głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Boję się że przestanie się o mnie starać że zrezygnuje bo tak trudno mnie zrozumieć bo jestem taka uparta i taka trudna.. Trzeba być bardzo pijanym żeby móc ta

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Boję się że przestanie się o mnie starać że zrezygnuje bo tak trudno mnie zrozumieć bo jestem taka uparta i taka trudna..
Boję się  że przestanie się o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 lipca 2014

Boję się, że przestanie się o mnie starać, że zrezygnuje, bo tak trudno mnie zrozumieć, bo jestem taka uparta i taka trudna..

Trzeba być bardzo pijanym  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Trzeba być bardzo pijanym, żeby móc tak pisać. Ale mówię Ci - gdybym miał gwarancję, że będę z Tobą chociaż rok, a potem mnie zabiją - przyjechałbym do Ciebie. Nie ma, nie było - okazuje się - nic ważniejszego od Ciebie.

Po prostu jest lato. Po prostu jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Po prostu jest lato. Po prostu jest gorąco i wtedy w każdym otwiera się tunel potrzeb, wysyłanie serii żarliwych próśb, aby w twoim życiu stało się coś, co naprawdę zapamiętasz, i aby było rzeczywiste, dotykowe, z całą gamą zmysłów.

Ludzie siedzą latem do późnego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka.

Mamy po kilkanaście lat  cholera to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 lipca 2014

Mamy po kilkanaście lat, cholera to jest dopiero początek naszego życia, powinniśmy wstawać każdego ranka z uśmiechem na ustach, bo każdy ranek to nowy początek. Nawet widząc deszcz i mgłę za oknem. A my zakrywamy kołdrą głowę i najchętniej nie wychodzilibyśmy z łóżka.

On nie rozumiał matematyki  ja... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 lipca 2014

On nie rozumiał matematyki, ja - Jego osoby. Z czasem nauczyłam Go, jak wyłącza się czynnik spod pierwiastka, dodaje potęgi, wylicza kąt wpisany. On? Nauczył mnie kochać.

niby nie był o mnie szczerze... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 lipca 2014

niby nie był o mnie szczerze zazdrosny . cieszył się , że to inni chłopacy mogą mu mnie zazdrościć , a on i tak wiedział , że dla nich jestem nieosiągalna .

Wakacje  okres w  którym mamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 lipca 2014

Wakacje- okres,w którym mamy nadmiar wolnego czasu, zrzędzimy naokrągło, że nam się nudzi, ale mimo to za żadne skarby nie chcielibyśmy iść już do szkoły! :D

Bezsenna noc  niezasłonięta firanka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 29 czerwca 2014

Bezsenna noc, niezasłonięta firanka, uchylone okno. Stoję, dopalając papierosa, zastanawiam się nad sensem tego wszystkiego. Nie mam pojęcia, dlaczego o wschodzie słońca zebrało mnie na refleksje. Na biurku leży szkicownik. Obrazy niedokończone. I jak mam być szczęśliwy, Mój Ojcze, kiedy zostałem sam na wieki w mieście miłości?

nie potrzebuję romantycznych... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2014

nie potrzebuję romantycznych kolacji. możesz wziąć reklamówkę z winem i worek malin. możesz jak zwykle pachnieć nikotynowym dymem, to nieważne.

cholernie wkurwia mnie fakt  że za... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 czerwca 2014

cholernie wkurwia mnie fakt, że za niektórych bliskich mi ziomków byłabym w stanie zamordować, a oni nawet nie raczą zapytać co u mnie.

Zadziwiające jak ludzie potrafią... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 22 czerwca 2014

Zadziwiające jak ludzie potrafią bezwstydnie wpieprzać się w twoje życie. Od tak po prostu wejdą bez pukania do twojego serca i chuje nawet butów nie wytrą. Nabrudzą, nabałaganią i wyjdą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV