka niczego innego, żadnego substytutu. Kiedy byłam zakochana, miałam gdzieś facetów, inni mężczyźni zupełnie mnie nie obchodzili, nawet gdyby stanął przede mną książę na białym koniu, pewnie bym nie zauważyła. Liczył się on i tylko on. I to jest najważniejsze: być z kimś i nie szukać wrażeń na boku. Być z kimś tak na sto procent, całym sobą.

Mówiąc komuś Kocham Cię musisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Mówiąc komuś Kocham Cię musisz pamiętać, że to coś więcej niż słowa. To wyznanie, które zobowiązuje do tego, byś dbał i potrafił się poświęcać dla tej osoby.

Przyśpieszone bicie serce nadal gdy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Przyśpieszone bicie serce nadal gdy Cię widzę, Ty też co czujesz? Wątpię.. czasem przypominam sobie te wszystkie wątpliwości które kiedyś miałam, teraz wydają mi się śmieszne bo dziś nie miałabym już żadnych. W chwili kiedy z dnia na dzień, z minuty na minutę, stawałam się coraz bardziej pewna mojego uczucia do Ciebie.. Ty przestałeś być pewny. To smutne. Jak taka wielka miłość może się tak szybko skończyć.

Za każdym razem  gdy się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Za każdym razem, gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas, zastanawiam się po co to robimy ? Przecież oboje doskonale wiemy, że nie możemy bez siebie żyć.

Wiesz jak to jest  kiedy cały świat... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Wiesz jak to jest, kiedy cały świat wali Ci się w ułamku sekundy ? Po tej sekundzie potrzeba przedłużających się minut, godzin, lat na poskładanie go. A i tak nigdy już nie będzie tak perfekcyjny.

Już nigdy nie powiesz do mnie  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Już nigdy nie powiesz do mnie, że jesteś zazdrosny o kumpla, nie pożegnasz się pisząc 'kochanie' i wysyłając tysiąc buziaków, nie będziesz życzyć mi słodkich snów a potem nie zapytasz co mi się śniło, nie będziemy spędzać każdego dnia razem, bez względu na wszystko i wszystkich, nie będziemy rozmawiać przez kilka godzin co chwile zmieniając temat i śmiejąc się z samych siebie lub z czegokolwiek innego, nie pokłócimy się o kolor moich oczu, nie przytulisz mnie bez powodu, nie pocałujesz, nie popatrzysz mi w oczy przy pożegnaniu. Już nigdy się to nie powtórzy, bo my nie będziemy razem..

Możesz wierzyć lub nie lecz te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Możesz wierzyć lub nie lecz te słowa płyną z serca. Potrzebuję tych emocji bardziej niż powietrza. Więc mówię wszem i wobec uczciwie jak tu stoję, czasem mam takie myśli, że aż sama się ich boje.

to nie jest tak  że mi już nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

to nie jest tak, że mi już nie zależy. mogę sprawiać takie wrażenie, że jestem silna, że sobie bez ciebie daję radę bez żadnego problemu.. ale uwierz, że tak naprawdę znów chciałabym poczuć smak twoich ust, przypomnieć sobie jak pachniesz, dostawać sms'y z treścią 'dobranoc', spędzać z tobą każdy dzień, rozmawiać z tobą o wszystkim, o czym nikt inny nie wie, być blisko ciebie. teraz tylko tego potrzebuję. zapomniałam co to znaczy być szczęśliwą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV