głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd To że czasami przeklinam palę i robię inne niestosowne rzeczy nie oznacza że jestem złą dziewczyną. Ja po prostu dzięki temu wyrzucam z siebie emocje minionych

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
To że czasami przeklinam palę i robię inne niestosowne rzeczy nie oznacza że jestem złą dziewczyną. Ja po prostu dzięki temu wyrzucam z siebie emocje minionych miesięc
To  że czasami przeklinam  palę i... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2014

To, że czasami przeklinam, palę i robię inne niestosowne rzeczy nie oznacza, że jestem złą dziewczyną. Ja po prostu dzięki temu wyrzucam z siebie emocje minionych miesięcy.

Jeżeli coś idzie nie tak  zmień... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2014

Jeżeli coś idzie nie tak, zmień taktykę. Staw czoła niemożliwemu, nie poddawaj się. W życiu już tak jest, są wzloty i upadki, ale trzeba umieć się podnieść i walczyć o swoje szczęście.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2014

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Nie musisz trzymać za rękę. Idź... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2014

Nie musisz trzymać za rękę. Idź obok. Po prostu bądź. Tu i teraz. I zawsze. Koło mnie. Bądź w taki sposób, żebym zawsze wiedziała, że jesteś, bo chcesz. Bo tak jest dobrze.

Prawda jest taka  że lotniska... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 21 września 2014

Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej prawdziwych modlitw, niż ściany kościołów.

Największą wartość mają te... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2014

Największą wartość mają te rozmowy, przy których łzy tańczą na rzęsach. One są z serca, one oddają cząstkę nas samych komuś innemu, bezpowrotnie.

Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 września 2014

Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem, sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz, też zdecydowałabym się na Ciebie, bez wahania.

Nie ma dla mężczyz­ny nic... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2014

Nie ma dla mężczyz­ny nic gor­sze­go niż za­kochać się w ko­biecie mającej niską sa­moocenę- ona mu nig­dy nie uwie­rzy, że darzy ją tym uczuciem.

Najgorsze jest uczucie  gdy tracisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 września 2014

Najgorsze jest uczucie, gdy tracisz pewną osobę. Człowieka, który dotąd był sensem życia. Kimś, kto był w zupełności wszystkim. Czujesz, że życie wysuwa Ci się spod stóp. Że tak naprawdę nie masz już po co żyć. To boli, wiem. Ale starasz się żyć. Byle jak, ale żyć. Dusząc się i zabijając w sobie miłość.

Twoje oczy trochę smutne chyba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

Twoje oczy trochę smutne chyba patrzą prosto w moje i nic nie mówisz znów, ja milczę też, ale oboje mówimy "chyba chcę, lecz wybacz, wiesz, trochę się boję" . / Pezet

nie bój się przekroczyć granicy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj - miej w końcu coś z życia. zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu - żyj, człowieku.

I to szczęście  gdy nie widzisz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 września 2014

I to szczęście, gdy nie widzisz ko­goś ty­le cza­su, a przez te kil­ka dni, które spędza­cie ra­zem, mi­mo cza­su i od­ległości, wciąż, w każdej mi­nucie dos­trze­gasz miłość w Je­go oczach, która da­je siłę na ko­lej­ne kil­ka miesięcy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV