głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami gdy od początku twierdzą że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi nazwijmy to bezpiecznie porozmawiać. Kiedyś wydaw

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami gdy od początku twierdzą że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi nazwijmy to bezpiecznie porozmawiać.
Najłatwiej zaprzyjaźnić się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać.

Kiedyś wydawało mi się  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Kiedyś wydawało mi się, że dorosłość pozwoli mi na poczucie pewności, że stanę twardo na ziemi obiema nogami. Okazało się jednak, że ziemia nieprzerwanie porusza się i ucieka spod stóp, a my możemy jedynie nauczyć się nie przewracać przy pierwszym lepszym drżeniu.

Nie skrzywdź mnie. Wiem  że jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Nie skrzywdź mnie. Wiem, że jestem trudna. Wiem, że masz mnie czasem dość. Taka jestem, nie mówiłam, że przy mnie jest łatwo. Mimo wszystko, bądź.

chciałbym umieć jej pokazać tą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

chciałbym umieć jej pokazać tą miłość, którą czuję nawet teraz mocniej niż na początku. chciałbym pomóc jej w nas jeszcze uwierzyć i zawsze być przy niej i być potrzebny. rzeczywistość już mnie nie przeraża jak kiedyś, ale bez niej jestem pusty nawet gdy idę przed siebie. / Pezet

Dlaczego wszystko się zmieniło . No... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Dlaczego wszystko się zmieniło . No przecież już było okej no przecież już mogli być razem . NO ale dlaczego ? Bo ona nie jest zabawką nie zniosła tego roku czekania aż jaśnie pan się zdecyduje co z nimi będzie

Naprawdę cieszę się  że widzę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Naprawdę cieszę się, że widzę Ciebie znów. Choć było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów.

Kłócimy się   wkurwiamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Kłócimy się , wkurwiamy , denerwujemy , ranimy , niszczymy , doprowadzamy do agonii , godzimy , przytulamy , całujemy , kochamy , walczymy , wygrywamy , przegrywamy , znów ranimy i znów niszczymy , doprowadzamy się do szału , trwamy , wierzymy , wspieramy , trzymamy , sprawiamy sobie ból , besztamy , wchodzimy na psychiki , boimy się , krzyczymy , płaczemy , śmiejemy , staramy się , tracimy , upadamy , wstajemy - ale jesteśmy razem , mimo wszystko..

Nigdy nie idź ze spuszczoną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Nigdy nie idź ze spuszczoną głową. Tyle może cię ominąć, a może właśnie idzie ktoś, kto doceni twoją niestaranną fryzurę, naturalną cerę, niestarannie zawiązane sznurówki i wypadające słuchawki?

Mam dużo wad  czasem zachowuję się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Mam dużo wad, czasem zachowuję się jak wredna suką, ale on i tak twierdzi, że jestem jego ideałem. Jest najwspanialszy.

Szanuj ludzi  którzy znajdą dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Szanuj ludzi, którzy znajdą dla Ciebie czas w swoim napiętym grafiku, a kochaj tych, którzy nawet nie pomyślą o grafiku, gdy dowiedzą się, że ich potrzebujesz.

Związek to nie jest status dla... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Związek to nie jest status dla publicznej wiadomości, aby ludzie wiedzieli, iż jesteśmy zakochani. Związek to dwoje ludzi, którzy się kochają, potrafią przetrwać każdy kryzys... To połączenie miłości oraz przyjaźni. Akceptacja siebie wzajemnie, niezależnie od tego, jaka jest druga osoba...

Nie wybaczasz za kogoś innego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 31 lipca 2014

Nie wybaczasz za kogoś innego, tylko za siebie. Mówisz tym samym: Nie masz nade mną władzy. Nie uwięzisz mnie w przeszłości. Zasługuję na przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV