głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd W całym swoim życiu każdy z nas poznaje jedną jedyną taką osobę która staje się dla nas ideałem oddajemy jej całego siebie oddajemy jej serce myśli wszystko. Ni

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
W całym swoim życiu każdy z nas poznaje jedną jedyną taką osobę która staje się dla nas ideałem oddajemy jej całego siebie oddajemy jej serce myśli wszystko. Nie
W całym swoim życiu każdy z nas... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 8 września 2014

W całym swoim życiu każdy z nas poznaje jedną, jedyną taką osobę, która staje się dla nas ideałem, oddajemy jej całego siebie, oddajemy jej serce, myśli, wszystko. Nieważne ile razy się w życiu zakochaliśmy i zakochamy, nieważne ile osób wcześniej czy później było, ona jedyna będzie zawsze miała szczególne miejsce w naszym sercu i pamięci, będzie wyjątkowa i nigdy wcześniej czy później nie oddamy już tak serca nikomu jak jej.

jest Twoim światełkiem. promykiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 6 września 2014

jest Twoim światełkiem. promykiem, który rozświetla Ci każdy szary dzień. tą znaczącą cząstką Ciebie, bez której nie potrafisz żyć. jest mężczyzną, który sprawia, że każda chwila wydaje się być tą najpiękniejszą. jest kimś dla kogo jesteś w stanie poświęcić swoje przekonania, i obietnice. jest kimś dzięki komu czujesz, że w końcu możesz być ważna. ale uważaj - bo jest również kimś, kto jednym posunięciem może zniszczyć Cię doszczętnie. sprawić, że całe Twoje serce rozpieprzy się na malusieńkie kawałeczki, których ZBIERAĆ i sklejać w jedną całość nie jest łatwo, w ciemności, gdy ten rzekomy 'promyczek' zniknie, a w raz z Nim całe światło Twojego życia.

Uwielbiam jak mój pokój jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 września 2014

Uwielbiam jak mój pokój jest przepełniony Twoim zapachem. Uwielbiam zatracać się w Twoim spojrzeniu. Uwielbiam ciepło Twoich miękkich ust. Uwielbiam kłaść głowę na poduszce doszczętnie przesiąkniętej Twoim zapachem. Mogła bym tak wymieniać w nieskończoność, ale powiem że uwielbiam Ciebie całego. Bo uwielbianie Ciebie to jedyna rzecz którą najbardziej uwielbiam.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 września 2014

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

Nie wiem jaka będzie moja... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 września 2014

Nie wiem jaka będzie moja przyszłość, ale wiem jak chciałabym, by wyglądała. Mały szkrab z blond włoskami, po Tobie, z dużymi niebieskimi oczami, które będą kopią moich, biegnący po ogrodzie z kwiatuszkiem, który zerwie specjalnie dla mnie i wręczy mi go, gdy będę wtulona w Ciebie wypoczywała na huśtawce. Wtedy dam mu buziaka, mówiąc, że go kocham i ściskając jeszcze mocniej Twoją dłoń, szepnę, że to najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek mogłam dostać.

Każdy jest inny  każdy ma wady i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 4 września 2014

Każdy jest inny, każdy ma wady i zalety. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na to czy jest ładny, czy brzydki, czy gruby, czy chudy. Jest człowiekiem, wiec jest kimś wyjątkowym.

Zawsze jest ktoś kto pomimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 2 września 2014

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. Na amen, jest od tak. Kocha cię pomimo i wbrew. Czeka aż powiesz coś bez sensu byle by się z Tobą śmiać. Uśmiecha się tylko po to by zobaczyć twój uśmiech. Siedzi z Tobą, chodź wcale o niczym nie gadacie, ale liczy się to że jesteście razem. Nie słyszysz go, ale wiesz ze jest obok. I choćby coś się teraz stało, poszedłby i oddał za Ciebie życie. Nie zastanawiałby się wcale, Ty zrobiłbyś to samo. I on to wie doskonale, bo przyjaciel jest na amen.

Może o to właśnie chodzi w życiu.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Może o to właśnie chodzi w życiu. Żeby ktoś przy tobie był, na dobre i na złe. Zawsze. Kiedy ciemno, źle , gdy świeczka się nie pali. Pomimo , mimo i wbrew, nawet gdy wydaję nam się , że nikogo nie potrzebujemy , bo jesteśmy tak samowystarczalni . Nie prawda. Ludzie potrzebują innych ludzi. W pojedynkę nie mogą istnieć.

Sama chwila pożegnania nie jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Sama chwila pożegnania nie jest wbrew pozorom najgorsza. Najgorszy jest ten czas po niej, kiedy uświadamiasz sobie, że najważniejsza osoba w Twoim życiu odchodzi bezpowrotnie...

patrząc z perspektywy czasu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

patrząc z perspektywy czasu stwierdzam, iż te kłótnie Nam pomogły, zawsze próbowaliśmy dojść do porozumienia, choć często jedno chciało dogryźć drugiemu, chciało go powalić swoimi argumentami. Ale pamiętasz? zawsze wychodziliśmy z tego bez szwanku, bez uszczerbku, kochaliśmy się tak samo, śmiem myśleć iż nawet bardziej, nieraz traciliśmy swoje zaufanie, lecz później udowadnialiśmy ze zdwojoną siłą jak bardzo na nie zasługujemy, walczyliśmy o siebie nawzajem, pokazując, że zależy Nam na sobie, że jesteśmy jednymi z tych, którym dane będzie kochać się już po kres tego co najcenniejsze otrzymaliśmy od Boga, po życia kres, Skarbie.

Jestem o każdej porze  kiedy mam... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Jestem o każdej porze, kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorami płacze.Jestem wtedy kiedy nie mamnawet z nikim ochoty gadać bo mam wszystkiego i wszystkich dosyć.Dla ciebie jestem zawsze.

Oboje byliśmy w pewnym sensie tego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 września 2014

Oboje byliśmy w pewnym sensie tego samego typu ludźmi. Nasze sytuacje życiowe były różne, sposób myślenia i odczuwania także inny, lecz byliśmy ludźmi tego samego typu. Obaj ciągle traciliśmy. A teraz tracimy siebie nawzajem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV