głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd kolejna kreska kolejna flaszka kolejny szlug time kolejny cios w ścianę kolejne łzy a Ty jak poradzisz sobie z kolejnym zjebanym dniem ? Są takie dni kiedy masz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
kolejna kreska kolejna flaszka kolejny szlug time kolejny cios w ścianę kolejne łzy a Ty jak poradzisz sobie z kolejnym zjebanym dniem ?
kolejna kreska   kolejna flaszka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2014

kolejna kreska , kolejna flaszka , kolejny szlug time , kolejny cios w ścianę , kolejne łzy , a Ty jak poradzisz sobie z kolejnym zjebanym dniem ?

Są takie dni  kiedy masz wrażenie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2014

Są takie dni, kiedy masz wrażenie, że przytłacza Cię świat, przeraża życie, kiedy myślisz, że kogoś zawiodłeś, że nie sprostałeś zadaniu...ale to nie prawda. Po prostu ludzie czasami zbyt wiele od nas wymagają. Chcą byśmy wyrzekli się siebie i stali się kimś innym, osobą, którą nigdy nie będziemy...

Pamiętaj też  że jedyne co Cię... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 sierpnia 2014

Pamiętaj też, że jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. Jeżeli sądzisz, że jesteś w stanie coś osiągnąć, to masz rację. Jeżeli natomiast myślisz, że na pewno Ci się to nie uda, to też masz rację. Zawsze jest tak jak postanowisz, że ma być.

Był zawsze i nie mogę mu zarzucić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Był zawsze i nie mogę mu zarzucić, że zostawił mnie samą. Wystarczył jeden telefon, wiadomość a on był. Ukrywał to ale martwił się, traktował mnie jak małe dziecko, dbał o mnie, przypominał o rękawiczkach zimą i ciepłym szaliku. Bywał wredny, chamski i ranił jak nikt inny ale nigdy nie zostawił mnie samą i nie pozwolił abym została sama z problemem. Ale nie mogłabym trwać dalej w tej znajomości, zniszczyłaby mnie.

Najłatwiej zaprzyjaźnić się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać.

Kiedyś wydawało mi się  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Kiedyś wydawało mi się, że dorosłość pozwoli mi na poczucie pewności, że stanę twardo na ziemi obiema nogami. Okazało się jednak, że ziemia nieprzerwanie porusza się i ucieka spod stóp, a my możemy jedynie nauczyć się nie przewracać przy pierwszym lepszym drżeniu.

Nie skrzywdź mnie. Wiem  że jestem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 sierpnia 2014

Nie skrzywdź mnie. Wiem, że jestem trudna. Wiem, że masz mnie czasem dość. Taka jestem, nie mówiłam, że przy mnie jest łatwo. Mimo wszystko, bądź.

chciałbym umieć jej pokazać tą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

chciałbym umieć jej pokazać tą miłość, którą czuję nawet teraz mocniej niż na początku. chciałbym pomóc jej w nas jeszcze uwierzyć i zawsze być przy niej i być potrzebny. rzeczywistość już mnie nie przeraża jak kiedyś, ale bez niej jestem pusty nawet gdy idę przed siebie. / Pezet

Dlaczego wszystko się zmieniło . No... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Dlaczego wszystko się zmieniło . No przecież już było okej no przecież już mogli być razem . NO ale dlaczego ? Bo ona nie jest zabawką nie zniosła tego roku czekania aż jaśnie pan się zdecyduje co z nimi będzie

Naprawdę cieszę się  że widzę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Naprawdę cieszę się, że widzę Ciebie znów. Choć było tyle ciężkich chwil, tyle niepotrzebnych słów.

Kłócimy się   wkurwiamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Kłócimy się , wkurwiamy , denerwujemy , ranimy , niszczymy , doprowadzamy do agonii , godzimy , przytulamy , całujemy , kochamy , walczymy , wygrywamy , przegrywamy , znów ranimy i znów niszczymy , doprowadzamy się do szału , trwamy , wierzymy , wspieramy , trzymamy , sprawiamy sobie ból , besztamy , wchodzimy na psychiki , boimy się , krzyczymy , płaczemy , śmiejemy , staramy się , tracimy , upadamy , wstajemy - ale jesteśmy razem , mimo wszystko..

Nigdy nie idź ze spuszczoną... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 3 sierpnia 2014

Nigdy nie idź ze spuszczoną głową. Tyle może cię ominąć, a może właśnie idzie ktoś, kto doceni twoją niestaranną fryzurę, naturalną cerę, niestarannie zawiązane sznurówki i wypadające słuchawki?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV