głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedyś potrafiliśmy przegadać cały dzień nieważne czy rozmowa odbywała się przez internet czy na żywo. Dziś nie stać nas nawet na powiedzenie sobie 'cześć' na u

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedyś potrafiliśmy przegadać cały dzień nieważne czy rozmowa odbywała się przez internet czy na żywo. Dziś nie stać nas nawet na powiedzenie sobie 'cześć' na ulicy.
Kiedyś potrafiliśmy przegadać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Kiedyś potrafiliśmy przegadać cały dzień, nieważne czy rozmowa odbywała się przez internet, czy na żywo. Dziś nie stać nas nawet na powiedzenie sobie 'cześć' na ulicy.

Boję się  że przestanie się o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Boję się, że przestanie się o mnie starać, że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna..

Trzeba być bardzo pijanym  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Trzeba być bardzo pijanym, żeby móc tak pisać. Ale mówię Ci - gdybym miał gwarancję, że będę z Tobą chociaż rok, a potem mnie zabiją - przyjechałbym do Ciebie. Nie ma, nie było - okazuje się - nic ważniejszego od Ciebie.

Po prostu jest lato. Po prostu jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Po prostu jest lato. Po prostu jest gorąco i wtedy w każdym otwiera się tunel potrzeb, wysyłanie serii żarliwych próśb, aby w twoim życiu stało się coś, co naprawdę zapamiętasz, i aby było rzeczywiste, dotykowe, z całą gamą zmysłów.

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka.

Mamy po kilkanaście lat  cholera to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Mamy po kilkanaście lat, cholera to jest dopiero początek naszego życia, powinniśmy wstawać każdego ranka z uśmiechem na ustach, bo każdy ranek to nowy początek. Nawet widząc deszcz i mgłę za oknem. A my zakrywamy kołdrą głowę i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka.

On nie rozumiał matematyki  ja... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 lipca 2014

On nie rozumiał matematyki, ja - Jego osoby. Z czasem nauczyłam Go, jak wyłącza się czynnik spod pierwiastka, dodaje potęgi, wylicza kąt wpisany. On? Nauczył mnie kochać.

niby nie był o mnie szczerze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 lipca 2014

niby nie był o mnie szczerze zazdrosny . cieszył się , że to inni chłopacy mogą mu mnie zazdrościć , a on i tak wiedział , że dla nich jestem nieosiągalna .

Wakacje  okres w  którym mamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 lipca 2014

Wakacje- okres,w którym mamy nadmiar wolnego czasu, zrzędzimy naokrągło, że nam się nudzi, ale mimo to za żadne skarby nie chcielibyśmy iść już do szkoły! :D

Bezsenna noc  niezasłonięta firanka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 czerwca 2014

Bezsenna noc, niezasłonięta firanka, uchylone okno. Stoję, dopalając papierosa, zastanawiam się nad sensem tego wszystkiego. Nie mam pojęcia, dlaczego o wschodzie słońca zebrało mnie na refleksje. Na biurku leży szkicownik. Obrazy niedokończone. I jak mam być szczęśliwy, Mój Ojcze, kiedy zostałem sam na wieki w mieście miłości?

nie potrzebuję romantycznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2014

nie potrzebuję romantycznych kolacji. możesz wziąć reklamówkę z winem i worek malin. możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem, to nieważne.

cholernie wkurwia mnie fakt  że za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2014

cholernie wkurwia mnie fakt, że za niektórych bliskich mi ziomków byłabym w stanie zamordować, a oni nawet nie raczą zapytać co u mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV